در فصل سوم Titans شاهد حضور باربارا گوردون ملقب به اوراکل خواهیم بود؛

یکی از تفاوت های آشکار Titans (تایتان‌ها) نسبت به دیگر سریال های دی‌سی این است که نویسندگان آن آزادی بیشتری در استفاده از شخصیت های کمیک بوکی دارند، مثلا ما سالها انتظار کشیدیم تا در Arrowverse شاهد حضور بروس وین ملقب به بتمن باشیم، اما سازندگان Titans در فصل نخست و همچنین دوم این سریال به راحتی از بتمن استفاده کردند. به همین واسطه انتظار می رود که قبل از به پایان رسیدن این سریال، در آن شاهد حضور تعداد قابل توجه‌ای از شخصیت های کمیک بوکی دی‌سی باشیم که حتی در سینما هم‌ نمی توانیم آنها را ببینیم.

ما هنوز اطلاعات چندان زیادی از فصل سوم این سریال نداریم، ولی می دانیم که تیم تایتان‌ها اکنون کنار هم هستند و قرار است یک ماجراجویی دیگر را پشت سر بگذارند. حال، در این میان گزارشی تازه منتشر شده که ادعا دارد در فصل بعدی Titans شاهد حضور باربارا گوردون ملقب به اوراکل (Oracle) خواهیم بود. طبق گزارشی که در این رابطه منتشر شده، باربارا گوردون قرار است یکی از شخصیت های مهم فصل سوم باشد، که حضورش بطور قطع جالب خواهد بود و به جذابیت سریال Titans می افزاید.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان سریال Green Lantern محصول سرویس استریم HBO Max

ما باربارا گوردون را بیشتر بعنوان دختر خفاشی (بت‌گرل) می شماسیم، او نخستین بار سال ۱۹۶۷ در شماره ۳۵۹ از مجله Detective Comics (کمیک‌های کارآگاهی) نمایان شد، البته نه بعنوان اوراکل بلکه بت‌گرل. اما سریال Titans قرار است از نسخه اوراکل این شخصیت استفاده کند؛ در کمیک ها، جوکر در مجموعه کمیک Batman: The Killing Joke (بتمن: جوک کشنده، جوکر) برای دیوانه کردن کمیسر جیم گوردون به دخترش باربارا شلیک می‌کند و باعث فلج شدن وی می گردد. باربارا بعد از این اتفاق هویت بت‌گرل را کنار می گذارد و با نام اوراکل و بر روی صندلی چرخدار به بتمن و دیگر قهرمان ها کمک می‌کند.

باربارا گوردون Titans

حضور باربارا بعنوان اوراکل تایید می کند که ما قرار نیست در این سریال شاهد حضور بت‌گرل باشیم، که البته شنیدنش چندان هم عجیب نیست چون وارنر بروس قصد دارد یک فیلم برای این شخصیت بسازد و کار عاقلانه‌تر این است که بت‌گرل را از تلویزیون دور نگه دارد (درست مثل استفاده از بروس وین اما نه بتمن در فصل دوم) در این میان باید اشاره کنیم که تایتان‌ها در فصل سوم سریالشان باید با غم از دست دادن دانا تروی (واندرگرل) دست و پنجه کنند، و با یک شرور قدرتمند به نام بلک‌فایر روبرو شوند. تایید شده که دماریس لوئیس (بازیگر نقش بلک‌فایر) جزو ستاره های اصلی فصل سوم خواهد بود، این شرور در پی شکار خواهرش است.

همچنین بخوانید | روی هارپر (آرسنال) در فصل سوم سریال Titans حضور دارد؛

هنوز بطور رسمی تایید نشده، اما طبق ادعای شایعه ها ما قرار است در فصل سوم شاهد حضور روی هارپر هم‌ باشیم (البته نه نسخه ای که در سریال Arrow دیدیم)، که در صورت حقیقت داشتن می تواند قضیه را جالب‌تر کند. خلاصه مطلب اینکه سازندگان Titans قصد دارند پاییز سال آینده را برای ما تبدیل کنند به بهار؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline