جف جانز حضور دث‌استروک در سریال Titans را تایید کرد!

جف جانز، طی صحبت های خودش در همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) بطور رسمی تایید کرد که در سریال Titans (تایتان ها) شاهد حضور دث‌استروک، یکی از مشهورین شخصیت های شرور DC خواهیم بود. حال با توجه به اینکه بتازگی تایید شده فصل دوم این سریال هم ساخته خواهد شد، این شاید بدین معنی باشد که قصد دارنـد برای فصل ۲ یکی از داستان های مشهور کمیک های Teen Titans را مورد اقتباس قرار دهند.

وارنر بروس همین حالا هم چند سریال کمیک بوکی در شبکه The CW دارد، اما با شروع بکار رسمی سرویس استریم DC Universe دیگر همه جا صحبت از قهرمانهای DCTV خواهد بود؛ فصل اول سریال Titans که پخش آن در اولین هفته از ماه آبان آغاز می شود هم قرار است استارت این فستیوال را بزند. با وجود اینکه این سریال در همین ابتدای راه با نقدهای منفی روبرو شده، به نظر می رسد استودیو شکی در موفقیت Titans ندارد، چون هنوز پخش شروع نشده آن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

همچنین بخوانید | سریال Titans: شخصیت ریون در تریلر NYCC 2018 می درخشد!

طی پنل سریال Titans در همایش NYCC 2018 که واقعا فوق العاده بود، جف جانز تریبون را به دست گرفت و شروع کرد به صحبت در مورد این سریال و چیزهایی که باید انتظارشان را داشته باشیم. در پاسخ به سوال یکی از طرفداران، او تایید کرد که ما در نهایت شاهد حضور شخصیت دث‌استروک در این سریال خواهیم بود؛ البته مانو بنت (Arrow) قرار نیست این شخصیت را به تصویر بکشد.

دث‌استروک

این ادعا بطور قطع باعث خوشحالی طرفداران کمیک های Tales of the Teen Titans نوشته مارو وولفمن شده است؛ این خبر در واقع می تواند مُهر تاییدی باشد بر اینکه DC قصد دارد یکی از معروف ترین داستان های Teen Titans را برای فصل دوم Titans مورد اقتباس قرار دهد. در سال ۱۹۸۴، آقای وولفمن و جورج پرز برای خلق یک سری کمیک بوک متحد شدند، یک سری چهار قسمتی که در آن قهرمان های داستان متوجه می شوند یکی از اعضای تازه تیم بطور مخفیانه در یک رابطه با دث‌استروک بوده است. از این داستان معمولا بعنوان نقطه اوج فعالیت این دو نویسنده یاد می شود که در آن شاهد همکاری دیک گریسون با همسر سابق این شرور مشهور بودیم. وقتی Titans تمدید شد جانز ادعا کرد که فصل دوم موجب خوشحالی وولفمن می شود و حالا می دانیم چرا.

همچنین بخوانید | سریال Titans برای فصل دوم تمدید شد؛ در حالی فصل اول هنوز پخش نشده!!

جانز بطور دقیق تاکید کرد که مانو بنت قرار نیست در نقش دث‌استروک ظاهر شود، با وجود اینکه او بازیگری پرطرفدار و شناخته شده است. آقای بنت در سریال Arrow شخصیت دث‌استروک را به تصویر می کشد، اما همواره این اعتقاد وجود داشته که وقایع Titans در Arrowverse اتفاق نمی افتد؛ حالا هم انتخاب یک بازیگر جدید برای نقش دث‌استروک تایید می کند که دنیای این دو سریال یکسال نیستند. حال جالب اینجاست که ما در DCEU هم یک دث‌استروک (با بازی Joe Manganiello) داریم که شاید علت ناپیدا بودنش همین باشد، احتمالا وارنر بروس نمی خواهد همزمان سه دث‌استروک داشته باشد!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.