اطلاعاتی تازه از فیلم Tom and Jerry (تام و جری)؛ از زبان مایکل پنیا

بدون شک Tom and Jerry (تام و جری) یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ۲۰۲۰ است که این روزها در فاز پس-تولید به سر می‌برد، اما مدتهاست که چیزی در مورد آن نشنیده‌ایم؛ ولی تقریبا همه کسانی که با کارتون‌های «تام و جری» خاطره دارند، این روزها منتظرند تا خبری در مورد این فیلم لایو-اکشن بشنوند، فیلمی که تام و جری را به سینما می‌آورد و وارد یک ماجراجویی مهیج می‌کند. باید اشاره کنیم که Tom and Jerry یک‌ فیلم لایو-اکشن واقعی است، و البته متفاوت.

اگر Tom & Jerry مثل فیلم‌های لایو-اکشن دیزنی ساخته شود، ما در آن شاهد یک موش و‌ گربه کامپیوتری خواهیم که تقریبا شبیه به یک موش و گربه واقعی هستند، ولی قرار نیست اینطور باشد؛ تام و جری در این فیلم شبیه به نسخه کارتونی خودشان هستند، چون در غیر این صورت طرفداران علاقه‌ای برای تماشای فیلم Tom and Jerry نخواهند داشت. و البته کلویی گریس مورتس هم در مورد فیلم جدیدش گفته که «این فیلم واقعا هیجان انگیز است: قرار نیست شبیه به چیزی باشد که تاکنون دیده اید. این فیلم واقعا لایو-اکشن را با انیمیشن ترکیب کرده است، به طریقی که تاکنون ندیده اید. و نسبت به تمام فیلم هایی که دیده اید متفاوت است…»

همچنین بخوانید | تولید فیلم Sonic the Hedgehog چقدر هزینه داشته و چقدر باید بفروشد؟

فیلم سینمایی Tom and Jerry اواخر سال جاری میلادی راهی گیشه می‌شود، در این فیلم شاهد حضور ستاره‌هایی درخشان و بااستعداد هستیم، مثلا کلویی گریس مورتس (Neighbors 2: Sorority Rising) که در نقش شخصیت اصلی داستان ظاهر شده، یا مایکل پنیا (Ant-Man) که یکی از شخصیت‌های جالب فیلم را به تصویر کشیده. این ستاره طی مصاحبه‌ تازه‌اش در مورد همبازی شگفت‌انگیز خودش گفته که «اوه مرد، خیلی جالب بود، بعضی اوقات شما در این فیلم ها ظاهر می‌شین و بازیگر هنوز در تلاش برای درک کردن آن است. من نمی‌دونم که اونا آماده نمی‌شن یا اینکه داستان چیز دیگه‌ای هست، ولی خیلی اتفاق می‌افته. اما کلویی مورتس خیلی مسلط بود… فیلم‌نامه رو حفظ بود، او در برگشتن و انجام دادنش عالی بود.»

tom & Jerry 2020

آقای پنیا که ما او را بیشتر در نقش‌های کمدی دیده‌ایم، در مورد تیم استوری کارگردان Tom and Jerry گفت که «… و تیم استوری واقعا بااستعداد است. ما کارگردان‌هایی داریم که مستقلا خوب هستن یا کارگردان‌هایی که حیرت‌انگیزن، اما او یک کارگردان بزرگ است. او باید فیلم‌های بزرگ بسازد. من وقتی با این شخص پشت صحنه بودم اصلا حس نمی‌کردم که دارم کار می‌کنم. او فقط خواستار سرگرمی است، و سرگرمی چیزی است که ما به وی دادیم. شما همیشه می‌خواهید کار خودتان را به کارگردان نشان دهید، چون او نخستین مخاطب شماست، و کار کردن جلوی تیم استوری خیلی راحت است. در پشت صحنه‌ کارهای او یک آزادی مطلق وجود دارد، همان چیزی که شما می‌خواهید، مخصوصا برای این مدل فیلم‌های خانوادگی…»

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن «کارآگاه گجت» توسط دیزنی در حال توسعه است!

ما تیم استوری را بیشتر بخاطر کارگردانی فیلم‌هایی مثل Shaft 2019 و Fantastic Four می‌شناسیم، از دیگر ستاره‌های فیلم «تام و جری» هم می‌توانیم به کامیلا آرفودسون (The Little Stranger)، کن جیونگ (خماری) و کریستینا چانگ (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) اشاره کنیم. فیلم سینمایی Tom and Jerry بر محور دختری به نام کایلا (با بازی کلویی گریس مورتس) می چرخد، یک انسان عادی که خودش را در میان درگیری های بی پایان تام و جری پیدا می کنـد؛ اکران این فیلم در تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه سوم دی ۹۹) آغاز خواهد شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline