فیلم علمی-تخیلی ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ و The Turning صاحب تاریخ اکران شدند

کمپانی یونیورسال تاریخ شروع اکران دو فیلم جدید Amblin films را فاش کرد: فیلم علمی-تخیلی ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ با عنوان Bios و فیلم ترسناک The Turning. باید اشاره کنیم Amblin Entertaiment جزو کمپانی های خیلی مشهور تولید فیلم است که تاکنون فیلم های سطح بالای زیادی را تولید کـرده است؛ از جمله Back to the Future (بازگشت به آینده)، Jurassic Park (پارک ژوراسیک)، Jurassic World (دنیای ژوراسیک) و به تازگی Ready Player One (بازیکن شماره یک). بزودی هم فیلم های Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمرو سقوط کرده) و فیلم ترسناک-فراطبیعی The House with a Clock in its Walls (خانه ای با یک ساعت بر روی دیوارهایش) ﺍﻟﯽ ﺭﺍﺙ که محصول همین کمپانی هستند را می بینیم.

ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ زمانی که از پشت صحنه فیلم سینمایی The Turning بازدید کرد، آن را مورد توجه رسانه ها قرار داد. در این فیلم، که یک بازگویی نادقیق از رمان The Turn of the Screw (ﺳﺨﺖﺗﺮ ﺷﺪﻥ ﺍﻭﺿﺎﻉ) هنری جیمز است، شاهد حضور ﻣﮏﮐﻨﺰﯼ ﺩﯾﻮﯾﺲ (بلید رانر ۲۰۴۹) در نقش یک خانم جوان هستیم که استخدام شده تا معلم خصوصی خواهرزاده و برادرزاده یک مرد باشد، که به تازگی پدر و مادرهایشان را از دست داده اند. ﻓﯿﻦ ﻭﻟﻔﻬﺎﺭﺩ ستاره Stranger Things (چیزهای عجیب) و IT (آن) در نقش برادرزاده این مرد ظاهر شده و Brooklynn Prince (ﭘﺮﻭﮊﻩ ﻓﻠﻮﺭﯾﺪﺍ) هم در نقش خواهرزاده او.

فیلم سینمایی The Turning توسط ﻓﻠﻮﺭﯾﺎ ﺳﯿﺠﯿﺰﻣﻮﻧﺪﯼ (The Handmaid’s Tale و American Gods) بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که نویسندگان The Conjuring (احضار)، ﮐﺮﯼ ﻫﯿﺰ ‏و ﭼﺪ ﻫﺎﯾﺰ با همکاری ﺟﯿﺪﺍ ﺑﺎﺭﺗﻠِﺖ آن را نوشته اند، کارگردانی می شود. حال کمپانی Universal اعلام کرده که فیلم The Turning قرار است از تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳ اسفند ۹۷) پا به گیشه های ایالات متحده بگذارد. این فیلم همزمان با عنوان اکشن-مهیج Rhythm Section ﺑﻠﯿﮏ ﻻﯾﻮﻟﯽ و یک هفته بعد از X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) روی پرده می رود.

همچنین بخوانید: قسمت سوم Annabelle فیلم ۲۰۱۹ دنیای Conjuring است!

فیلم Bios حدودا یک سال بعد از The Turning در تاریخ دوم اکتبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۱ مهر ۹۹) پا به گیشه می گذارد. این فیلم که توسط Craig Luck (سریال Sense8) و ﺁﯾﻮﺭ ﭘﺎﻭﻝ نوشته شده، اولین فیلم بلندی خواهد بود که Miguel Sapochnik (سریال بازی تاج و تخت) بعد Repo Men 2010 کارگردانی می کنـد. آقای هنکس (Inferno) در این فیلم بعنوان آخرین مرد روی زمین ظاهر می شود، یک مخترع که با مرگ خودش روبرو می شود، یک ربات می سازد تا زمانی که از دنیا رفت مراقبت از سگ محبوبش را انجام دهد.

در نهایت باید اشاره کنیم که کمپانی Amblin سالهای شلوغی را در پیش دارد، چون علاوه بر فیلم های یاد شده، طی سال های آینده باید عناوینی مثل Jurassic World 3 و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ/ریبوت Men in Black را هم تولید کند. حال باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر درباره Bios و The Turning باشیم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline