فیلم سینمایی Pinocchio: تام هنکس “پدر ژپتو” می شود!

کمپانی دیزنی اکنون چند سالی است که تلاش می کند تا مشهورترین انیمیشن های کلاسیک خودش را تبدیل به فیلم های لایو-اکشن کند و از این راه تاکنون میلیاردها دلار پول به جیب زده است؛ این جریال از سال ۲۰۱۰ و با فیلم سینمایی Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) آغاز شد و سپس با عناوین مشهوری مثل cinderella (سیندرلا)، Maleficent (مالیفیسنت)، Beauty and the Beast (دیو و دلبر) و The Jungle Book (کتاب جنگل) ادامه یافت.

اما موفقیت هایی که دیزنی طی این مسیر بدست آورده باعث شده تا اکنون بیشتر از همیشه برای ساخت چنین فیلم هایی تلاش کند، به همین دلیل طی چند سال آینده شاهد اکران فیلم هایی مثل The Lion King (شیر شاه) و Aladin (علاءالدین) خواهیم بود. اما یکی از مورد انتظارترین پروژه های در حال توسعه دیزنی بدون شک Pinocchio (پینوکیو) می باشد. ما اطلاعات چندان زیادی از این فیلم نداریم اما اخیرا خبری در ارتباط با آن شنیده ایم که می تواند برای طرفداران خیلی امیدوارکننده باشد.

همچنین بخوانید| تولید فیلم لایو-اکشن Pinocchio (پینوکیو) احتمالا اوایل ۲۰۱۹ آغاز می شود

دیزنی قصد دارد پینوکیو را واقعا به زندگی بیاورد و از طریق یک فیلم لایو-اکشن (Live-Action) به همه ثابت کند که با تکنولوژی نه تنها می تواند انیمیشن را تبدیل به فیلم کرد، بلکه می توان به پدر ژپتو یک پسر واقعی داد. حال، طبق شنیده ها تام هنکس بازیگر مشهورسینمای هالیوود در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم سینمایی Pinocchio است؛ اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود او در نقش پدر ژپتو، خالق پینوکیو ظاهر خواهد شد.

فیلم پینوکیو

بدون شک تام هنکس جزو بازیگران درجه پایین و ارزان قیمت هالیوود نیست، پس کمپانی دیزنی باید برای بستن قرارداد با او پول زیادی را خرج کند. البته این فیلم نخستین همکاری آقای هنکس با دیزنی نخواهد بود، چرا که او قبلا بعنوان صداپیشه شخصیت وودی در فرانچایز انیمیشنی Toy Story (داستان اسباب بازی) حضور داشته و از بازیگران فیلم سینمایی Saving Mr. Banks (نجات آقای بنکس) بوده است. پس شاید شرایط لازم برای یک همکاری مجدد هم فراهم شود؛

همچنین بخوانید| تریلر The Lion King یک رکورد تازه را برای دیزنی ثبت کرد!

طبق شنیده ها، تولید فیلم سینمایی Pinocchio قرار است تابستان سال بعد آغاز شود، با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری. پل کینگ که در سال ۲۰۱۴ فیلم Paddington (ﭘﺪﯾﻨﮕﺘﻮﻥ) را از وی دیدیم، قرار است این فیلم را بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢنـامه نوشته ﺳﺎﯾﻤﻦ ﻓﺎﺭﻧﺎﺑﯽ (Paddington) کـارگردانی کند. تاریخ شروع اکران فیلم جدید دیزنی هنوز اعلام نشده، ولی اگر حضور هنکس در آن قطعی شود شاید اطلاعات بیشتری به دستمان برسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.