تام هاردی هنوز به فکر ساخت قسمت بعدی Mad Max است!

2

شاید طرفداران فیلم سینمایی Mad Max با شنیدن این خبر که تام هاردی تایید کرده آماده است تا در صورت به وجود آمدن فرصت مناسب در ادامه Fury Road بازی کند خوشحال شوند؛ آقای هاردی این چند روز را در همایش کامیک-کان سن دیگو حضور دارد، چون او باید برای فیلم پاییزی خودش Venom به سوالهای زیادی پاسخ دهد. او در این فیلم یک روزنامه نگار به نام ادی بروک را به تصویر می کشد که بصورت اتفاقی با یک سیمبیوت بیگانه برخورد می کند و تبدیل به یک ضدقهرمان می شود. اما هاردی تعداد زیادی پروژه در پیش روی خودش دارد کـه هنوز پا به فاز تولید نگذاشته اند.

فیلم سینمایی Fury Road در سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت، یک فیلم پسارستاخیزی که پر شده از صحنات اکشن، زد و خورد، و همچنین هیجان انگیز، یک عنوان بی سابقه طی چند دهه گذشته. هاردی در ابتدا قرار نبود در جاده خشم ایفای نقش کند اما نهایتا جایگزین ﻣﻞ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ شد و شخصیت ﻣﮑﺲ ﺭﻭﮐﺎﺗﺎﻧﺴﮑﯽ را در زیباترین شکل ممکن به تصویر کشید. در ابتدای داستان او با ﺍﯾﻤﭙﺮﯾﺘﺮ ﻓﯿﻮﺭﻭﺳﺎ (‏ﺷﺎﺭﻟﯿﺰ ﺗﺮﻭﻥ) ملاقات می کند و تصمیم می گیرد که به وی در آزاد کردن یک دسته از زنان فراری کمک کنـد. با وجود اینکه Fury Road با نقدهای خوبی روبرو شد و به فروش مناسبی هم دست یافت، اما هنوز صحبتی از ساخت ادامه آن به میان نیامده است.

هاردی طی صحبت اخیر خودش با Variety دوباره یادآوردی کرد که فیلم Fury Road قرار بود آغاز کننده یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید از فیلم های Mad Max (مکس دیوانه) باشد. اما همواره برای طرفداران سوال بوده که چرا با وجود موفقیت فیلم نخست هیچگاه حرفی از ادامه دادن آن به میان نیامد؟ خب، هاردی اشاره کرده که مشکلات باعث شده ساخت فیلم دوم سخت شود. او گفت فکر می کند هنوز منتظر به وجود آمدن یک فرصت مناسب و گرفتن چراغ سبز برای ساخت فیلم بعدی هستند. “اما تعداد زیادی پروژه این اطراف هستند، شما خبر دارید، منتظر چیزی می مانید تا به زمین بخوره یا وقتی که واقعی باشد. به محض اینکه واقعی شود، ما سراغش خواهیم رفت.

همچنین بخوانید: کارگردان Atomic Blonde (بلوند اتمی) چند ایده برای قسمت دوم دارد

Mad Max 2

یکی از موانع پیش روی Mad Max یک سری مشکلات قانونی است. کارگردان جرج میلر در حال حاضر از شاکیان کمپانی وارنر بروس ناشر فیلم می باشد، این شکایت بر سر مقداری پاداش پرداخت نشده به کمپانی خودش است. استودیو قرار بود اگر Fury Road از بودجه تعیین شده خودش بیشتر خرج برنمیداشت ۹ میلیون دلار به تیم تولید بپردازد. وارنر ادعا می کند که این اتفاق رخ نداد، و میلر می گوید این تنها به دلیل مداخله کردن استودیو بوده است. او می گوید کمپانی قبل از اینکه بر روی ریشات ها پافشاری بعضی صحنات درون فیلمنامه را دور انداخته، و فیلمبرداری اضافه تنها به بودجه اضافه کرده است.

پس تا زمانی که این دو طرف مشغول مبارزه هستند ساخت ادامه جاده خشم غیرممکن است، چون این فرانچایز بدون میلر مفهومی ندارد و از طرفی حقوق مجموعه در اختیار وارنر بروس قرار دارد. بنابراین در صورتی قسمت بعدی Mad Max ساخته می شود که اختلاف ها ختم به خیر شود!

همچنین بخوانید: اولین پوستر رسمی از فیلم سینمایی Godzilla 2 منتشر شد؛ برای تاجگذاری آماده شوید


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
 1. Splinter می گوید

  دوست عزیز اگه سرچ کنی توی نت میبینی که فیلم mad max 2 در حال ساخت هست!! شاید هم تموم شده! ازش هم یه تریلر بیرون دادن!!

  1. آرش اسکندری می گوید

   دوست من متاسفانه بد متوجه شدین.
   “مد مکس ۲” قرار نیست ساخته بشه، اون تریلر هم رسمی نبوده…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.