دیزنی پلاس: حضور تام هیدلستون در سریال Loki (لوکی) تایید شد

اگر به یاد داشته باشید شهریور ماه سال گذشته بود که اعلام شد “لوکی، جادوگر سرخ و دیگر قهرمانان MCU صاحب سریال های کوتاه می شوند!“، خبری که باعث تعجب بسیار از طرفداران دنیای سینمایی مارول گشت؛ طبق این خبر، کمپانی Marvel Studios در حال توسعه سریال هایی کوتاه برای سرویس استریم Disney است که بر روی شخصیت های لایو-اکشن دنیای سینمایی مارول مثل جادوگر سرخ و لوکی تمرکز خواهنـد داشت، شخصیت هایی که در سینما به آنها توجه کافی نشده است. در این مـیان همچنین اعلام شد که سریال های یاد شده ۶ یا ۸ اپیزودی خواهند بود که با بودجه های عظیمی جلوی دوربین می رونـد.

سپس، اواخر آبان ماه بطور رسمی تایید شد که سریال لوکی توسط مارول در حال توسعه است؛ باب ایگر رئیس هیئت مدیره شرکت والت دیزنی رسما اعلام کرد مشغول کار بر روی این سریال برای پخش از طریق سرویس استریم دیزنی، Disney Plus (دیزنی پلاس) هستند. از آنجا که گفته شده کوین فایگی رئیس کمپانی Marvel Studios شخصا بر روی سریال های مارولی سرویس Disney Plus نظارت خواهد داشت، این نوید به طرفداران داده شده که این سریال ها کمیک بوکی تر از فیلم های دنیای سینمایی مارول خواهند بود.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier تایید شد؛ واقعا ساخته می شود!

چند ماه بعد، آقای Michael Waldron نویسنده انیمیشن سریالی Rick and Morty (ریک و مورتی) بعنوان شورانر (نویسنده اصلی و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ) مینی سریال لوکی با نقش آفرینی [در آن زمان] احتمالی تام هیدلستون محصول کمپانی دیزنی انتخاب شد. سپس مقداری هم اطلاعات در مورد داستان سریال به دستمان رسید: مبنی بر اینکه “این سریال جدید داستان لوکی را روایت می کند، بعنوان حیله گر و تغییر شکل دهنده ای که در طول تاریخ بشر نمایان شده و غیرقابل باور است که هیچ تاثیری بر روی حوادث تاریخی نداشته.

سریال loki

حال، مارول بطور رسمی تایید کرده که این سریال توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد و تام هیدلستون بازیگر نقش اصلی آن است. آقای کوین فایگی این خبر را طی نشست سرمایه گذاران کمپانی Walt Disney اعلام کرد. به جز این مورد، اطلاعات بیشتری در مورد سریال لوکی فاش نشد و فعلا باید به همین چیزهایی که می دانیم قانع باشیم. بنابراین هنوز پاسخی برای بزرگ ترین سوالمان نگرفته ایم: وقایع این سریال بعد از حوادث Infinity War اتفاق می افتد یا قبل از آن؟

همچنین بخوانید | سریال «جادوگر سرخ و ویژن» تایید شد؛ WandaVision نام گرفته است!

طبق اطلاعاتی که مدتی قبل از داستان سریال فاش شد، این سریال لایو-اکشن در دوره های تاریخی مختلفی کاوش خواهد داشت، یعنی اینکـه وقایع Loki به قبل از حوادث Avengers 3 و مرگ لوکی مربوط می شود. این قضیه هنوز بطور تایید نشده اما می تواند به این معنی باشد که شاهد زنده شدن او در Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) نخواهیم بود. اما تا زمانی که خود فیلم را نبینیم نمی توانیم در مورد چیزی قاطعانه صحبت کنیم.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.