حقایقی جالب در مورد تام هیدلستون که احتمالا از آنها بی‌اطلاعید!

تام هیدلستون سالهای زیادی است که در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند، او تاکنون در فیلم‌های مختلفی نقش آفرینی کرده و جزو ستاره‌های درخشان هالیوود طی یک دهه گذشته بوده، اما آقای هیدلستون شهرت خودش را به لطف مارول به دست آورده. این ستاره زمانی که پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت و شخصیت لوکی را در اولین فیلم Thor (ثور) به تصویر کشید، شدیدا مورد توجه قرار گرفت و تبدیل شد به یکی از محبوب‌ترین‌های هالیوود. بسیاری از طرفداران بر این باورند که کسی بجز هیدلستون نمی‌تواند در نقش لوکی بازی کند، طبق نظر این عده، مارول بهترین انتخاب ممکن را کرده است.

آقای هیدلستون حالا نه تنها یکی از ستاره‌های مشهور هالیوود است، بلکه یکی از محبوب‌ترین چهره‌های دنیای سینمایی مارول هم می‌باشد. نقش آفرینی درخشان او در فیلم‌های Thor و Avengers (انتقام‌جویان) باعث شده تا طرفداران عاشق وی شوند، و همین حالا بی‌صبرانه منتظر بازگشت او با سریال Loki هستند. اما تام هیدلستون علاوه‌ بر اینکه بازیگر خوبی است، زندگی جالبی هم دارد. البته زندگی هر شخصی در نوع خودش جالب است و ارزش مطالعه دارد، شکـی نداریم در این حقیقت، ولی هیدلستون بعنوان یک بازیگر زندگی جالبی داشته که اگر جزو طرفداران کارهای او باشید، بدون شک دوست دارید اطلاعاتی در موردش کسب کنید.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Loki اوایل ۲۰۲۱ منتشر می‌شود؛ بطور رسمی تایید شد

پس در این گزارش، حقایقی جالب را در مورد زندگی شخصی آقای هیدلستون فاش می‌کنیم که شاید تا این لحظه چیزی در موردشان نشنیده باشید، بنابراین تا انتها همراه ما باقی بمانید:

تام مجرد است!

تام هیدلستون

وقتی صحبت از ازدواج و روابط باشد، بهتر است اسم تام هیدلستون را وسط نیاورید چون تخصص زیادی در این دو مورد ندارد. او از طریق شغل خودش تاکنون رابطه‌های مختلفی با چهره‌های مشهور داشته، که از جالب‌ترین آنها می‌توانیم به دوره‌ای اشاره کنیم که با تیلور سوئیفت (خواننده به شدت مشهور آمریکایی) قرار می‌گذاشت، اما این قرارهـا به نتیجه‌ای نرسیدند و این دو در نهایت از هم جدا شدند. تام حالا سینگل است!

او درس بازیگری خوانده

لوکی

تام جزو آن دسته از بازیگرانی است که فقط به علاقه و استعداد خودش برای ورود به این عرصه اکتفا نکرده، بلکه تلاش کرده بصورت آکادمیک آن را دنبال کند. او خیلی جدی دنبال هنر رفته، این ستاره در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک (Royal Academy of Dramatic Arts) درس بازیگری خوانده، که یکی از مشهورترین مکان‌های دنیاست. آقای هیدلستون در سال ۲۰۰۵ تحصیلات خود را به پایان رساند، و خیلی زود کار خودش را بصورت حرفه‌ای آغاز کرد.

همچنین بخوانید | حقایقی جالب در مورد سریال The Flash که احتمالا از آنها بی‌اطلاعید!

او می‌تواند آواز هم بخواند

من نور را دیدم

تام هیدلستون علاوه بر اینکه در بازیگری مهارت و استعدادی فوق‌العاده دارد، می‌تواند آواز هم بخواند. البته این ستاره تاکنون فعالیت حرفه‌ای در عرصه خوانندگی نداشته، ولی زمانی که برای بازی در فیلم بیوگرافی هنک ویلیامز، به نام I Saw The Light (من نور را دیدم) با بازی الیزابت اولسن، انتخاب شد و جلوی دوربین رفت، خودش تمام آهنگ‌ها را خواند. البته برای او ۵ هفته طول کشید تا آماده شود، و زمانی که فـاز تولید را استارت زدند، تام به حدی خوب بود که همه همکاران خودش را در پشت صحنه فیلم شگفت‌زده کرد!

جنگ‌های واقعی در مارول

ثور و لوکی

تام هیدلستون طی دوران شهرت خودش در نقش‌های زیادی بازی کرده و بارها درخشیده، اما محبوب‌ترین شخصیتی که تاکنون توسط این ستاره به تصویر کشیده شده بدون شک لوکی است، شخصیتی شرور که در فیلم‌های Thor و Avengers حضور داشته است. برادر ناخلف ثور در دنیای سینمایی مارول بارها برای برادر خودش دردسر درست کرده، و بارها این دو نفر روبروی هم قرار گرفته‌اند و مبارزه کرده‌انـد، مبارزه‌هایی که ظاهرا واقعی بوده، چرا که طبق ادعای خود هیدلستون همیشه روز بعد از فیلم‌برداری باید دردهای بدن خودش را تحمل کند.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow تاخیر خورده، اما تاثیری بر روی خط زمانی MCU نمی‌گذارد؛

او‌ با سلطنتی‌ها هم کلاس بوده

تام هیدلستون

تام هیدلستون نه تنها در یکی از بهترین و مشهورترین دانشگاه‌های جهان درس بازیگری خوانده، بلکه همکلاسی‌های او در مدرسه هم افراد عادی نبوده‌اند، او با چهره‌هایی مشهور همکلاس بوده، پس می‌توانیم تصور کنیم که دوران خوبی را پشت سر گذاشته است‌. تام قبل از اینکه وارد آکادمی هنر شود، در کالج ایتن (Eton College)، یک مدرسه شبانه‌روزی در ویندسورِ انگلستان، تحصیل کرد، جایی که با پرنس ویلیام (پادشاه آینده انگلیس) و ادی ردمین (ستاره فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز) همکلاس بود.

یک رابطه بخاطر افزایش شهرت؟

تیلور سوئیفت

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، تام تاکنون با چهره‌های مشهور مختلفی وارد رابطه شده، اما مشهورترین رابطه‌ای داشته که با تیلور سوئیفت بوده که خیلی مورد توجه قرار گرفت، اما زیاد دوام نداشت و خیلی زود از هم جدا شدند. ولی، بسیاری بر این باورند که این دو اصلا با هم نبوده‌اند که بخواهند جدا شوند؛ طبق عقیده این دسته از طرفداران، رابطه آنها فقط یک نمایش بوده، خانم تیلور از شهرت تام استفاده کرد تا آلبوم خودش را بهتر بفروشد و تام هم از شهرت تیلور استفاده کرد تا بهتر دیده شود. این مورد تایید نشده، ولی به نظر یک رابطه برای کسب شهرت بوده، که در میان چهره‌های مشهور اتفاقی عجیب نیست.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow: چه اطلاعاتی در مورد هویت واقعی «تسک‌مستر» داریم؟

تام به لطف یک دوست لوکی شد

thor 2011

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که تام هیدلستون چطور بعنوان بازیگر نقش لوکی انتخاب شد، در جواب باید بگوییم که برای او چندان سخت نبوده؛ بازیگران بطور معمول برای اینکه بعنوان بازیگر یک فیلم انتخاب شوند باید پروسه‌ای طولانی را پشت سر بگذارند و مـجبورنـد در یک رقابت با چند نفر دیگر شرکت کنند. اما تام با کنت برانا (قتل در قطار سریع‌السیر شرق) کارگردان فیلم Thor رفیق بود، و البته سابقه همکاری با هم را داشتند، پس او خیلی راحت لوکی شد!

او دوست داشت در نقش ثور بازی کند

سریال loki

با وجود اینکه هیدلستون یکی از بهترین و محبوب‌ترین شرورهای دنیای سینمایی مارول را به تصویر می‌کشد، او در اصل دوست داشت که بعنوان بازیگر نقش ثور انتخاب شود، شخصیتی که کریس همسورث برای به تصویر کشیدنش استخدام شد، و با همین نقش به شهرتی جهانی دست یافت. تام دوست داشت در نقش شخصیت مثبت فیلم Thor ظاهر شود، اما توانایی‌های او برای به تصویر کشیدن یک شرور پیچیده مناسب‌تر دیده شد، در نتیجه تصمیم بر این شد که در نقش لوکی بازی کند‌.

همچنین بخوانید | نگهبانان کهکشان واقعا در Thor 4 حضور دارند؛ (طبق ادعای وین دیزل)

تام و کریس واقعا رفیق هستند

کریس همسورث

یکی از ویژگی‌های خیلی جالب و خوب تام این است که فقط در پشت صحنه فیلم‌ها با همبازی‌های خودش رفیق و مهربان نیست، او در دنیای واقعی هم نسبت به همکاران خودش عشق نشان می‌دهد. مثلا کریس، او و تام حتی وقتی در یک پروژه مشترک نیستند هم رفاقت بین خودشان را دارند، و این یکی از دلایلی است که طرفداران خیلی دوست دارنـد این دو نفر را در فیلم‌های بیشتری کنار یکدیگر ببینند. از طرفی، تام از کریس بعنوان بازیگر مجبوب خودش برای همکاری یاد کرده، که تایید می‌کند یک رابطه دوستی بینشان وجود دارد.

او به چندین زبان صحبت می‌کند

تام هیدلستون

تام علاوه بر اینکه یک بازیگر شگفت‌انگیز با توانایی آواز خواندن، و یک رفیق خوب است، از هوش بالایی هم برخوردار می‌باشد، که البته لازمه اصلی هر بازیگر موفقی است. این ستاره علاوه بر زبان مادری خودش می‌تواند به چندین زبان دیگر هم صحبت کند، تام هیدلستون فرانسه، اسپانیا و ایتالیایی را کاملا بلد است!

طلاق پدر و‌ مادرش او را به سمت بازیگری هدایت کرد

kong: Skull Island

بازیگر شدن رویای کودکی تام نبوده و او اصلا برنامه‌ای نداشت تا وارد سینما شود. وقتی که جوان بود راگبی بازی می‌کرد و از ابتدا بازیگر شدن هدفش نبود، ولی مشکلات خانوادگی‌اش وی را به سمت این کار هدایت کرد. پدر و مادر او از هم جدا شدند، که تغییر خیلی بزرگ در زندگی تام ایجاد کرد. البته هیدلستون بدون شک به دنیا آمد تا بازیگر شود و این حرفه در خون اوست، ولی حیف که یک اتفاق ناراحت کننده وی را به سمت این مسیر هدایت کرد.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم Godzilla vs. Kong چه زمانی منتشر می‌شود؟

او از کوسه‌ها می‌ترسد!

هیدلستون

وقتی می‌بینید شخصی به بااستعدادی، خوش‌تیپی و باحالی تام هیدلستون از موجودی خوش‌تیپ و باحال می‌ترسد، احتمالا تعجب می‌کنید. تام از کوسه‌ها می‌ترسد، نه خیلی ولی گفته که از این موجود متنفر است، او کوسه‌ها را بعنوان «ماشین‌های مرگ» صدا می‌زند و وقتی که به اقیانوس می‌رود تا شنا کند، سعی می‌کند خیلی از ساحل دور نشود تا مبادا توسط یک کوسه مورد حمله قرار بگیرد!

تام استعدادهای خودش را از مادرش به ارث برده

لوکی مارول

واقعا حیف است مقاله را تمام کنیم و به این یکی اشاره‌ای نکنیم: تام استعداد‌های هنری خودش را از مادرش به ارث برده، پدر او دانشمند بود پس احتمالا هوشش را پدر خودش به ارث برده، ولی بخش هنری وجودش از مادرش نشات گرفته است. باید اشاره کنیم که مادر او هم سابقه بازی کردن را داشته، البته سالها قبل.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون جالب بود
    سال نو مبارک
    ❤💗

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline