فیلم Tom and Jerry 2021 شبیه چیزی نیست که تاکنون دیده باشید؛

کلویی گریس مورتس می گوید فیلم در دست توسعه Tom and Jerry (تام و جری) که لایو-اکشن را با انیمیشن ادغام کرده شبیه به هیچکدام از فیلم هایی که تاکنون ساخته شده نیست. برای دهه ها تام و جری بعنوان شخصیت های کارتونی زندگی کرده اند، اما در سال ۲۰۲۱ قرار است موفق به ملاقات با نسخه لایو-اکشن آنـها شویم. این فیلم که در حال حاضر با عنوان خیلی ساده Tom and Jerry شناخته می شود توسط تیم استوری کارگردانی خواهد شد و از ستاره های آن هم می توانیم به کن جیونگ (خماری ۲۰۰۹)، مایکل پنیا (چیپس ۲۰۱۷ و مرد مورچه‌ای ۲۰۱۵)، راب دلینی (ددپول ۲) و کلویی گریس مورتس اشاره کنیم.

از لحاظ داستانی، فیلم سینمایی Tom and Jerry بر محور دختری به نام کایلا (با بازی کلویی گریس مورتس) می چرخد، یک انسان عادی که خودش را در میان درگیری های بی پایان تام و جری پیدا می کنـد. تیم استوری که کارگردان این فیلم است تاکنون عناوین جالبی را جلوی دوربین برده، از Fantastic Four محصول ۲۰۰۵ گرفته تا فیلم های Ride Along و همچنین Shaft محصول ۲۰۱۹. مورتسر ستاره اصلی فیلم نیز سابقه حضور در The 5th Wave و Kick-Ass، فیلم ترسناک Suspiria و اخیرا هم انیمیشن The Addams Family را دارد.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن «سفید برفی» بهار ۲۰۲۰ جلوی دوربین می رود؛ زیر نظر کارگردان Amazing Spider-Man

تام و جری بدون شک شخصیت های انیمیشنی خیلی مشهوری هستند، طی چند سال اخیر هم دیزنی نشان داده که با آوردن شخصیت های مشهور انیمیشنی به دنیای لایو-اکشن می توان پولی خوبی به دست آورد. به همین واسطه این روزها بسیاری از کمپانی های تولید فیلم در پی ساخت عناوین لایو-اکشن هستند، و حتی شخصیت های نچندان مشهور هم اکنون فرصت درخشش پیدا کرده اند. بنابراین، دیگر دوران زندگی در انیمیشن های ۲D به پایان رسیده و حالا این عناوین لایو-اکشن هستند که می توانند شخصیت های کارتونی را به موفقیت برسانند.

فیلم تام و جری

در این میان، یکی از فیلم هایی که به شدت منتظریم تا ساخته شود و پا به گیشه بگذارد Tom and Jerry محصول کمپانی برادران وارنر است که طبق ادعای کلویی گریس مورتس، یک اثر کاملا متفاوت می باشد. این ستاره جوان بتـازگی طی یک مصاحب در مورد فیلم جدیدش گفته است که “این فیلم واقعا هیجان انگیز است: قرار نیست شبیه به چیزی باشد که تاکنون دیده اید. این فیلم واقعا لایو-اکشن را با انیمیشن ترکیب کرده است، به طریقی که تاکنون ندیده اید. و نسبت به تمام فیلم هایی که دیده اید متفاوت است…

ما به مورتس حق می دهیم که چنین نظری در مورد فیلم Tom and Jerry داشته باشد؛ چونکه خود تام و جری نسبت به دیگر شخصیت هایی که در فیلم های لایو-اکشن دیده ایم کارتونی تر و از واقعیت دورتـر هستند، پس اصلا عجیب نیست که فیلمشان هم متفاوت باشد. در واقع تیم استوری نمی تواند تام و جری را به واقعیت نزدیک کند، چون کسی برای دیدن دعواهای یک موش و گربه واقعی به سینما نمی رود، پس مجبورند تا جایی که ممکن است در خلق نسخه لایو-اکشن به ظاهر کارتونی آنها وفادار باشند. در نتیجه، Tom and Jerry تبدیل به فیلمی خواهد شد که تاکنون مثل آن را ندیده ایم، فیلمی که به معنای واقعی کلمه کارتون را با دنیای واقعی ترکیب کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن «کارآگاه گجت» توسط دیزنی در حال توسعه است!

اینطور که به نظر می رسد، Tom and Jerry می تواند چیزی شبیه Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو) باشد، چون در ساخت این فیلم خیلی به منابع اصلی وفادار بوده اند، و شخصیت های انیمیشنی هم شبیه به نسخه مشهور خودشان طراحی شدند. خلاصه مطلب اینکه نوید اثری متفاوت به ما داده شده و امیدواریم همینطور هم باشد؛ در انتها باید اشاره کنیم که تاریخ دقیق شروع اکران هنوز فاش نشده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline