اولین کانسپت آرت از فیلم لایو-اکشن Tom and Jerry (تام و جری)

اولین کاسپت آرت از فیلم لایو-اکشن ترکیب شده با انیمیشن Tom and Jerry (تام و جری) منتشر شد؛ این فیلم که در آن شاهد ادغام دنیای حقیقی با شخصیت های کارتونی خواهیم بود، توسط تیم استوری (Ride Along و Fantastic Four) در حال توسعه است. برند تام و جری بعد از تولید این فیلم وارد یک عرصه تازه خواهد شد و می تواند اتفاق بزرگی برای این شخصیت های کارتونی پرطرفدار و دوست داشتنی باشد.

اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه Tom and Jerry داشته باشیم باید به چند دهه قبل بازگردیم. یعنی سال ۱۹۴۰ که ویلیام هانا و جوزف باربرا این موش و گربه را خلق کردند، تام (که در اصل جاسپر نام دارد) و جری کار خودشان را با یک سریال که از قسمت های کوتاه ۷ تا ۱۰ دقیقه ای تشکیل شده بود آغاز نمودند. اولین کارتون آنها، تحت عنوان Puss Gets the Boot (پیشی اخراج می شود)، یک موفقیت بزرگ بود و باعث شد موش و گربه تبدیل به یک برند مشهور شود. زنده یادان هانا و باربرا به ساخت اپیزودهای کوتاه Tom and Jerry برای کمپانی مترو گلدوین مایر (MGM) ادامه دادند، آنها از سال ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۸ در مجموعه ۱۱۴ کارتون ساختند.

تولید Tom and Jerry همچنان ادامـه پیدا کرد، حتی بعد از اینکه هانا و باربرا از کمپانی MGM جدا شدند چیزی نتوانست جلوی پیشرفت تام و جری را بگیرد. آقای جین دیچ از سال ۱۹۶۱ تا ۹۲ در مجموعه ۱۱ کارتون کوتاه برای Tom and Jerry تولید کرد، از سال ۱۹۶۳ تا ۶۷ زنده یاد چاک جونز ۳۴ اپیزود از این سری را کارگردانی نمود، و این جریان تا سال ۲۰۱۴ و تولید ۱۶۴ کارتون کوتاه ادامه یافت.

همچنین بخوانید | دیزنی «گوژپشت نتردام» را تبدیل به یک فیلم لایو-اکشن موزیکال می کند؛

در سال ۱۹۷۵ شاهد پخش سریال The Tom and Jerry Show بودیم، از سال ۱۹۸۰ تا ۸۲ سریال The Tom and Jerry Comedy Show روی آنتن رفت، از ۱۹۹۰ تا ۹۳ سریال Tom and Jerry Kids و از ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ هم سریال Tom and Jerry Tales پخش شد. تازه ترین سریال موش و گربه نیز The Tom and Jerry Show نام دارد که پخش آن از سال ۲۰۱۴ شروع شد. در سال ۱۹۹۲ نخستین فیلم بلند تام و جری تحت عنوان Tom and Jerry: The Movie ساخته شد، از ۲۰۰۲ تا به امروز هم ۱۳ فیلم بلند برای موش و گربه ساخته شده که روی پرده نرفتند و مستقیما در اختیار طرفداران قرار گرفتند.

Tom & Jerry

و حالا تام و جری قرار است پا به دنیای واقعی بگذارند؛ به لطف تولید یک فیلم لایو-اکشن. ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از این فیلم نداریم اما یک تصویر جدید منتشر شده که به کمک آن می توانیم متوجه شویم نسخه جدید Tom & Jerry چگونه فیلمی خواهد بود. دنیل ریچمن از وبسایت SuperBroMovies این کانسپت آرت را در توییتر به اشتراک گذاشته است، که بواسطه آن می توانیم نگاهی به ظاهر تام و جری در کنار جنیفر لارنس داشته باشیم.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن Barbie (باربی) واقعا در حال توسعه است؛ حضور مارگو رابی تایید شد

البته باید اشاره کنیم که استودیو دوست دارد خانم لارنس در این فیلم حضور داشته باشد، اما در حال حاضر هیچ ارتباطی با این پروژه ندارد و قرار هم نیست در فیلم Tom and Jerry بازی کند. ولی این کانسپت آرت تایید می کند که استودیو خواستار حضور یک خانم بعنوان شخصیت اصلی در فیلم است.

در انتها، تنها می توانیم پیشنهاد کنیم که منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم سینمایی Tom and Jerry باشید؛


منبع: Daniel Richtman

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.