رویداد Crisis on Infinite Earths: تام ولینگ باری دیگر در نقش سوپرمن ظاهر می شود!

تام ولینگ ستاره سریال Smallville قرار است در رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) باری دیگر در نقش سوپرمن بازی کنـد؛ این یک خبر شگفت انگیز برای طرفداران محسوب می شود. ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال قرار است رویدادی مهم باشد که هر لحظه هیجان انگیزتر هم می شود، تمام سریال های ابرقهرمانی The CW طی این رویداد در کنار هم قرار می گیرند، حتی رعد سیاه (Black Lightning) که هیچ ارتباطی با Arrowverse ندارد هم در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ شرکت می کند. اواخر ۲۰۱۹ که از راه برسد، رویداد Crisis on Infinite Earths قهرمان های سریال های Arrow و The Flash، همچنین Supergirl و Legends of Tomorrow بعلاوه Batwoman را با هم متحد می کند.

از طرفی، سریال Arrow قرار است امسال با فصل هشتم خودش به پایان برسد، این فصل تنها ۱۰ اپیزود دارد و وقایع آن به Crisis on Infinite Earths منتهی می شود؛ داستان الیور کوئین (با بازی Stephen Amell) بعد از هشت سال تلاش برای نجات شهرش به پایان می رسد. ولی اَرو و رفقای اَرو ورسی او تنها شخصیت های حاضر در این رویداد نیستند، بلکه ما قرار است شاهد بازگشت شخصیت هایی بسیار آشنای دیگر هم باشیم. از آنجا که این رویداد قرار است باعث نابودی مولتی ورس (یا حداقل بخشی از آن) شود، نویسندگان بخاطر همین قضیه چند جهانی امکان بازگرداندن تعدادی از شخصیت های فیلم و سریال های قدیمی ﺩﯼﺳﯽ را پیدا کرده اند.

همچنین بخوانید | ستاره اصلی Black Lightning از حضور «رعد سیاه» در Crisis on Infinite Earths می گوید

برای مثال، طی همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که فاش شد برت وارد بازیگر نقش رابین در سریال کلاسیک بتمن (۱۹۶۶) قرار است در Crisis on Infinite Earths حضور داشته باشد. طی این رویداد، ستاره سریال Legends of Tomorrow برندان روث باری در نقش سوپرمن (نسخه Kingdom Come) ظاهر می شود، او بازیگر نقش سوپرمن فیلم سینمایی Superman Returns محصول ۲۰۰۶ بود. تایلر هوچلین هم که طبق انتظار برای بازی در نقش مرد پولادین بازمیگردد، اما این دو نفر تنها سوپرمن های حاضر در بحران امسال نیستند!

Supermen

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تام ولینگ بازیگر نقش کلارک کنت معروف به سوپرمن در سریال Smallville (که پخشش در سال ۲۰۱۱ به پایان رسید)، قرار است در رویداد Crisis on Infinite Earths باری دیگر در نقش آخرین پسر کریپتون ظاهر شود. البته هنوز تایید نشده که او طی این رویداد لباس سوپرمن را به تن می کند یا نه، ولی همین که بعد از هشت سال قرار است بواسطه Crisis on Infinite Earths به دنیای ﺩﯼﺳﯽ بازگردد خودش به تنهایی خبر فوق العاده ای محسوب می شود. طی این رویداد فاش خواهد شد که او طی هشت سال گذشته مشغول انجـام چه کاری بوده است.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis on Infinite Earths بر روی “تمام” فصل ششم The Flash تاثیر می گذارد؛

اینطور که به نظر می رسد، شبکه The CW برای رویداد Crisis on Infinite Earths سنگ تمام گذاشته و قصد دارد یک اثر شگفت انگیز از خودش بجا بگذارد. اینطور که گفته شده، این رویداد تاثیر خیلی زیادی برای سریال های Arrowverse خواهد گذاشت و احتمالا بطور کل این فرانچایز را تغییر می دهد… بزودی اطلاعات بیشتری از حضور تام ولینگ در این رویداد فاش خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. E.N می گوید

  به به
  واقعا میخوان سنگ تموم بذارن
  خیلی ممنون بابت پوشش این خبر شگفت انگیز!
  این کراس اور قراره ماورای حماسی بشه!!
  سه تا سوپرمن در یک کراس اور، بهتر از این نمیشه!!!
  اونم چه سوپرمن هایی! سوپرمن اروورس، سوپرمن کلاسیک سینما(براندون روث در فیلم بازگشت سوپرمن نقش ادامه نسخه سوپرمن فیلم های سوپرمن ۱و۲ رو بازی کرده) و سوپرمنی که ۱۰ سال مخاطب داشته
  فکر کنم تام ولینگ بیشتر از هر کس دیگه ای نقش سوپرمن رو بازی کرده، ۱۰ سال پشت سرهم در نقش کلارک کنت بوده، البته هیچ وقت لباس سوپرمن رو در تنش ندیدیم، حتی وقتی در قسمت آخر لباس رو پوشید باز هم به طور واضح نشون ندادن اما حالا در کراس اور میتونیم تام ولینگ رو به طور واضح در لباس نمادین سوپرمن ببینیم😍
  گفتن این سوپرمن وقتی در کراس اور بیاد معلوم میشه که ۱۰ سال از پایان سریال اسمالویل گذشته، یعنی ۱۰ سال از اولین باری که کلارک کنت لباس سوپرمن رو پوشید گذشته که یعنی کلارک کنت سریال اسمالویل، بعد از ۱۰ سال سوپرمن بودن قراره با بحران در زمین های بی نهایت روبه رو بشه!
  این کراس اور دی سی و حضور سه سوپرمن شبیه به اینه که مارول یک فیلم عظیم بسازه و در اون شاهد هر سه تا اسپایدرمن سینما باشیم!
  وای تازه کوین کانروی هم(صدا پیشه اسطوره ای بتمن)قراره خودش به عنوان هنرپیشه، نقش نسخه آینده بروس وین رو بازی کنه!
  اشتیاقم برای تماشای کراس اور غیر قابل وصفه😀😀😀

  1. آرش اسکندری می گوید

   بی نظیره 😃😃

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.