باکس آفیس: برای Toy Story 4 یک افتتاحیه بین المللی 260 میلیون دلاری پیش بینی شده!

باکس آفیس طی چند هفته اخیر اوضاع چندان خوبی نداشته و بیشتر فیلم های مهم با استقبال خیلی کمی روبرو شدند، اما با ورود Toy Story 4 (داستان اسباب بازی) تنور گیشه قرار است دوباره داغ شود. ما انتظار داریم که این انیمیشن محصول کمپانی پیکسار طی افتتاحیه بین المللی خودش ۲۶۰ میلیون دلار بفروشد، که شاید خیلی عالی نباشد، اما با توجه به فروش دیگر عناوین این چند هفته خیلی خوب به نظر می رسد. انتظار می رود که ۱۶۰ میلیون دلار از این ۲۶۰ میلیون حاصل فروش در ایالات متحده باشد، و ۱۰۰ میلیون دلار دیگر به گیشه های خارجی تعلق خواهد داشت.

اما عده ای در این میان وجود دارند که معتقد هستند Toy Story 4 قرار است طی افتتاحیه به فروش خیلی بالاتری دست پیدا کند؛ طبق این پیش بینی، انیمیشن جدید دیزنی و پیکسار می تواند در ایالات متحده طی افتتاحیه حدود ۲۰۰ میلیون دلار بفروشد، و یک افتتاحیه بین المللی ۳۰۰ میلیون دلاری را رقم بزند. در این صورت، Toy Story 4 می تواند رکورد بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ را بشکند و قوی ترین شروع را نسبت به دیگر انیمیشن های تاریخ تجربه کند. در حال حاضر، Toy Story 3 با ۱۱۰٫۳۱ میلیون دلار رکورد بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز خودش را در اختیار دارد، ولی قسمت چهارم می تواند این رکورد را هم بشکند.

همچنین بخوانید | انیمیشن Frozen 2 صاحب یک تریلر رسمی شد؛ سردترین انیمیشن سال!

در هر صورت، Toy Story 4 با افتتاحیه ۲۶۰ میلیون دلاری خودش می تواند بهترین افتتاحیه را نسبت به سه فیلم قبلی فرانچایز رقم بزند و در نهایت هم تبدیل به پرفروش ترین قسمت شود. بد نیست اشاره کنیم که در حال حاضر Incredibles 2 رکورد بزرگ ترین افتتاحیه بین المللی در میان انیمیشن های کمپانی را در اختیار خودش دارد؛ این فیلم طی افتتاحیه بین المللی ۲۳۵٫۸۸ میلیون دلار فروخت و در نهایت به مجموع فروش بین المللی ۱٫۲۴ میلیارد دلاری دست پیدا کرد.

داستان اسباب بازی 4

بدون توجه به رقم دقیق پیش بینی شده، ما اطمینان داریم که Toy Story 4 قرار است با استقبال خیلی داغ طرفداران روبرو شود. این انیمیشن همین حالا امتیاز ۹۸ درصد را از سوی Rotten Tomatoes دریافت کرده که تایید می کند به دل تمام منتقدین نشسته و از هنری حرف های زیادی برای گفتن دارد. با این حساب، طرفداران هم اکنون بیشتر از هر زمان دیگری مشتاق تماشای انیمیشن محبوب خودشان هستند. از طرفی، Toy Story 4 ممکن است آخرین فیلم از فرانچایز داستان اسباب بازی باشد، پس عاشقان وودی و رفقا فقط همین فرصت را دارند تا شخصیت های جالب این انیمیشن را در سینما ببیند.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۷

از گویندگان Toy Story 4 می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ، ﺁﻧﯽ ﭘﺎﺗﺲ، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﺎ ﺁﺭﮐﺖ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ، ﻟﻮﺭﯼ ﺁﻟﻦ، ﺟﻮﻥ ﮐﯿﻮﺳﮏ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺷﺎﻝ، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ، ﻻﺭﯼ ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ، ﺗﻮﻧﯽ ﻫﯿﻞ، ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ و ﺟﻮﺩﯼ ﺑﻨﺴﻮﻥ اشاره کنیم. اکران رسمی این انیمیشن تماشایی از تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ (Jun 21, 2019) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.