انیمیشن Toy Story 4: خلاصه داستان & تریلر و پوسترهای رسمی & آخرین اطلاعات

در سال ۲۰۱۹ بیشتر از هر سال دیگری شاهد اکران فیلم های ترسناک، عملی-تخیلی، ابرقهرمانی و همچنین انیمیشنی خواهیم بود؛ اما بدون شک می توانیم Toy Story 4 (داستان اسباب بازی) را مورد انتظارترین انیمیشن ۲۰۱۹ صدا بزنیم. یک انیمیشن با بیشتر از دو دهه قدمت و میلیون ها طرفدار از سراسر جهان در سنین مختلف، بچه و بزرگسال، نوجوان و میانسال که همه منتظر بازگشت وودی و رفقا هستند. حال زمان چندان زیادی هم تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده است و خیلی زود می توانیم باری دیگر اسباب های مشهور دیزنی را در یک ماجراجویی نفسگیر جدید همراهی کنیم؛

در قسمت سوم Toy Story اسباب بازی های اندی یک دغدغه خیلی بزرگ داشتند؛ حالا که اندی بزرگ شده چه بلایی بر سر آنـها خواهد آمد؟ اهدا می شوند یا به مهدکودک می روند؟ شاید هم سرنوشتشان به سطل زباله ختم میگردد. البته اندی تصمیم گرفت وودی را با خودش به دانشگاه ببرید و بقیه را در اتاق زیرشیربانی قرار دهد، ولی از شانس بد همه آنها در نهایت سر از یک مهدکودک بزرگ درآورند. پایان قسمت سوم واقعا جالب و البته ناراحت کننده بود؛ اندی بعد از بیست سال بازی با اسباب بازی های خودش مجبور به ترک آنها شد، او بهترین رفقای خودش را به یک صاحب جدید سپرد.

حال داستان قسمت چهارم از جایی شروع می شود که وودی، باز و دوستانش با صاحب جدید خودشان، که یک دختربچه به نام بانی است، زندگی می کنند. وقتی یک اسباب بازی جدید به نام “فورکی” به وودی و رفقا می پیوندد، یک ماجراجویی بزرگ و مهیچ در کنار دوستان قدیمی و جدید نشان می دهد که دنیا چقدر می تواند برای یک عروسک بزرگ باشد!

همچنین بخوانید| تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

تازه ترین تصاویر & پوسترهای منتشر شده از Toy Story 4:

تیزرهـای رسمی این انیمیشن:قسمت چهارم Toy Story توسط ﺟﺎﺵ ﮐﻮﻟﯽ کارگردانی شده که پیش از این انیمیشن هایی مثل Up و Inside Out را از وی تماشا کرده ایم. تیم آلن صداپیشه شخصیت باز اخیرا طی یک مصاحبه فاش کرده که کیانو ریوز (ستاره مجموعه فیلم جان ویک) هم بعنوان گوینده در این فیلم حضور دارد. آقای آلن بطور دقیق نام شخصیتی که ریوز بجای آن صحبت کرده را اعلام نکرد و فقط گفت که بخش بزرگی از داستان است. بنابراین باید منتظر تایید شخصیت او در Toy Story 4 باشیم؛

از گویندگان Toy Story 4 می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ، ﺁﻧﯽ ﭘﺎﺗﺲ، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﺎ ﺁﺭﮐﺖ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ، ﻟﻮﺭﯼ ﺁﻟﻦ، ﺟﻮﻥ ﮐﯿﻮﺳﮏ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺷﺎﻝ، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ، ﻻﺭﯼ ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ، ﺗﻮﻧﯽ ﻫﯿﻞ، ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ و ﺟﻮﺩﯼ ﺑﻨﺴﻮﻥ اشاره کنیم. این انیمیشن تماشایی از تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ (Jun 21, 2019) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.