باکس آفیس: برای Toy Story 4 یک افتتاحیه رکوردشکن پیش بینی شده است!

اینطور که به نظر می رسد Toy Story 4 (داستان اسباب بازی) قرار است با یک افتتاحیه رکوردشکن در گیشه های آمریکایی طوفان به پا کند؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، پیش بینی شده که انیمیشن جدید دیزنی و پیکسار قرار است یکی از بزرگ ترین افتتاحیه های تاریخ را رقم بزند، تا اندازه ای بزرگ که تاکنون هیچ انیمیشنی موفق به انجامش نشده. طبق این پیش بینی، Toy Story 4 می تواند طی سه روز نخست نمایش خودش بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار بفروشد، که حتی از افتتاحیه ۱۸۲٫۶ میلیون دلاری Incredibles 2 هم بیشتر است!

پیش از این برای قسمت چهارم Toy Story یک افتتاحیه ۱۳۰ میلیون دلاری پیش بینی شده بود، اما حالا تحلیلگران خبر از افتتاحیه ای بسیار بزرگ تر داده اند که اتفاق خوبی برای پیکسار و دیزنی محسوب می شود. علاوه بر اینکه Toy Story 4 منتظران خیلی زیادی دارد، فیلم های قبلی دیزنی مثل Avengers: Endgame و Aladdin نشان دادند که فراتر از انتظارها عمل کردن چندان هم غیرممکن نیست. تا همین نقطه، طبق گزارش Fandango و Atom Tickets این انیمیشن رکورد بیشترین پیش فروش بلیط را زده است، رکوردی که پیش از این در اختیار Incredibles 2 قرار داشت.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: برای فیلم Godzilla 2 یک افتتاحیه هیولایی ۲۳۰ میلیون دلاری پیش بینی شده

البته بسیاری از مردم به این سوال رسیدند که آیا واقعا لازم بود Toy Story 4 را بسازند؟ چون قسمت سوم با یک اتفاق خوب به پایان رسید و می توانست یک پایان کلی برای داستان اسباب بازی ها باشد، اما همانطور که خیلی ها مخالف ساخته شدن این انیمیشن بوده اند بسیاری از طرفداران هم از پیکسار و دیزنی خواستند که قسمت چهارم را بسازند. حتی همین حالا، در شرایطی که Toy Story 4 هنوز روی پرده نرفته طرفداران دوست دارند قسمت پنجمی هم در کار باشد. در ضمن، قسمت های قبلی به اندازه ای موفق و پرفروش بودند که تولید چهارمین قسمت تبدیل به یک اتفاق حتمی شد.

Toy story 4

قسمت اول در سال ۱۹۹۵ پا به گیشه گذاشت (چند ماه بعد از ورود خودم به دنیا…!!)، این انیمیشن که مورد استقبال مردم قرار گرفت و کارتون محبوب دوران کودکی بسیاری از ما بود، توانست در مجموع ۳۷۳٫۵ میلیون دلار بفروشد. قسمت دوم پنج سال بعد اکران شد، تولید این فیلم ۹۰ میلیون دلار هزینه داشت و در مجموع ۴۹۷٫۳ میلیون دلار فروخت. قسمت سوم، با فاصله زمانی یازده ساله در ۲۰۱۰ راهی گیشه شد، بودجه تولید به ۲۰۰ میلیون دلار افزایش پیدا کرد و مجموع فروش هم به بیشتر از ۱ میلیارد دلار رسید!

همچنین بخوانید | دو انیمیشن Sing 2 و Croods 2 صاحب تاریخ اکران جدید شدند؛

در حال حاضر، رکورد بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ (در ایالات متحده) متعلق به Incredibles 2 است که با افتتاحیه ۱۸۲٫۶ میلیون دلاری خودش به مجموع فروش ۱٫۲۴ میلیارد دلاری دست پیدا کرد. اما حالا Toy Story 4 فرصتی دارد تا این رکورد را در اختیار خودش بگیرد و تبدیل شود به یکی از پرفروش ترین انیمیشن های تاریخ. در این حالت، تولید Toy Story 5 تبدیل به یک اتفاق حتمی خواهد شد؛ یعنی فقط مسئله زمان باقی می ماند!

از گویندگان Toy Story 4 می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ، ﺁﻧﯽ ﭘﺎﺗﺲ، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﺎ ﺁﺭﮐﺖ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ، ﻟﻮﺭﯼ ﺁﻟﻦ، ﺟﻮﻥ ﮐﯿﻮﺳﮏ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺷﺎﻝ، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ، ﻻﺭﯼ ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ، ﺗﻮﻧﯽ ﻫﯿﻞ، ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ و ﺟﻮﺩﯼ ﺑﻨﺴﻮﻥ اشاره کنیم. اکران رسمی این انیمیشن تماشایی از تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ (Jun 21, 2019) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.