انیمیشن Toy Story 4 امتیاز 100% را از سوی راتن تومیتوز دریافت کرد

اینطور که پیش بینی شده، انیمیشن Toy Story 4 محصول کمپانی دیزنی و پیکسار قرار است تبدیل به یک موفقیت بسیار بزرگ برای این دو استودیو شود، و تا این لحظه منتقدین اتفاق نظر داشته اند که Toy Story 4 یک انیمیشن فوق العاده تماشایی و تحسین برانگیز است؛ به همین واسطه امتیاز ۱۰۰% را از سوی راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) دریافت نموده که امتیازی عالی و شگفت انگیز محسوب می شود. تا این لحظه که گزارش در حال نگارش است، ۶۹ نقد بر انیمیشن جدید دیزنی وارد شده که تمام آن ها امتیاز کامل را به فیلم داده اند.

با این حساب، تا این لحظه تمام نقدها مثبت بوده اند و کسی ایراد خاصی به Toy Story 4 وارد نکرده که خبری عالی برای این انیمیشن و همچنین طرفداران آن محسوب می شود. این اتفاق در نهایت باعث می گردد تا Toy Story 4 در گیشه عملکرد بهتری داشته بـاشد، چون نقدهای خوب معمولا باعث می شوند تا نظر افراد بیشتری به سمت فیلم جلب شود. البته چنین اتفاقی اصلا عجیب نیست، چون کاملا قابل انتظار بود که پیکسار برای قسمت چهارم Toy Story سنگ تمام می گذارد و همچنین قابل انتظار است که با استقبال خوبی روبرو می گردد، و تبدیل به یکی از پرفروش ترین انیمیشن های تاریخ خواهد شد.

همچنین بخوانید | دیزنی سه فیلم پرفروش باکس آفیس ۲۰۱۹ آمریکا را در اختیار خودش دارد!

در حال حاضر، پیش بینی شده که Toy Story 4 قرار است طی افتتاحیه آمریکایی خودش ۲۰۰ میلیدن دلار بفروشد، که در این صورت رکورد بزرگ ترین افتتاحیه در میان محصولات پیکسار را در اختیار خودش می گیرد؛ Incredibles 2 با ۱۸۲٫۶ میلیون دلار در حال حاضر رکورد بزرگ ترین افتتاحیه را به اسم خودش ثبت کرده است. تا همین لحظه، Toy Story 4 رکورد بیشترین پیش فروش بلیط را به نام خودش ثبت کرده و از Incredibles 2 سبقت گرفته است. با این حساب، انیمیشن جدید دیزنی قرار است در هر دو جبهه به موفقیت دست پیدا کند.

Toy story 4

قسمت سوم Toy Story با یک اتفاق خوب به پایان رسید و می توانست یک پایان عالی و مناسب برای داستان اسباب بازی ها باشد، اما همانطور که خیلی ها مخالف ساخته شدن این انیمیشن بوده اند، دیزنی باب میل بسیاری از طرفداران که از پیکسار و دیزنی خواستند قسمت چهارم را بسازند عمل کرد و آن را ساخت. حال، در شرایطی که Toy Story 4 هنوز روی پرده نرفته بسیاری از عاشقان وودی و دوستانش مشتاق هستند تا قسمت پنجمی هم در کار باشد [البته استودیو اعلام کرده که فعلا برنامه ای برای تولید یک ادامه دیگر ندارند]. در ضمن، قسمت های قبلی به اندازه ای موفق و پرفروش بودند که تولید چهارمین قسمت تبدیل به یک اتفاق حتمی شد و وقتی که رسما اعلام گشت قرار است ساخته شود خیلی هم متعجب نشدیم.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۷

از گویندگان Toy Story 4 می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ، ﺁﻧﯽ ﭘﺎﺗﺲ، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﺎ ﺁﺭﮐﺖ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ، ﻟﻮﺭﯼ ﺁﻟﻦ، ﺟﻮﻥ ﮐﯿﻮﺳﮏ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺷﺎﻝ، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ، ﻻﺭﯼ ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ، ﺗﻮﻧﯽ ﻫﯿﻞ، ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ و ﺟﻮﺩﯼ ﺑﻨﺴﻮﻥ اشاره کنیم. اکران رسمی این انیمیشن تماشایی از تاریخ ۲۱ ژوئن (مصادف با جمعه ۳۱ خرداد سال جاری) آغاز می شود، منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.