پوستر بریتانیایی Toy Story 4 نوید حال و هوای کارناوالی را می دهد

پوستر انگلیسی انیمیشن سینمایی Toy Story 4 تایید می کند که وودی و دوستانش قرار است در فیلم جدید از یک کارناوال دیدن کنند؛ بسیاری از طرفداران انتظار داشتند Toy Story 3 آخرین باری باشد که شخصیت های کارتونی مورد علـاقه خودشان را می بینند، چون اگر دقت کرده باشید مانند یک نتیجه کلی برای کل مجموعه بود. اما چهار سال بعد، کمپانی Pixar اعلام کرد که برنامه هایی برای ساخت قسمت چهارم Toy Story دارد؛ طبق این برنامه فیلم جدید قرار بود روایتگر ماجراجویی های وودی (با صدای Tom Hanks) و باز لایتر (Tim Allen) طی جستجو برای یافتن بو پیپ (Annie Potts) که بین وقایع Toy Story 2 و ۳ فروخته شد باشد.

اما بعد از این اعلامیه اتفاق های زیادی رخ داد، مثلا بسیاری از عوامل پشت صحنه تغییر کردند و سپس Toy Story 4 تبدیل به یک فیلم متفاوت با داستانی متفاوت شد. اوایل ماه بود کـه موفق به تماشای تیزر تریلر Toy Story 4 شدیم و سپس خلاصه داستان فیلم هم به دستمان رسید؛ طبق این خلاصه، ماجرای قسمت چهارم زمانی آغاز می شود که یک عروسک جدید به جمع وودی و دوستانش می پیوندد، در واقع تمام حوادث Toy Story 4 به وودی نشان می دهد که جهان چقدر می تواند برای یک عروسک بزرگ باشد. تیزر دوم قضیه را جالب تر کرد، این ویدیوی کوتاه وودی و باز را نشان داد که با داکی و بانی (با صدای Keegan Michael-Key و Jordan Peele) عروسک های یک کارناوال ملاقات می کنند.

همچنین بخوانید| انیمیشن Toy Story 4: خلاصه داستان & تریلر و پوسترهای رسمی & آخرین اطلاعات

پوستر جدید Toy Story 4 به وضوح نشان می دهد که اسباب بازی ها قرار است با یک کارناوال سر و کار داشته باشند؛ اما معلوم نیست دقیقا تا چه اندازه در داستان فیلم اهمیت خواهد داشت. این هم پوستر جدید:

Toy story 4

طبق اطلاعاتی اکه از داستان Toy Story 4 داریم، اصل داستان زمانی آغاز می شود که بانی صاحب جدید عروسک ها “فورکی” (با صدای Tony Hale) را به جمع وودی و دوستانش اضافه می کند، فورکی در واقع یک صنایع دستی است که همواره اصرار دارد اسباب بازی نیست. بنابر دلایلی که هنوز از آن بی اطلاع هستیم، ورود او وودی، باز و بقیه را وارد یک سفر جاده ای پر ماجرا می کند که در نهایت وودی را به شک می اندازد: آیا واقعا از جایگاهش در جهان اطلاعی دارد؟

همچنین بخوانید| انیمیشن Toy Story 4 صاحب یک تیزر و پوستر جدید شد

از گویندگان Toy Story 4 می توانیم به ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ، ﺁﻧﯽ ﭘﺎﺗﺲ، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﺎ ﺁﺭﮐﺖ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ، ﻟﻮﺭﯼ ﺁﻟﻦ، ﺟﻮﻥ ﮐﯿﻮﺳﮏ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺷﺎﻝ، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ، ﻻﺭﯼ ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ، ﺗﻮﻧﯽ ﻫﯿﻞ، ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ و ﺟﻮﺩﯼ ﺑﻨﺴﻮﻥ اشاره کنیم. این انیمیشن تماشایی از تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ (Jun 21, 2019) پا به گیشه می گذارد.

منبع: Walt Disney Studios


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.