تمام سریال هایی که در سال 2019 به پایان می رسند

بدون هیچ شکی می توانیم ادعا کنیم که ۲۰۱۹ برای عاشقان تلویزیونی سالی فوق العاده خواهد بود، چون طی این سال شگفت انگیز سریال های جالب زیادی روی آنتن می روند و تلویزیون از هر سال دیگری شلوغ تر می شود، اما بعضی از طرفداران هم باید طی ۲۰۱۹ با تـعدادی از سریال های محبوب خودشان خداحافظی کنند؛ بعضی از این سریال ها برای همیشه به پایان می رسند و به تاریخچه تلویزیون می پیوندند، اما پایان بعضی از آنها منجر به کاوش بیشتری درون فرانچایزشان می گردد.

در سال ۲۰۱۸ شاهد به پایان رسیدن تعدادی سریال مشهور و پرطرفدار بودیم، از جمله Scandal و New Girl در کنار Once Upon a Time که همه آنها بعد از چند سال برای همیشه خداحافظی کردند، سریال های کوتاه تری مثل ۱۲ Monkeys و The Americans یا حتی Timeless طی همین سال به پایان راه خودشان رسیدند. اما ۲۰۱۹ بیشتر سریال های مشهور و پرطرفدار را مورد هدف قرار داده و قصد دارد کام طرفداران آنها را تلخ کند!!

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال های زمستانی ۲۰۱۹

سال ۲۰۱۹ به معنی یک پایان برای سریال GAME OF THRONES شبکه HBO است، این در واقع پرطرفدارترین و مشهورترین سریالی می باشد که در سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید — فصل هشتم و پایانی GOT قرار است نیمه دوم سال روی آنتن HBO برود. البته این یک پایان برای فرانچایز Game of Thrones نخواهد بود و ما قرار است بواسطه چند سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ و ﭘﯿﺶدرآمدی کاوش بیشتری در دنیای وستروس داشته باشیم. سریال کمدی مشهور MODERN FAMILY هم طی سال جاری میلادی برای همیشه با طرفداران خودش وداع خواهد کرد، ما می توانیم از این سریال بعنوان یکی از بهترین های تلویزیون یاد کنیم. تاکنون ده فصل از این سریال پخش شده اما امید خیلی کمی وجود دارد که شاید فصل یازدهمی هم در کار باشد، ولی فعلا خبری نیست.

Game of thrones

سریال پرطرفدار IZOMBIE هم امسال به پایان می رسد، یکی از سریال های کمیک بوکی غیرابرقهرمانی شبکه The CW که با داستان درام کمدی خودش اکنون چند سالی است که مخاطبان شبکه را با خودش همراه کرده؛ امسال فصل پنجم iZombie را تماشا خواهیم کرد. سریال درام سیاسی HOMELAND نیز در سال ۲۰۱۹ با طرفداران خودش وداع می کند. فصل نخست این سریال در سال ۲۰۱۱ روی آنتن شبکه Showtime رفت و مورد استقبال مردم قرار گرفت. فصل هشتم Homeland در ماه ژوئن ۲۰۱۹ پخش می شود.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال ۲۰۱۸

یکی دیگر از سریال هایی که باید امسال با آن خداحافظی کنیم MR. ROBOT است؛ فصل نخست این سریال در سال ۲۰۱۵ توسط شبکه USA Network پخش شد. فصل چهارم Mr. Robot امسال روی آنتن می رود و سپس برای همیشه به پایان می رسد. SHADOWHUNTERS نیز متاسفانه طی ۲۰۱۹ طرفدارانش را ترک می کند، در تاریخ ۲۵ فوریه (دوشنبه ۶ اسفند) پخش نیمه دوم فصل ۳ این سریال بعد از مدتها انتظار آغاز میگردد.

Big bang theory

ناراحت کننده ترین پایان امسال به سریال بی نظیر و پرطرفدار THE BIG BANG THEORY تعلق دارد. شاید سریال هایی مثل The Walking Dead و Game of Thrones در سراسر جهان میلیون ها طرفدار داشته باشند، اما The Big Bang Theory طی این دهه یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون بوده است. پایان یافتن سریال The Big Bang ارتباطی با به بن بست خوردن داستان آن ندارد و اتفاقا برعکس هنوز می توانند ادامه آن را بسازند، اما تصمیم گرفته اند تا بعد از ۱۲ فصل به سریال پایان دهند. سریال ORANGE IS THE NEW BLACK محصول نتفلیکس هم طی ۲۰۱۹ به پایان می رسد. فصل هفتم و پایانی Orange is the New Black تا قبل از پایان سال به دست طرفداران خواهد رسید.

سریال جالب VEEP محصول شبکه HBO هم امسال به پایان می رسد، در کنار سریال GOTHAM که فصل پنجم آن طی سال جاری روی آنتن شبکه تلویزیونی Fox می رود. فصل نخست این سریال تماشایی در سال ۲۰۱۴ پخش شد تا به ما نشان دهد بروس وین چطور از یک بچه معمولی تبدیل به شوالیه تاریکی می گردد. Gotham از سریال های زمستانی امسال است که باری دیگر ما را با جیمز گوردون، بروس وین، پنگوئن و دیگر شرورها و قهرمان های شهر گاتهام همراه خواهد کرد — برای آخرین ماجراجویی.

و دیگر سریال هایی که طی ۲۰۱۹ فصل پایانی آنها منتشر می شود:

سریال A Series of Unfortunate Events
سریال Being Mary Jane
سریا Broad City
سریال Crazy Ex-Girlfriend
سریال The Deuce
سریال Easy
سریال Elementary
سریال Jane the Virgin
سریال Killjoys
سریال Teachers
سریال The Affair
سریال Transparent و Unbreakable Kimmy Schmidt در کنار You’re the Worst.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.