سریال Umbrella Academy: تاریخ انتشار & اولین تصاویر رسمی

بعد از مدتها انتظار، اکنون می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به سریال Umbrella Academy محصول Netflix داشته باشیم، که قرار است تا قبل از پایان سال به دست ما برسد. این سرویس استریم طی چند سال اخیر عملکرد درخشانی در تولید و عرضه فیلم های کمدی، عاشقانه یا نوجوان پسند، همچنین سریال های تماشایی داشته، اما عمده موفقیت Netflix در قلرو اقتباس های کمیک بوکی بوده است. آنها اکنون به جایی رسیده اند که نه تنها کتاب های مصور اختصاصی خودشان را تولید می کنند، بلکه هر ساله تعداد زیادی سریال کمیک بوکی مختلف را به دست علاقه مندان می رسانند و در رقابت با دیگر شبکه ها و سرویس های استریم همواره برتر بوده اند.

یکی از این سریال که خیلی مورد توجه مخاطبین Netflix و طرفداران کتاب های مصور قرار گرفته The Umbrella Academy است، که بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام خلق و نوشته شده توسط جرارد وی ساخته شده است. اولین نسخه از The Umbrella Academy در ماه سپتامبر ۲۰۰۷ منتشر شد، تاکنون سه سری از این کمیک ها روانه بازار شده و چهارمین هم در راه است؛ حال Netflix قصد دارد این داستان ها با یک سریال بـه زندگی بیاورد. طی همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) این سرویس استریم اطلاعاتی مهم و جالب از سریال پیش رو را فاش کرد.

در ارتباط با نتفلیکس بخوانید | شرور فصل سوم Daredevil تایید شد: بولزآی به هلز کیچن می آید!

طی پنل Netflix در NYCC 2018 تایید شد که این سرویس استریم قصد دارد سریال The Umbrella Academy را در تاریخ ۱۵ فـوریه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۶ بهمن ماه سال جاری) منتشر کند. در کنار افشای تاریخ انتشار، Netflix یک تریلر هم از این سریال را به نمایش گذاشت که هنوز بصورت آنلاین منتشر نشده است. در عوض، شاهد انتشار تعدادی تصویر بودیم که بواسطه آن ها می توانیم نخستین نگاه خودمان را به شخصیت های سریال داشته باشیم.

Umbrella Academy

Umbrella AcademyUmbrella Academy

با نگاهی به این سه تصویر منتشر شده متوجه می شویم که Universal Cable Productions و Dark Horse Entertainment — دو کمپانی تولیدی که پشت این پروژه هستند، Netflix فقط مسئولیت عرضه آن را بر عهده دارد — سعی کرده اند تا جایی که ممکن است زیبایی‌شناسی موجود در کتاب های مصور را حفظ کنند، که البته چندان هم عجیب نیست چون کمپانی Dark Horse خودش مسئول انتشار کمیک بوکها بوده است. البته برای طرفدارانی که سالها منتظر اقتباس از این سری بوده اند، این تصاویر می تواند معنی بیشتری داشته باشد. چون Universal Studios نخستین بار استارت این اقتباس را زد، در سال ۲۰۱۰ به هدف ساخت یک فیلم سینمایی.

همچنین بخوانید | فیلم و سریالهای جدید Chronicles of Narnia توسط نتفلیکس در حال توسعه هستند

اگر جزو کسانی هستید که کمیک های The Umbrella Academy را نخوانده اند و نمی دانند باید منتظر چه چیزی باشند، باید به شما بگوییم که این سریال روایتگر داستان یک خانواده از هفت ابرقهرمان است که تلاش می کند پرده از معمای مرگ پدرشان بردارند. البته داستان سریال خیلی با داستان های ابرقهرمانی سنتی تفاوت دارد، که می تواند اتفاق خوبی باشد حتی جهت تنوع!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.