عنوان اولین اپیزود از فصل دوم سریال Umbrella Academy فاش شد

واقعا کسی نمی تواند انکار کند که The Umbrella Academy (آمبرلا آکادمی) یکی از بهترین سریال های ابرقهرمانی چند سال اخیر نیست؛ نتفلیکس بعد از لغو کردن تمام سریال های مارولی خودش فصل نخست Umbrella Academy را منتشر کرد و به همه نشان داد که یک سریال ابرقهرمانی چه مفهومی دارد. این سریال تبدیل به یکی از محبوب ترین نمایش های نتفلیکس شد و به همین دلیل آن را برای فصل دوم تمدید کرد. البته ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فصل دوم نداریم و واقعا هم نمی توانیم حدس درستی بزنیم، اما عنوان اولین اپیزود آن فاش شده است.

باید اشاره کنیم که سریال Umbrella Academy بر پایه یک سری کمیک به همین نام ساخته شده که جرارد وی خالق آن بوده است، جرمی اسلیتر نیز این سریال را برای نتفلیکس توسعه داد. در فصل نخست در فصل اول با هفت عضو عجیب و غریب آکادمی آمبرلا آشنا شدیم؛ این هفت نفر در یک روز و لحظه مشابه پا به دنیا گذاشتند و هر کدام یک قدرت خاص دارند. مردی به نام رجینالد هارگریوز (با بازی Colm Feore) سرپرستی آنها را برعهده گرفت و به هر کدام یک نام داد: لوثر/شماره یک با بازی تام هاپر، دیگو/شماره دو با بازی دیوید کاستاندا، آلیسون/شماره سه با بازی Emmy Raver-Lampman، کلاوس/شماره چهار با بازی رابرت شیهان، شماره پنج که ظاهرا اسمی ندارد با بازی Aidan Gallagher، بن/شماره شش که زنده نیست با بازی جاستین اچ. مین و وانیا/شماره هفت با نقش آفرینی الن پیج.

همچنین بخوانید | سریال The Umbrella Academy از فصل اول Stranger Things موفق تر بوده است!

فصل اول واقعا جالب شروع شد و به شکل هیجان انگیزی هم به انتها رسید. همین پایان عجیب و غافلگیرکننده باعث شد تا نتوانیم هیچ حدس درستی در مورد فصل دوم بزنیم، ولی استیو بلکمن نویسنده و شورانر سریال با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خودش عنوان رسمی اولین اپیزود از فصل دوم را فاش کرده که شاید سرنخی از حوادث پیش رو به ما بدهد. بلکمن در توضیح تصویر نوشت که “ما آینده را دیده ایم.” و خود تصویر هم عنوان اواین اپیزود را “برگشت درست به همان جایی که شروع کردیم” اعلـام کرده است. استیو بلکمن نویسنده این اپیزود است و سیلوین وایت (Slender Man) آن را کارگردانی می کند.

فصل دوم Umbrella Academy

البته ما نمی توانیم برداشت خاصی از این تصویر داشته باشیم، بجز اینکه توضیح بلکمن و عنوان اولین اپیزود بوضوح اشاره می کند که در ابتدای فصل دوم قهرمان های داستان در کجا قرار دارند. در انتهای آخرین اپیزود از فصل نخست ما دیدیم که وانیا کنترل قدرت های خودش را از دست داد و ماه را سوراخ کرد، زمین تبدیل به یک جهنم شد اما شماره پنج همه اعضای خانواده را به یک زمان دیگر برد؛ حال این عنوان تایید می کند که آنها کارشان را از جایی که شروع کردند آغاز می کنند.

همچنین بخوانید | سریال Umbrella Academy طی یک ماه نخست ۴۵ میلیون بیننده داشته است!

نتفلیکس بطور رسمی تایید کرده که فصل دوم سریال The Umbrella Academy ساخته خواهد شد و هر هفت بازیگر اصلی نیز برای بازی در ده اپیزود بعدی بازمیگردند. این سرویس استریم بزودی نام بازیگران جدید سریال را هم فاش خواهد کرد، در این میان همچنین تایید شد که فاز تولید فصل دوم قرار است تابستان امسال آغاز شود، تاریخ انتشار هنوز فاش نشده است و باید کمی بیشتر منتظر بمانیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.