آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال The Umbrella Academy داریم؛

فصل اول سریال تماشایی و مهیج The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) محصول نتفلیکس اکنون چند ماهی است که منتشر شده، و شما هم به احتمال زیاد آن را تماشا کرده اند؛ اما یک سوال جالب، ما چه اطلاعاتی از فصل دوم The Umbrella Academy داریم؟ شاید نتفلیکس تمام سریال های مارولی خودش را لغو کرده باشد، اما در عوض این سریال ابرقهرمانی غیرمارولی را منتشر کرد که واقعا نمایش جالب و خوبی بوده است. این سریال بر پایه یک سری کتاب مصور نوشته جرارد وی و طراحی گبریل با ساخته شده که نخستین بار در سال ۲۰۰۷ توسط Dark Horse Comics منتشر شد.

در فصل اول سریال The Umbrella Academy با هفت عضو عجیب و غریب آکادمی آشنا شدیم؛ این هفت نفر در یک روز و لحظه مشابه پا به دنیا گذاشتند و هر کدام یک قدرت خاص دارند. مردی به نام رجینالد هارگریوز (با بازی Colm Feore) سرپرستی آنها را برعهده گرفت و به هر کدام یک نام داد: لوثر/شماره یک (Tom Hopper)، دیگو/شماره دو (David Castañeda)، آلیسون/شماره سه (Emmy Raver-Lampman)، کلاوس/شماره چهار (Robert Sheehan)، شماره پنج که ظاهرا اسمی ندارد (Aidan Gallagher)، بن/شماره شش که زنده نیست (Justin H. Min) و وانیا/شماره هفت (Ellen Page). وقتی که فصل اول شروع می شود دیگر چیزی به نام آکادمی آمبرلا وجود ندارد اما یک اتفاق تمام این خواهر و برادرها را گرد هم می آورد.

اما حالا که فصل اول The Umbrella Academy را تماشا کرده ایم، و از آنجا که اخیرا خبرهایی هم در رابطه با آینده سریال منتشر شده، قصد داریم در این گزارش تمام اطلاعاتی که از فصل دوم این سریال داریم را در اختیار شما قرار دهیم:

همچنین بخوانید | تنیکا دیویس به سریال ابرقهرمانی Jupiter’s Legacy محصول نتفلیکس پیوست؛

نتفلیکس سریال The Umbrella Academy را برای فصل دوم تمدید کرده است: مثل همیشه، این سرویس استریم مشهور و پرطرفدار بعد از انتشار فصل اول حدود یک مـاه صبر کرد و سپس بطور رسمی فاش نمود که فصل دوم The Umbrella Academy قرار است ساخته شود. البته شنیدن این خبر کاملا قابل انتظار بود و از شنیدن اصلا شوکه نشدیم، چون فصل اول مورد استقبال گرم مخاطبین نتفلیکس قرار گرفته بود. حال باید منتظر باشیم تا تولید فصل دوم The Umbrella Academy آغاز شود و سپس صاحب تاریخ انتشار شود.

فصل دوم سریال The Umbrella Academy

چه خبر از تاریخ شروع تولید فصل دوم The Umbrella Academy و بازیگران آن؟ تا این لحظه، سرویس استریم نتفلیکس بطور رسمی تایید کرده که فصل دوم The Umbrella Academy بطور قطع ساخته خواهد شد و هر هفت بازیگر اصلی نیز برای بازی در ده اپیزود بعدی بازمیگردند. این سرویس استریم بزودی نام بازیگران جدید سریال را هم فاش خواهد کرد، در این میان همچنین تایید شد که فاز تولید فصل دوم قرار است تابستان امسال آغاز شود، تاریخ انتشار هنوز فاش نشده است و باید کمی بیشتر منتظر بمانیم.

تاریخ انتشار فصل دوم The Umbrella Academy: تولید فصل دوم این سریال تابستان امسال در تورنتوی کانادا آغاز خواهد شد، پس در بهترین حالت هم قبل از سال ۲۰۲۰ موفق به ملاقات دوباره با اعضای آکادمی آمبرلا نخواهیم شد. به احتمال قوی تابستان سال آینده می توانیم به تماشای فصل دوم The Umbrella Academy بنشینیم، اگر خوش شانس باشیم کمی زودتر. با توجه به اینکه برای ساخت این سریال نیاز شدیدی به جلوه های ویژه دارند، تولید آن کمی بیشتر از سریال های دیگر طول می کشد — و البته ناگفته نماند که هزینه بیشتری هم دارد. فصل اول در ماه جولای ۲۰۱۷ معرفی شد، در ژانویه ۲۰۱۸ پا به فاز تولید گذاشت و سپس در ماه فوریه ۲۰۱۹ به دست منتظران رسید، پس همان تابستان سال بعد بهترین حدس است.
  

خطر اسپویلر: قبل از خواندن ادامه گزارش خطر لو رفتن وقایع پایانی فصل اول را در نظر بگیرید!

و امـا داستان فصل دوم: پایان فصل نخست The Umbrella Academy جالب و کاملا غافلگیرکننده بود، تمام اعضای آکادمی آمبرلا به لطف قدرت های شماره پنج به گذشته سفر کردند چون زمان حالی دیگر وجود ندارد و همه چیز تبدیل به خاکستر شده است. درست قبل از اینکه در زمان سفر کنند، تمام هفت خواهر و برادر تبدیل به نسخه نوجوان خودشان شدند (البته بجز شماره پنج که خودش در طول وقایع فصل اول بچه بوده است). بنابراین، ممکن است وقتی در گذشته ظاهر می شوند همچنان بچه باشند ولی خوشان بدانند که بزرگ هستند (مثل وضعیت شماره پنج). در این میان، از آنجا که همه آنها به نسخه کودک خودشان بازگشته اند، ممکن است شاهد بازگشت شخصیت بن هم باشیم — انگار هرگز نمرده است. البته چون بازگشت هر هفت بازیگر اصلی تایید شده، نمی توانیم زیاد روی به حقیقت پیوستن این نظریه حساب باز کنیم، از طرفی عمده شهرت سریال بخاطر همین هفت بازیگر است.

همچنین بخوانید | تریلر Stranger Things 3 پربیننده ترین ویدئوی نتفلیکس در Youtube بوده است!

آکادمی آمبرلا فصل 2

انتظار داریم داستان فصل دوم در رابطه با تلاش های اعضای آکادمی آمبرلا برای نجات خواهرشان وانیا باشد، آنها احتمالا تمام سعی خودشان را می کنند تا نگذارند او تسلیم طبیعت ویرانگر قدرت های غیرقابل کنترل خودش شود، و در این میان برای نجات دنیا هم می جنگنـد. البته سازمانی که شماره پنج یک زمان با آنها کار می کرد همچنان به دنبال اعضای آکادمی آمـبرلا خواهد بود، چون وظیفه دارند هر طور شده جلوی اختلالگران در خط زمانی را بگیرند.

البته ما نمی توانیم حدس درستی در مورد وقایع فصل دوم بزنیم، چون همه چیز به این بستگی دارد که آنها به چه زمانی سفر کرده باشنـد: آیا به آینده رفته انـد؟ به گذشته و دوران فعالیت در آکادمی آمبرلا؟ یا هیچکدام؟ واقعا بدون داشتن این اطلاعات نمی توانیم به درستی حدس بزنیم. اما ماموریت اصلی آکادمی آمبرلا تنها یک چیز است: نجات دنیا. پس آنها باید باری دیگر متحد شوند و هر کاری که لازم است برای جلوگیری از آخرالزمان انجام دهند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.