فصل دوم The Umbrella Academy تابستان امسال جلوی دوربین می رود؛

نتفلیکس بطور رسمی سریال پرطرفدار The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) را برای فصل دوم تمدید کرد؛ فاز تولید این فصل ۱۰ اپیزودی قرار است تابستان امسال در تورنتوی کانادا آغاز شود. این سریال پایه یک سری کتاب مصور مشهور و تحسین شده اثر جرارد وی و گبریل با ساخته شده و فصل نخست آن فوریه سال جاری توسط نتفلیکس منتشر شد و مورد استقبال گرم مخاطبین این سرویس استریم قرار گرفت. هنگام تماشای The Umbrella Academy فرقی بین مخاطب و منتقد وجود نداشت چون همه از تماشای این سریال لذت بردند و آن را مورد تحسین قرار دادند. حال همه طرفداران بی صبرانه منتظر از راه رسیدن فصل دوم هستند؛

در فصل نخست با هفت خواهر و برادر از خانواده Hargreeves آشنا شدیم: لوثر (با بازی Tom Hopper)، دیگو (David Castañeda)، آلیسون (Emmy Raver-Lampman)، کلاوس (Robert Sheehan)، شماره پنج (Aidan Gallagher)، بن (Justin H. Min) و وانیا (Ellen Page). این هفت خواهر و برادر ناتنی کودکی بسیار بسیار متفاوتی را پشت سر گذاشتند و سپس هر کدام به دنبال سرنوشت خودشان رفتند، اما یک اتفاق در ابتدای فصل اول آنها را مجبور کرد دوباره کنار هم قرار بگیرنـد. وقتی پدرشان فوت کرد همه برای وداع با وی گرد هم آمدند و ناگهان متوجه شدند که جهان هم قرار است به پایان برسد!!

همچنین بخوانید | فیلم بعدی زک اسنایدر Army of the Dead نام دارد؛ توسط نتفلیکس منتشر می شود

در انتـهای فصل نخست با یک پایان غافلگیرکننده و هیجان انگیز روبرو شدیم، و داستان The Umbrella Academy را نیمه تمام رها کردیم، پس اگر سازندگان سریال بخواهند به روایت ادامه داستان بپردازند باید فصل دوم را تولید کند. حال ما قصد بازگو کردن حوادث پایانی فصل اول را نداریم، اما باید اشاره کنیم که این خانواده ابرقهرمانی عجیب و غریب هنوز می خواهنـد دنیا را نجات دهند، اما بطور دقیق نمی دانند که چطور باید این کار را انجام دهند و راه حلی برایش ندارند. پس تولید فصل دوم کاملا منطقی به نظر می رسد، مخصوصا با توجه به اینکه The Umbrella Academy تاکنون به شدت مورد استقبال قرار گرفته و تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سریال های ابرقهرمانی جهان شده است.

آکادمی آمبرلا

اما چه خبر از فصل ۲: نتفلیکس بطور رسمی تایید کرده که فصل دوم سریال The Umbrella Academy ساخته خواهد شد و هر هفت بازیگر اصلی نیز برای بازی در ده اپیزود بعدی بازمیگردند. این سرویس استریم بزودی نام بازیگران جدید سریال را هم فاش خواهد کرد، در این میان همچنین تایید شد که فاز تولید فصل دوم قرار است تابستان امسال آغاز شود، تاریخ انتشار هنوز فاش نشده است و باید کمی بیشتر منتظر بمانیم.

همچنین بخوانید | سریال Stranger Things بعد از فصل چهارم با یک فیلم به پایان می رسد!

نمی توانیم بطور دقیق حدس بزنیم اما به احتمال قوی تا قبل از سال ۲۰۲۰ موفق به تماشای فصل دوم The Umbrella Academy نخواهیم شد. فاز تولید فصل اول از ژانویه تا جولای ۲۰۱۸ طول کشید، سپس فوریه ۲۰۱۹ منتشر شد. حال اگر تولید فصل دوم هم به همین اندازه زمان ببرد، نباید تا قبل از ماه آوریل ۲۰۲۰ (فروردین-اردیبهشت ۹۹) منتظر انتشار اپیزودهای جدید باشیم. البته با توجه به محبوبیت فراوان سریال، بعید نیست نتفلیکس آن را کمی زودتر منتشر کند.


منبع: نتفلیکس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.