کار بر روی فصل دوم The Umbrella Academy واقعا آغاز شده است؛

کار بر روی فصل دوم سریال ابرقهرمانی The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) واقعا آغاز شده است؛ طبق ادعای جرارد وی تهیه کننده اجرایی این سریال. نمایش پرطرفدار سرویس استریم Netflix که بر پایه یک سری کتاب مصور با نامی مشابه محصول کمپانی Dark Horse Comics ساخته شده است، داستان یک گروه از بچه های به فرزندخواندگی گرفته شده را روایت می کند که دارای قدرت های فرانسانی هستند، همه آنها در روزی مشابه به دنیا آمده اند. بعد از اینکه ناپدری مشترک آنها می میرد، این خواهر و برادرها برای حل کردن معمای مرگ او بعد از سالها دور هم جمع می شونـد؛ اما خیلی زود خودشان را در تلاش برای نجات دنیا از نابودی کامل پیدا می کنند.

در ماه فوریه سال جاری میلادی بود که فصل نخست سریال The Umbrella Academy توسط نتفلیکس منتشر شد و نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد. این سریال مورد توجه مردم و عاشقان ژانر ابرقهرمانی قرار گرفت و تبدیل به یکی از محبوب ترین نمایش های کمیک بوکی دنیا شد، حتی محبوب تر از The Flash. سپس خیلی زود نتفلیکس تایید کرد که فصل دوم The Umbrella Academy قطعـا ساخته خواهد شد، که با توجه به پایان غافلگیرکننده فصل نخست یک اتفاق حتمی بود و از شنیدنش زیاد تعجب نکردیم.

همچنین بخوانید | عنوان اولین اپیزود از فصل دوم سریال Umbrella Academy فاش شد؛

حال، جرارد وی با انتشار پست زیر در صفحه رسمی اینستاگرام خودش تایید کرد که رسما مشغول کار بر روی فصل دوم سریال The Umbrella Academy هستند؛ در پشت درهای بسته این اتاق، بازیگران مشغول خواندن فیلمنامه و آماده شدن برای رفتن جلوی دوربین می باشند. آقای جرارد وی در توضیح تصویر نوشت که “آغاز شده است. فصل دوم آکادمی آمبرلا.” باید اشاره کنیم که او نه تنها یکی از تهیه کننده های این سریال است، در حقیقت کسی است که سری کتاب های مصور The Umbrella Academy را خلق کرده و نوشته.

فصل دوم Umbrella Academy

ما در حال حاضر اطلاعات چندان دقیقی از فصل دوم نداریم، ولی مثلا می دانیم که ۱۰ اپیزودی است و در تورنتو جلوی دوربین خواهد رفت. تاریخ دقیق انتشار این فصل هنوز تایید نشده، که زیاد عجیب نیست چون نتفلیکس عادت دارد تاریخ انتشار را چند ماه قبل عرضه آن فاش کند. برای فصل نخست، از زمان شروع فاش تولید تا روز انتشار حدود هفت ماه طول کشید، و اگر برای تکمیل شدن فصل دوم زمانی مشابه سپری شود، این احتمال وجود دارد که حدود ماه آوریل ۲۰۲۰ موفق به تماشای آن شویم.

همچنین بخوانید | نتفلیکس نویسنده Coco را مسئول نظارت بر روی دنیای Chronicles of Narnia کرد؛

انتظار داریم داستان فصل دوم در رابطه با تلاش های اعضای آکادمی آمبرلا برای نجات خواهرشان وانیا باشد، آنها احتمالا تمام سعی خودشان را می کنند تا نگذارند او تسلیم طبیعت ویرانگر قدرت های غیرقابل کنترل خودش شود، و در این میان برای نجات دنیا هم می جنگنـد. البته سازمانی که شماره پنج یک زمان با آنها کار می کرد همچنان به دنبال اعضای آکادمی آمـبرلا خواهد بود، چون وظیفه دارند هر طور شده جلوی اختلالگران در خط زمانی را بگیرند. تنها سوالی که در این میان باقی می ماند این است که وقایع فصل دوم در چه دوره ای اتفاق می افتد، چند سال یا دهه قبل؟


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.