باکس آفیس: فیلم ترسناک Us قرار است طی افتتاحیه بیشتر از Get Out بفروشد!

پیش بینی شده که فیلم ترسناک US (ما) به کارگردانی جوردن پیل با ورود به آمریکای شمالی، طی افتتاحیه بیشتر از فیلم قبلی این فیلمساز که Get Out (برو بیرون) نام داشت می فروشد. در سال ۲۰۱۷، جردن پیل که وی را بخاطر حضور در سریالی مثل Key & Peele می شناختیم، فیلم ترسناک Get Out را روی پرده برد و خوردش با بعنوان یک فیلمساز خاص و خوش ذوق معرفی کرد. این فیلم با نقدهای خوبی روبرو شد و در گیشه بین المللی ۲۵۵٫۴ میلیون دلار فروخت، و همچنین جایزه اسکار بهترین ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ را دریافت نمود. این موفقیت ها نام جردن پیل را بر سر زبانها انداخت و باعث شد مردم کنجکاو شوند که کار بعدی او چگونه اثری خواهد بود.

فیلم جدید او که US نام دارد، قرار است کمتر از یک ماه دیگر پا به گیشه بگذارد، که در واقع یکی از مورد انتظارترین فیلم های امسال می باشد. در این فیلم شاهد حضور دو بازیگر از فیلم تحسین شده Black Panther (پلنگ سیاه) خواهیم بود: وینستون دوک و لوپیتا نیونگو. فیلم سینمایی US بر محور یک خانواده می چرخد که خودشان را مشغول مبارزه علیه همزادهای شیطانی خود با خاستگایی رمزآلود پیدا می کنند. طرفداران پیل و همچنین عاشقان عناوین ترسناک به شدت منتظر شروع اکران این فیلم هستند که انتظار می رود از نظر تجاری و هنری موفق باشد.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک Us 2019 با یک هفته تاخیر اکران می شود؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، پیش بینی شده که فیلم ترسناک Us طی افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون دلار خواهد فروخت؛ در حالی که فیلم قبلی پیل، Get Out کار خودش در ایالات متحده را با یک افتتاحیه ۳۳٫۳ میلیون دلاری شروع کرد، که در نهایت به مجموع فروش داخلی و بین المللی ۱۷۶ و ۲۵۵ میلیون دلاری ختم شد – جالب است بدانید که تولید فیلم فقط ۴٫۵ میلیون دلار هزینه داشت.

فیلم سینمایی US

البته این پیش بینی ابتدایی چندان دقیق و قابل اعتماد نیست، پس Us می تواند خیلی بیشتر و حتی کمتر از این رقم بفروشد — مثلا برای فیلم A Quiet Place (مکان آرام) یک افتتاحیه آمریکایی ۳۰ میلیون دلاری پیش بینی شده بود اما ۵۰ میلیون فروخت. این فیلم بعد از نمایشی که در فستیوال SXSW Film داشت با واکنش های بسیاری خوبی روبرو شد، پس می توانیم انتظار داشته باشیم که در گیشه هم مورد استقبال قرار بگیرد. کمپانی یونیورسال به تازگی تاریخ شروع اکران US را تغییر داده و حالا قرار است با یک هفته تاخیر آن را اکران کند؛ هدف از انجام این کار جلوگیری از روبرو شدن با روزهای آغازین نمایش Captain Marvel (کاپیتان مارول) بوده است!

همچنین بخوانید | ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های سال ۲۰۱۹ (تا امروز)

از دیگر ستارگان فیلم ترسناک Us که طبق گزارش ها با بودجه حدودا ۲۴ میلیون دلاری ساخته شده می توانیم به ﺷﺎﻫﺎﺩﯼ ﺭﺍﯾﺖ ﺟﻮﺳﯿﻒ، ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻣﺎﺱ (سرگذشت ندیمه)، Evan Alex و Noelle Sheldon، و همچنین ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯾﺪﮐﺮ اشاره کنیم.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.