کارگردان Get Out با یک پوستر از فیلم ترسناک جدیدش Us رونمایی کرد

ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ کارگردان فیلم سینمایی ترسناک و رمزآلود Get Out (برو بیرون) با انتشار یک پوستر جالب، از فیلم ترسناک جدید خودش بطور رسمی رونمایی کرد. ۲۰۱۷ بدون شک سالی فوق العاده برای عناوین ترسناک سینمایی بود، بطوری که شاهد موفقیت تجاری بسیاری از فیلم های این ژانر بودیم؛ فیلمی مثل IT (آن) که تبدیل به پرفروش ترین فیلم ترسناک درجه R تاریخ شد، یا Happy Death Day (روز مرگت مبارک) و همین Get Out که همه با موفقیت های تجاری و هنری روبرو شدند، و ترسناک را بعنوان یک ژانر پولساز به نمایش گذاشتند.

حال به دنبال موفقیت های تجاری و هنری فیلم سینمایی Get Out — که با بودجه ۴٫۵ میلیون دلاری ساخته شد، اما در ایالات متحده ۱۷۶ میلیون و در گیشه بین المللی ۲۵۵ میلیون دلار فروخت — نویسنده و کارگردان آن، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ نام فیلم ترسناک بعدی خودش را فاش کرد: این فیلم Us (ما) نام دارد و قرار است در سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد.

آقای ﭘﯿﻞ با انتشار اولین پوستر Us از فیلم جدید خودش رونمایی کرد و عنوان آن را در اختیار طرفداران فیلم های ترسناک قرار داد. خود پیل این فیلم را می نویسد و کارگردانی می کند، پوستر نوید یک “کابوس جدید از ذهن فیلمساز برنده جایزه اسکار جوردن پیل” را می دهد. بد نیست اشاره کنیم که فیلم Get Out برای دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم نامزد شد اما The Shape of Water (شکل آب) ﮔﯿﺮﻣﻮ ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ توانست آن را برنده شود. به هر حال، پیل بعنوان یکی از نویسندگان موفق ژانر ترس شناخته می شود و Get Out اثبات آن بود.

Us 2019

اما اکنون، همه نگاه ها به فیلم بعدی پیل، Us دوخته شده است. کمپانی Universal Pictures و Monkeypaw Productions خود پیل، اطلاعات داستان فیلم را هنوز افشا نکرده اند، اما یک گزارش تازه منتشر شده توسط Variety ادعا میکند که ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ (۱۲ سال بردگی، پلنگ سیاه) برای حضور در فیلم وارد مذاکره شده، ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻣﺎﺱ (The Handmaid’s Tale) نیز برای ایفای یک نقش دیگر در نظر گرفته شده است. همچنین گزارش شده که ﻭﯾﻨﺴﺘﻮﻥ ﺩﻭﮎ (پلنگ سیاه) ممکن است برای ایفای نقش مرد اصلی فیلم انتخاب شود.

اکران فیلم سینمایی Us از ۱۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ آغاز می شود. اطلاعات بیشتر بزودی…

1 نظر
  1. مهدی می گوید

    فیلم Get Out شاهکار که چه عرض کنم فراتر از شاهکاربود.بی صبرانه منتظر Us هستم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.