فیلم ترسناک Us صاحب یک پوستر رسمی شد

ما ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ را بیشتر بخاطر کارگردانی فیلم Get Out (برو بیرون) می شناسیم، فیلمی در ژانر ترس که با بودجه ۴٫۵ میلیون دلاری ساخته شد اما در گیشه بین المللی ۲۵۵٫۳ میلیون دلـار فروخت و مورد تحسین مخاطبین و منتقدین قرار گـرفت، و قطعا جزو فیلم های موفق سال ۲۰۱۷ بوده است — با بازی ﺩﻧﯿﻞ ﮐﺎﻟﻮﯾﺎ، ﺍﻟﯿﺴﻮﻥ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ و ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﮐﯿﻨﺮ. حال این فیلمساز تحسین شده قرار است سال آینده میلادی با فیلم سینمایی Us (مـا) به آغوش طرفداران ژانـر ترس بازگردد.

در خلاصه داستان فیلم ترسناک US آمده است که: “یک مادر و پدر بچه های خود را به خانه ساحلی خودشـان می برند، به امید که زمانی را با دوستانشان بگذرانند و لذت ببرند. امـا آرامش آنـها تبدیل می شود به تنش و هرج و مرج؛ وقتی که چند مهمان ناخوانده از راه می رسند…” البته نمی توانیم از این داستان برداشت خاصی داشته باشیم، جز اینکه مانند بسیاری از فیلم های ترسناک US در مورد ارواح یا عروسک های شیطانی نیست.

از بازیگران اصلی فیلم سینمایی US می توانیم به ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻣﺎﺱ (سریال سرگذشت ندیمه)، ﺁﻧﺎ ﺩﯾﻮﭖ (سریال Titans)، ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ (ﭘﻠﻨﮓ ﺳﯿﺎﻩ، ۱۲ ﺳﺎﻝ ﺑﺮﺩﮔﯽ و ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ)، ﮐﺎﺭﺍ ﻫﯿﻮﺍﺭﺩ (منچستر از کنار دریا)، ﯾﺤﯿﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﺘﯿﻦ ﺩﻭﻡ (گارد ساحلی، آکوامن)، ﻭﯾﻨﺴﺘﻮﻥ ﺩﻭﮎ (پلنگ سیاه)، و ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯾﺪﮐﺮ اشاره کنیم. باید اضافه کنیم که ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ علاوه بر کارگردان، نویسنده این فیلم هم می باشد.

بر روی پوستر مثل همیشه جمله “کابوسی جدید از ذهن فیلمساز برنده جایزه اسکار جوردن پیل” مشاهده می شود که نوید یک فیلم تماشایی دیگر از این فیلمساز را می دهد:

Us 2019

اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱۵ مارس سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعـه ۲۴ اسفند سال جاری) آغـاز شود. منتظر انتشار تریلر رسمی US باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. مهدی می گوید

    خداییش سر هضم کردن Get Out پدرم در اومد.این یکی که دیگه واویلاست!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.