شایعه: Us Agent ممکن است در سریال Falcon & Winter Soldier حضور داشته باشد

دنیای سینمایی مارول (MCU) آینده خیلی درخشانی دارد، مخصوصا با توجه به اینکه دیزنی در تلاش است چندین سریال لایو-اکشن جدید را در بستر این دنیای اشتراکی بسازد، سریال هایی که بر محور شخصیت های اصلی MCU می چرخنـد. این اواخر نیز شایعه های زیادی در رابطه با این سریال ها که قرار است توسط سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) منتشر شود شنیده شده، در حالی که اطلاعات رسمی کمی از آنها داریم.

یکی از این سریال ها Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) نام دارد که وقایع به دنبال حوادث Avengers 4 اتفاق می افتد. طبق شنیده ها این سریال و چندتای دیگری که در حال توسعه هستند با فصلی ۶ تا ۸ اپیزودی منتشر می شوند، و اینکه هنوز معلوم نیست ممکن است صاحب فصل دومی هم شوند یا نه. در حال حاضر تنها سریالی که واقعا رنگ پیشرفت را به خودش دیده Loki می باشد که تولیدش هم ۱۰۰% شده، ولی بقیه هنوز در وضعیت نامشخصی قرار دارند؛ البته توسعه آنها در مسیر پیشرفت قرار گرفته است.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سریال Loki (لوکی) محصول سرویس استریم Disney Plus

در پایان فیلم سینمایی Endgame دیدیم که استیو راجرز سپر خودش را به شاهین داد تا کاپیتان آمریکای بعدی MCU باشد، ولی به نظر می رسد که دولت برنامه کاملا متفاوتی برای این هویت ابرقهرمانی داشته باشد. طبق شایعه ای که به تازگی منتشر شده، در سریال Falcon & Winter Soldier شاهین و سرباز زمستان با یک کاپیتان آمریکا که توسط دولت تایید شده همکـاری خواهند کرد، که ممکن است همان ﺟﺎﻥ ﻭﺍﮐﺮ معروف به Us Agent (یو. اس. ایجنت) مشهور خودمان باشد؛ شخصیتی نام آشنا برای طرفدران کتاب های مصور مارول.

یو. اس. ایجنت

البته این می تواند اتفاق جالبی هم باشد، چون سم ویلسون همچنان شاهین باقی می ماند و مارول یک کاپیتان آمریکای جدید را روی کار می آورد، ولی بدون شک سم تمام تلاش خودش را برای حفظ میراث استیو راجرز و احترام به نام او می کند. در کمیک های اخیر مارول، Us Agent برخوردهایی با سم ویلسون که سپر کاپیتان را به دست می گیرد داشته است، پس بعید نیست این شایعه به حقیقت بپیوندد و در سریال Falcon & Winter Soldier هم شاهد وقوع اتفاقی مشابه باشیم. یعنی این سه شخصیت را کنار هم ببینیم، ولی اینکه دقیقا چه اتفاقی می افتد را هنوز نمی دانیم!

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier صاحب کارگردان شد؛ احتمال حضور شارون کارتر وجود دارد

بد نیست اشاره کنیم که اولین حضور یو. اس. اینجنت در کمیک های مارول برمیگردد به شماره ۳۲۳ از مجله Captain America (سال ۱۹۸۶)، این قهرمان نخستین بار با اسم ﺳﻮﭘﺮ ﭘﺎﺗﺮﯾﻮﺕ نمایان شد. نام واقعی این شخصیت جان واکر است که یک میهن پرست واقعی می باشد، در دنیای کمیک ها او دل خوشی از کاپیتان آمریکا ندارد ولی وقتی که استیو برای اجتناب از ﺩﺳﺘﻮﺭﺍﺕ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻧﻈﺎﺭﺕ ﺑﺮ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ استعفا می دهد، این جان واکر است که بعنوان کاپیتان بود که جانشین او شد. وقتی هم که کاپیتان برگشت، جان با لقب Us Agent به فعالیت های خودش ادامه داد. و حالا شاید در نسخه سریالی هم او کسی باشد که جانشین استیو راجرز می شود، با وجود اینکه استیو شخص دیگری را برای جانشیتی انتخاب کرده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline