پوسترهای جدید فیلم ترسناک US 2019: همزادهای وحشتناک!!

قبل از اینکه فیلم ترسناک Get Out (برو بیرون) را بنویسد و کارگردانی کند، وی را بخاطر حضور در فیلم و سریالهایی مثل Keanu و Key & Peele می شناخیم؛ اما بعد از تولید این فیلم که بخاطر نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی آن برنده جایزه اسکار هم شد، به شهرت فراوانی دست یافت و خودش را بعنوان یک فیلمساز توانا مطرح نمود. حال نگاه همه به پروژه سینمایی بعدی او که US (ما) نام دارد و یک عنوان ترسناک فراطبیعی است دوخته شده.

اکران فیلم جدید جوردن پیل قرار است از تاریخ تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲ فروردین ۹۸) آغاز شود، یعنی کمتر از یک ماه دیگر. به همین دلیل اخیرا شاهد انتشار تصاویر، تریلر و پوسترهای مختلفی از این فیلم بوده ایم که هدف از انتشار آنها جذب مخاطبین جدید به سوی فیلم می باشد. البته انتظار می رود کسانی که Get Out را تماشا کرده اند برای دیدن فیلم جدید آقای پیل راهی گیشه ها شوند، پس US به احتمال زیاد فروش بالاتری را تجربه خواهد کرد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه رسمی به فیلم ترسناک US؛

پیش بینی شده که فیلم ترسناک US با ورود به آمریکای شمالی، طی افتتاحیه بیشتر از فیلم قبلی این فیلمساز، یعنی Get Out می فروشد. این فیلم ترسناک در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت، با نقدهای خوبی روبرو شد و در گیشه بین المللی ۲۵۵٫۴ میلیون دلار فروخت؛ در حالی که با بودجه ۴٫۵ میلیون دلاری تولید شده بود. حال برای تولید فیلم جدید حدود ۲۴ میلیون دلار هزینه شده و انتظار داریم که طی افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون دلار بفروشد، که در مقابل افتتاحیه ۳۳٫۳ میلیون دلاری Get Out رقم مناسبی به نظر می رسد.

با توجه به اینکه زمان چندان زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، شاهد انتشار پوسترهای زیر بوده ایم:

Us

Us movie

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری The Conjuring 3 قرار است در تابستان ۹۸ آغاز شود؛

Us 2019

فیلم سینمایی US بر محور یک خانواده می چرخد که خودشان را مشغول مبارزه علیه همزادهای شیطانی خود با خاستگایی رمزآلود پیدا می کنند. در این فیلم با آدلاید و گیب ویلسون (با بازی Lupita Nyong’o و Winston Duke) همراه می شویم که تصمیم می گیرند بچه های خودشان را برای گذراندن تابستان به خانه ساحلی دوران کودکی آدلاید واقع در کالیفورنیا ببرند. بعد از گذراندن یک روز در ساحل با خانواده تیلر (با نقش آفرینی Elisabeth Moss و Tim Heidecker)، آدلاید — که همواره توسط یک زخم قدیمی از گذشته اش آزار می بیند — بطور فزاینده ای بدگمان می شود که یک اتفاق بد قرار است برای خانواده اش رخ دهد…

از بازیگران اصلی فیلم سینمایی US 2019 می توانیم به ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻣﺎﺱ (سریال سرگذشت ندیمه)، ﺁﻧﺎ ﺩﯾﻮﭖ (سریال Titans)، ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ (ﭘﻠﻨﮓ ﺳﯿﺎﻩ، ۱۲ ﺳﺎﻝ ﺑﺮﺩﮔﯽ و ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ)، ﮐﺎﺭﺍ ﻫﯿﻮﺍﺭﺩ (منچستر از کنار دریا)، ﯾﺤﯿﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﺘﯿﻦ ﺩﻭﻡ (گارد ساحلی، آکوامن)، ﻭﯾﻨﺴﺘﻮﻥ ﺩﻭﮎ (پلنگ سیاه)، و ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯾﺪﮐﺮ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.