شایعه: ونسا هاجنز نقش زن گربه‌ای را در فیلم The Batman بازی می کند

مدت زمان زیادی است که منتظریم تا یک خبر دقیق در رابطه با فیلم انفرادی The Batman فاش شود، اما هنوز هم نمی دانیم چه کسی قرار است در نقش بروس وین جوان ظاهر شود؛ این فیلم قرار بود اواخر سال جاری پا به فاز تولید بگذارد اما ظاهرا نمی توانند به این برنامه برسند و شروع تولید را به اوایل ۲۰۲۰ موکول کرده اند. اما مهم تر از این موارد، خیلی دوست داریم مقداری اطلاعات از داستان فیلم و ماجراجویی بعدی بتمن کسب کنیم!

چند روز قبل بود که اطلاعاتی تازه از شخصیت های شرور The Batman فاش شد، طبق این اطلاعات در فیلم انفرادی بتمن شاهد حضور تعدادی شخصیت شرور خواهیم بود اما اسوالد چسترفیلد کابلپات ملقب به پنگوئن نیز شرور اصلی آن است. در کنار این شرور، ما شاهد حضو سلینا کایل ملقب به زن گربه ای خواهیم بود که طبیعتا باید یکی از شخصیت های مهم فیلم باشد چون او با وجود طبیعت شرورانه خودش همیشه یکی از دوستان و شخصیت های مرتبط به بروس بوده است.

همچنین بخوانید | بنیسیو دل تورو ممکن است به فیلم Suicide Squad 2 بپیوندد

ما هنوز از نام تمام شخصیت شرور این فیلم مطلع نشده ایم و تا اینجا فقط در مورد پنگوئن و زن گربه‌ای می دانیم. حال، در شرایطی که رابرت پتینسون (گرگ‌ومیش) بعنوان بازیگر نقش بتمن معرفی شده، البته نه بصورت رسمی، یک شایعه تازه منتشر شده ادعا کرده ونسا هاجنز بازیگری است که برای به تصویر کشیدن سلینا کایل انتخاب شده. این شایعه از BYO Show نشات گرفته، که در ماه ژانویه آقای پتینسون را بعنوان بازیگر نقش بتمن معرفی کرده بود و حالا هم ادعا کرده که ونسا هاجنز قرار است در نقش زن گربه‌ای بازی کند.

زن گربه ای

همیشه وقتی که صحبت از انتخاب یک بازیگر برای به تصویر کشیدن شخصیتی می شود، ستاره های مختلفی برای ایفای آن نقش کاندید می شوند؛ مثلا رابرت پتینسون یکی از چندین بازیگری است که برای به تصویر کشیدن بروس وین در فیلم The Batman انتخاب شده و حالا به نظر می رسد که انتخاب اول استودیو باشد، با وجود اینکه تعداد زیادی از طرفداران مخالف این قضیه هستند. حال به احتمال قوی خانم هاجنز هم انتخاب اول برای نقش سلینا کایل است و بعید نیست که بصورت رسمی هم معرفی شود.

ونسا هاجنز یک بازیگر و خواننده آمریکایی است که به نظر می رسد انتخاب مناسبی برای این نقش باشد، ما او را بیشتر بخاطر بازی در فیلم های High School Musical (دبیرستان موزیکال) می شناسیم، شروع بازیگری وی برمیگردد به ۲۰۰۲ و بعد از آن در عناوین مختلفی از جمله Journey 2: The Mysterious Island (سفر ۲: جزیره اسرارآمیز)، The Frozen Ground (سرزمین منجمد)، Polar (پولار) و سریال Powerless نقش آفرینی کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم Wonder Woman 2: نگاهی به ظاهر دهه هشتادی پرنسس دایانا در تصویر جدید!

باید منتظر باشیم تا واقعی یا دروغ بودن این خبر تایید شود، فیلم سینمایی The Batman نیز اوایل ۲۰۲۰ پا به فاز تولید خواهد گذاشت، اکران هم از ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.