فیلم Venom 2 صاحب کارگردان شد؛ اندی سرکیس ادامه ونوم را جلوی دوربین می برد

اندی سرکیس بطور رسمی بعنوان کارگردان فیلم سینمایی Venom 2 انتخاب شد؛ سال گذشته بود که فیلم انفرادی ونوم روی پـرده رفت و تبدیل به یک اثر بسیار موفق شد، با وجود اینکه نقدهای بدی را از سوی منتقدین دریافت کرد و واقعا هم از نظر هنری حرفی برای گفتن نداشت. فیلم Venom به لطف ستاره شگفت انگیزش، تام هاردی، توانست در گیشه بین المللی ۸۵۶ میلیون دلار بفروشد، در حالی که با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شده بود. به دنبال این موفقیت تجاری، کاملا قابل انتظار بود که کمپانی سونی به قسمت دوم آن چراغ سبز نشان مـی دهد.

سونی خیلی زود تایید کرد که قصد دارند ادامه Venom را بسازند، آنها حتی قبل از اینکه اولین فیلم پا به گیشه بگذارد اطمینان داشتند که به موفقیت دست پیدا می کنـد، پس در فکر تولید یک ادامه برای آن بودند؛ در صحنه پس از تیتراژ Venom هم نوید حوادث آینده به طرفداران داده شد. اما، یکی از اتفاق های عجیبی که در پشت صحنه ادامه ونوم رخ داده، این است که عوامل پشت صحنه جدیدی روی کار آمده اند، با وجود اینکه قبلی ها عملکرد خوبی را از خودشان نشان داده بودند و باعث شدند فیلم به فروش بالایی برسد. مثلا مهم ترین شخص پروژه، روبن فلیشر، برای کارگردانی Venom 2 بازنمی گردد و سونی هم این اواخر به دنبال یک جایگزین مناسب برای او بوده است.

همچنین بخوانید | سونی هنوز قصد دارد Masters of the Universe را بسازد؛ شایعه ها را باور نکنید!

آقای اندی سرکیس کسی است که بعنوان کارگردان فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Venom 2 انتخاب شده؛ هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش بطور رسمی فاش کرد که سرکیس قرار است این فیلم را بعنوان کارگردان جـلوی دوربین ببرد، او ظاهرا در تاریخ ۲۲ جولای (۳۱ تیر ماه) ملاقاتی با سونی داشته تا در مورد این فیلم صحبت کنند. حال، Venom 2 قرار است تبدیل به سومین تجربه کارگردانی سرکیس شود، به دنبال Breathe (نفس بکش) با بازی اندرو گارفیلد و Mowgli: Legend of the Jungle (موگلی: افسانه جنگل).

Venom

اگر به یاد داشته باشید اوایل تیر ماه بود که خانم امی پاسکال، تهیه کننده فیلم موفق Venom تایید کرد که بطور رسمی مشغول کار بر روی قسمت دوم این فیلم هستند، همچنین تایید شد تام هاردی نیز باری دیگر در نقش ادی بروک بازی خواهد کرد. او اطلاعاتی از داستان فیلم Venom 2 فاش نکرد، و هنوز هم چیزی دستمان را نگرفته، اما با توجه به صحنه پس از تیتراژ قسمت اول می توانیم حدس هایی در این مورد بزنیم. در این میان، اوایل سال جاری تایید شد کلی مارسل برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ ادامه ونوم بازمیگردد، پس می توانیم انتظار یک فضای داستانی مشابه قسمت اول را داشته باشیم.

همچنین بخوانید | سونی هنوز قصد دارد فیلم مارولی Black Cat را بسازد؛

قبل از پایان بد نیست اشاره کنیم که اندی سرکیس بیشتر برای نقش های موشن کپچری (motion-capture) که بازی کرده مشهور است، مثلا در مجموعه فیلم the Lord of the Rings (ارباب حلقه)، ریبوت Planet of the Apes (سیاره میمون ها). همچنین در قسمت هفتم و هشتم Star Wars (جنگ ستارگان). البته او بعنوان بازیگر هم کارهای جالبی انجام داده است، مـثلا اخیرا وی را در فیلم پرفروش و موفق Black Panther (پلنگ سیاه) دیده ایم، ولی حالا او قصد دارد بیشتر بر روی کارگردانی تمرکز کند؛ و فیلم خیلی حساسی را انتخاب کرده است!

شکی وجود ندارد که سونی برای Venom 2 بودجه بزرگ تری را در نظر می گیرد، و قطعا این بـار قصد دارند فیلمی بسازند که علاوه بر فروش بالا به امتیازهای خوبی هم دست پیدا کند، پس انتخاب یک کارگردان جدید می تواند قدم بزرگی در رسیدن بـه ایـن هدف باشد. با این حساب، حالا که ادامه ونوم صاحب کارگردان شده، باید منتظر معرفی بازیگرهای جدید، افشای اطلاعاتی از داستـان و … باشیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline