تولید Venom 2 ظاهرا قرار است بزودی آغاز شود؛

اگر جزو طرفداران (مخصوصا عاشقان) ونوم باشید، بدون شک منتظر بازگشت این سیمبیوت به سینما هستید؛ خب، شاید یک سال زمان زیادی به نظر برسد، ولی ونوم و ادی بروک خیلی زود به سینما بازخواهند گشت. سونی برای سالها در تلاش بود تا یک دنیای اشتراکی برای شخصیت های مرتبط با مرد عنکبوتی ایجاد کنند، انجام این کار به راحتی ممکن نبود تا سال ۲۰۱۸ که فیلم انـفرادی Venom آن را عملی کرد. این فیلم از نظر هنری موفق نبود اما به لطف حمایت مردم تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلم های سال شد و به سونی این امکان را داد تا دنیای اشتراکی مارولی مخصوص به خودش را افتتاح کند.

حال ما منتظریم تا Venom 2 از راه برسد، که طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده قرار است بزودی پا به فاز تولید بگذارد. بتازگی تایید شده که اندی سرکیس کسی است که توسط سونی بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده، با وجود اینکه بازیگر خوبی است چون تجربه زیادی در پست کارگردانی ندارد، حق داریم که کمی نگران دومین فیلم انفرادی ونوم باشیم. تا این لحظه بازگشت تام هاردی و خانم میشل ویلیامز برای Venom 2 تایید شده است. تنها سوال این بود که استارت تولید در چه تاریخی خواهد خورد، که به لطف یک لیست تازه منتشر شده توسط Production Weekly اکنون یک جواب خوشحال کننده برایش پیدا کرده ایم.

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2: وودی هارلسون برای بازی در نقش کارنیج بازمیگردد!

وبسایت Production Weekly با انتشار لیست های مختلف فاش می کند که هر کدام یک از پروژه های در حال توسعه دقیقا در چه تاریخی پا به فاز تولید خواهند گذاشت، حال طبق یک لیست جدید تصویربرداری رسمی فیلم سینمایی Venom 2 از تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با دوشنبه ۴ آذر ماه سال جاری) آغاز خواهد شد، عنوان موقت فیلم نیز “Fillmore” اعلام شده است [بد نیست اشاره کنیم که تاریخ شروع تولید و عنوان موقت توسط خود سونی تایید نشده]. معلوم نیست که کلمه فیلمور چه ارتباطی با داستان یا موضوع فیلم دارد، ولی ما را به یاد میلارد فیلمور (سیزدهمین رئیس جمهور امریکا) می اندازد!!

Venom 2018

اگر به یاد داشته باشید، در صحنه پس از تیتراژ قسمت اول Venom بود که ادی بروک به یک زندان رفت تا شخصی به نام کلیتوس کسدی را ملاقات و با وی مصاحبه کنـد. در کتاب های مصور، کسدی یک قاتل سریالی و مشهورترین میزبان کارنیج است، این سیمبیوت در عالم کمیک رکورددار آدم‌کشی است و میزبان های زیادی داشته. وودی هارلسون کسی است که در فیلم Venom این شخصیت را به تصویر کشید، این صحنه به نظر می رسید که نوید دهنده حوادث پیش رو باشد، به همین دلیل ما انتظار داریم که در Venom 2 ادی و رفیقش ونوم مقابل کارنیج خونخوار قرار بگیرنـد. در این حالت، بازگشت آقای هارلسون قطعی خواهد بود اما هنوز بطور رسمی توسط خود سونی (یا یک منبع معتبر) تایید نشده، فقط رابرت ریچاردسون که فیلم‌بردار Venom 2 است بتازگی طی یک مصاحبه فاش کرده که وودی هارلسون نیز قرار است برای بازی در نقش کلیتوس کسدی بازگردد.

همچنین بخوانید | سونی تایید کرد که داستان مرد عنکبوتی بدون مارول ادامه خواهد یافت؛

فیلم Venom با موفقیت های تجاری خودش استارت دنیای سینمایی مارولی کمپانی سونی را زد، ما در این فرانچایز شاهد حضور شخصیت هایی هستیم که از کتاب های مصور مرد عنکبوتی بیرون آمده اند. فیلم بعدی این دنیای اشتراکی Morbius the Living Vampire (موربیوس، خون‌آشام زنده) نام دارد که جرد لتو ستاره اصلی آن و بازیگر نقش دکتر موربیوس می باشد. بعد از اکران Morbius ما موفق به تماشای Venom 2 خواهیم شد، و با توجه به اینکه مرد عنکبوتی حالا از دنیای سینمایی مارول جدا شده، احتمالا Spider-Man 3 هم در بستر همین دنیای اشتراکی ساخته خواهد شد.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Venom 2 از تاریخ دوم اکتیر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۱ مهر ۹۹) آغاز خواهد شد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.