فیلم Venom 2: نائومی هریس ممکن است برای بازی در نقش شیریک انتخاب شود

بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، نائومی هریس در حال مذاکره با سونی است تا به فیلم Venom 2 بپیوندد و شخصیت شیریک را به تصویر بکشد. کمپانی سونی این روزها مشغول کار بر روی ادامه Venom است، ادامه فیلم موفقی که در سال ۲۰۱۸ پا به گیشه گذاشت و توانست بیشتر از ۸۰۰ میلیون دلار بفروشد. در نتیجه این موفقیت غیرمنتظره، سونی استارت دنیای اشتراکی مرتبط با اسپایدرمن خودش را زد. حال تام هاردی قرار است در دومین فیلم انفرادی ونوم باری دیگر در نقش ادی بروک ظاهر شود، او باید این بـار روبروی یک شرور به نام کارنیج (با بازی وودی هارلسون) قرار بگیرد، شروری که در صحنه پس از تیتراژ فیلم نخست با وی آشنا شدیم.

تا مدت زمان زیادی ما هیچ خبری در مورد پروژه Venom 2 نشنیدیم، اما چند روزی است که شاهد فاش شدن مقداری اطلاعات هستیم و امیدواریم این جریان به همین صورت ادامه پیدا کند. چند ماه قبل تایید شد که اندی سرکیس بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده و قرار است آن را بر پایه یک فیلمنامه نوشته کلی مارسل (که در نگار ش فیلم نخست هم دخالت داشت) جلوی دوربین ببرد. تا جایی که ما خبر داریم داستان اصلی فیلم بر محور رویارویی ونوم و کارنیج می چرخد، اما به تازگی فاش شده که قرار است در این فیلم شاهد حضور یک شرور مارولی دیگر هم باشیم؛ به نام شیریک.

همچنین بخوانید | سونی ممکن است Masters of the Universe را به نتفلیکس بفروشد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، نائومی هریس برای بازی در نقش این شخصیت وارد مذاکره با استودیو شده است که اگر این گفتگوها به نتیجه برسند شاهد حضورش در Venom 2 خواهیم بود. در کمیک های مارول، شیریک معشوقه کارنیج است و ظاهرا در فیلم هم قرار است شرایط مشابه باشد، در نتیجه خانم هریس نقش قابل توجه ای در دومین فیلم انفرادی ونوم ایفا خواهد کرد. چند روز قبل شنیده بودیم که سونی در میان بازیگرهای شناخته نشده به دنبال یک مورد مناسب برای بازی در نقش شیریک است، اما حالا به نظر می رسد که اینطور نبوده؛ هریس شاید بزرگ ترین ستاره هالیوود نباشد، اما قطعا در لیست شناخته نشده ها قرار نمی گیرد.

Venom 2

بعد از شروع کار در تلویزیون، یکی از نقش های مهم خانم هریس در سال ۲۰۰۲ و در فیلم ۲۸ Days Later… (بیست و هشت روز بعد) بود. ما او را در Miami Vice (میامی وایس) و Pirates of the Caribbean: At World’s End (دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان) ملاقات کرده ایم، اما نقشی که بخاطرش خیلی شهرت دارد مانی پنی در فیلم های سری Bond است. او بواسطه Skyfall به فرانچایز جیمز باند پیوست و در Spectre هم حضور داشت، سال بعد نیز در No Time To Die او را خواهیم دید. حال فرصتی ایجاد شده تا بتواند Venom 2 را هم به لیست کارهای مشهور خودش اضافه کند، و همچنین به جمع بازیگران مارولی بپیوندد.

همچنین بخوانید | سونی مشغول توسعه ۵ تا ۶ سریال لایو-اکشن در بستر دنیای Spider-Man است؛

اگر هریس به Venom 2 بپیوندد، او اولین بازیگری خواهد بود از زمان انتخاب اندی سرکیس بعنوان کارگردان به این پروژه پیوسته، که می توانیم از آن بعنوان یک شروع خوب یاد کنیم. بجز هاردی، میشل ویلیامز برای بازی در نقش ان ویینگ بازمیگردد و احتمال حضور کوتاه تام هالند (مرد عنکبوتی) هم وجود دارد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.