فیلم Venom 2 صاحب نویسنده شد؛ تام هاردی و میشل ویلیامز باز می‌گردند

اینطور که پیداست، کمپانی Sony مشغول کار بر روی قسمت دوم فیلم سینمایی Venom (ونوم) می باشد و حتی نویسنده آن را هم انتخاب کرده است؛ این استودیو زمانی که تصمیم گرفت یک فیلم انفرادی برای شخصیت ونوم بسازد هرگز تصور نمی کرد به چنین موفقیتی دست پیدا کند، این سیمبیوت بیگانه و ادی بروک خیلی بیشتر از چیزی که انتظار می رفت مورد استقبال قرار گرفتند. البته Venom با نقدهای منفی زیادی روبرو شد ولی در گیشه خیلی موفق بود. [این انتظار وجود دارد که فیلم Venom 2 هم به موفقیت هایی مشابه دست پیدا کند]

قسمت اول Venom در گیشه بین المللی بیشتر از ۸۵۰ میلیون دلار فروخت و به وضوح تایید کرد که این فیلم قرار نیست تنها عنوان ساخته شده در بستر دنیای سینمایی مارولی کمپانی سونی باشد. سونی پیش از این اعلام کرده بود که با تولید فیلم Morbius (موربیوس) قصد دارد کاوش بیشتری در این فرانچایز انجام دهد. این فیلم با نقش آفرینی جرد لتو قرار است در سال ۲۰۲۰ روی پرده برود، تاریخ اکتبر ۲۰۲۰ هم برای معرفی یک فیلم جدید خالی گذاشته شده است. به احتمال قوی Venom 2 فیلمی است که در اکتبر ۲۰۲۰ روی پرده می رود.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ Morbius فیلم مارولی بعدی کمپانی سونی است

حال، طبق گزارش های تازه منتشر شده کمپانی Sony نویسنده قسمت نخست، خانم کلی مارسل را مامور نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Venom 2 کرده است. او نویسنده اصلی فیلم اول نبود و اواخر کار به تیم پیوست اما این بار نویسنده اصلی است و همچنین بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی در پشت صحنه حضور خواهد داشت. تام هاردی نیز باری دیگر در نقش ادی بروک ظاهر می شود، خانم میشل ویلیامز در نقش آن ویینگ بازی می کند و وودی هارلسون هم شخصیت کارنیج (Carnage) را به تصویر خواهد کشید. در این میان ممکن است روبن فلیشر برای کارگردانی فیلم جدید بازنگردد چون درگیر پروژه سینمایی Zombieland 2 می باشد.

فیلم Venom 2

اگر نگاهی به کارنامه هنری کلی مارسل بیاندازیم می توانیم فیلم هایی مثل Mr. Banks و Fifty Shades of Grey را مشاهده کنیم، این نویسنده همچنین در نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Cruella محصول کمپانی دیزنی با بازی اما استون هم دخالت داشته است. بازگشت او برای Venom 2 می تواند به این معنی باشد که فیلم جدید حال و هوایی مشابه فیلم نخست خواهد داشت. فقط امیدواریم از ضعف های فراوان فیلم قبلی درست عبرت گرفته باشند!

همچنین بخوانید | امتیاز سینماسکور Venom مشابه Spider-man 3 بوده است!

البته تغییر کارگردان باعث ایجاد تغییرات زیادی در فیلم می گردد؛ از طرفی به نظر می رسد سونی قصد دارد به سرعت فیلم Venom 2 را به نتیجه برساند اما آقای فلیشر تا ماه اکتبر امسال درگیر Zombieland 2 خواهد بود. با توجه به اینکه از شروع فاز تولید تا آغاز اکران فیلم نخست ونوم فقط یک سال طول کشید، پس امکان بازگشت فلیشر وجود دارد. اگر او بازنگشت، سونی مجبور به یافتن یک کارگردان جدید است که اگر خوب فکر کنیم متوجه می شویم ایده چندان بدی هم نیست.

حال، Venom 2 یکی از مورد انتظارترین فیلم های یکی دو سال آینده کمپانی سونی است، که بزودی اطلاعات بیشتری از آن فاش می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.