فیلم Venom 2: بازگشت میشل ویلیامز بطور رسمی تایید شد

میشل ویلیامز قرار است برای فیلم سینمایی Venom 2 بازگردد؛ بازگشت او بطور رسمی تایید شد. خانم ویلیامز تاکنون در نقش های خوب زیادی بازی کرده که بسیاری از آنها مورد تحسین قرار گرفته اند، او تابحال چهار بار نامزد دریافت اسکار شده و سال گذشته هم در اولین فیلم ابرقهرمانی کارنامه هنری خودش بازی کرد. فیلم کمیک بوکی Venom به کارگردانی روبن فلیشر که داستان آن بر محور شخصیتی به نام ادی بروک با بازی درخشان تام هاردی می چرخید، ویلیامز هم در نقش ان ویینگ معشوقه ادی ظاهر شده بود.
  

اگر به کارنامه هنری میشل ویلیامز نگاه کنید، می توانید فیلم های بزرگ زیادی را مشاهده کنید (مثل بزرگترین شومن روی زمین محصول ۲۰۱۷ با بازی هیو جکمن) که بیشتر آنها از نظر هنری حرف های زیادی برای گفتن دارند، اما Venom برخلاف تمام این فیلم ها با نقدهای بدی که دریافت کرد شناخته می شود. خود ونوم شخصیت خیلی مشهوری است، اما در مورد فیلم انفرادی این شخصیت اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. البته Venom با وجود تمام مشکلاتی که داشت، فیلمی سرگرم کننده بود و تعداد زیادی از طرفداران فیلم های مارولی را به پای گیشه ها کشاند. 

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2 صاحب کارگردان شد؛ اندی سرکیس ادامه ونوم را جلوی دوربین می برد

فیلم Venom در گیشه با استقبال خیلی خوبی روبرو شد و توانست بیشتر از ۸۵۰ میلیون دلار بفروشد، و همین فروش آن را در لیست ده فیلم پرفروش ۲۰۱۸ قرار داد. صحنه پس از تیتراژ هم تایید کرد که ساخته شدن قسمت دوم آن یک اتفاق کامـلا قابل انتظار است، بعد از فروش بالا نیز سونی خیلی زود به تولید ادامه چراغ سبز نشـان داد و حالا هم بعد از معرفی کارگردان جدید، بازگشت یکی از بازیگران اصلی تایید شده است؛ پس تا این لحظه ما اطمینان داریم که تام هاردی و میشل ویلیامز در Venom 2 حضور خواهند داشت.

Venom 2

خانم ویلیامز به تازگی صحبتی داشته با Yahoo! در مورد فیلم جدیدش After the Wedding که طی همین مصاحبه تایید کرد قرار است در Venom 2 بازی کند. او همچنین به انتخاب اندی سرکیس بعنوان کارگردان این فیلم اشاره کرد و گفت که شخصا یکی از طرفداران اوست، همچنین از کارهای وی تعریف کرد و او را مورد تحسین قرار داد. ویلیامز همچنین گفت که امیدوار است شاهد بازگشت ونوم مونث (شی-ونوم) باشد؛ اگر به یاد داشته باشید ان ویینگ در قسمت اول برای چند دقیقه با ونوم ترکیب شد و یکی از جالب ترین صحنات فیلم را خلق کرد، پس ما هم امیدواریم شاهد بازگشتش باشیم.

همچنین بخوانید | تام هاردی برای حضور در سه فیلم Venom قرارداد بسته است!

فیلم Venom 2 بطور رسمی توسط سونی در حال توسعه است، ولی هنوز اطلاعات دقیقی در موردش نداریم و منتظریم تا چند خبر جالب در موردش منتشر شود. این فیلم هنوز صاحب یک تاریخ اکران رسمی هم نشده و فقط می دانیم که ممکن است در اکتبر ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد. از شخصیتی که بعنوان شرور فیلم انتخاب شده هم بی اطلاع هستیم، ولی به نظر می رسد که کارنیج (با بازی Woody Harrelson) باشد. در مورد درجه سنی نیز باید بگوییم تایید شده که Venom 2 مثل قسمت اول PG-13 خواهد بود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline