در Venom 2 شاهد حضور شیریک خواهیم بود (به همراه کارنیج)

پیش از این تایید شده بود که کارنیج (Carnage) قرار است شخصیت شرور فیلم Venom 2 باشد، حال شیریک (Shriek) هم بعنوان یکی دیگر از شرورهای حاضر در این فیلم تایید شده است. سال قبل بود که سونی با اکران فیلم Venom (ونوم) استارت دنیای سینمایی مارولی خودش را زد، فیلمی پرفروش با بازی تام هاردی در نقش ادی بروک که توسط روبن فلیشر کارگردانی شده بود. این فیلم از نظر هنری اصلا موفق نبود، اما در گیشه بین المللی ۸۵۶ میلیون دلار فروخت و تبدیل شد به یک موفقیت خیلی بزرگ برای سونی.

در نتیجه این موفقیت، Venom 2 از سوی استودیو چراغ سبز گرفت و قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود؛ این فیلم توسط اندی سرکیس کارگردانی خواهد شد و تام هاردی هم برای بازی در نقش ادی بروک بازمیگردد. از آنجا که این پروژه فعلا در اولین مراحل فاز پیش-تولید قرار دارد ما هنوز اطلاعاتی از داستان آن نداریم، اما به لطف صحنه پس از تیتراژ قسمت اول می دانیم که قرار است ادی بروک را مقابل کلیتوس کسدی قرار دهد، شخصیتی که در کتاب های مصور تبدیل به کارنیج می شود. ولی حالا گفـته شده که کارنیج قرار نیست تنها شرور فیلم Venom 2 باشد.

همچنین بخوانید | تولید Venom 2 ظاهرا قرار است بزودی آغاز شود؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، شخصیت شرور کمیک بوکی شیریک هم قرار است در Venom 2 حضور داشته باشد، شخصیتی که در کتاب های مصور مارول بعنوان معشوقه کلیتوس کسدی/کارنیج شناخته می شود. اینطور که شنیده ایم پروسه انتخاب بازیگر برای این نقش آغاز شده، ولی انتظار نداریم که بزودی نام بازیگر نقش شیریک فاش شود. در حال حاضر معلوم نیست که این شرور قرار است چطور وارد خط داستانی Venom 2 شود، خود سونی نیز حضور این شخصیت در فیلم را تایید نکرده و گفته که هنوز برای تایید حضور شیریک خیلی زود است.

شیریک Venom 2

انتظار می رود که Venom 2 اوایل سال ۲۰۲۰ پا به فاز تولید بگذارد، اکران نیز به نظر می رسد که قرار است در ماه اکتبر ۲۰۲۰ آغاز شود؛ در واقع سونی تایید کرده که در این ماه یک فیلم مارولی را اکران می کند اما تایید نکرده که فیلم مورد نظر قسمت دوم Venom است. در مورد شیریک نیز می توانیم بگوییم که توسط ران لیم، مارک بگلی، مایک دبیلو. بار و تام دی‌فالکو خلق شده و اولین بار در شمارهٔ ۱ از نخستین جلد مجموعه کمیک مرد عنکبوتی نامحدود (مه ۱۹۹۳) به طرفداران معرفی شد. فرانسیس لوئیز باریسون ملقب به شیریک یک جهش یافته دیوانه و جنایتکار است که معشوقه کلتوس کسدی و همسر وی می باشد. او در گروه‌هایی مانند شش فاسد و مکسیموم کارنیج حضور داشته و می ‌تواند با جیغ بلند حریف خودش را مغلوب کند [و قدرت پرواز کردن هم دارد].

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2: وودی هارلسون برای بازی در نقش کارنیج بازمیگردد!

از آنجا که Venom 2 هنوز در حال توسعه است، نمی توانیم حدسی در مورد نقشی که این شرور قرار است داشته باشد بزنیم، ولی با توجه به ارتباطی که با کلیتوس کسدی دارد می توانیم انتظار داشته باشیم که از همین طریق وارد داستان فیلم شود. و چون شیریک یک جهش یافته است و سونی هم امکان استفاده از جهش یافته ها را ندارد، خیلی دوست داریم ببینیم قصد دارنـد چطور او را وارد فیلم کنند و قدرت هایش را توضیح دهند. البته سونی می تواند شخصیت های شبیه به جهش یافته ها وارد دنیای سینمایی مارولی خودش کند، و هرگز هم اشاره ای به کلمه جهش یافته نکند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline