تولید فیلم سینمایی Venom 2 آغاز شده؛ تام هاردی تایید کرد

تام هاردی با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خودش فاش کرد که فاز تولید فیلم سینمایی Venom 2 بطور رسمی آغاز شده است؛ البته او این پست را خیلی زود پاک کرد. قسمت اول ونوم یک اثر عجیب بود که باعث شگفتی همه شد، در حالی که نقدهای بدی را از سوی منتقدین دریافت کرد و واقعا از نظر هنری حرفی برای گفتن نداشت، در گیشه با استقبال شگفت انگیزی روبرو شد و توانست ۸۵۶ میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی بفروشد. در نتیجه کسب این موفقیت تجاری، سونی به تولید دومین فیلم چراغ سبز نشان داد و حالا هم گروه دوباره دور هم جمع شده اند تا استارت تولید را بزنند.

موفقیت Venom به کمپانی سونی کمک کرد تا استارت یک فرانچایز جدید را بزند؛ یک دنیای سینمایی مارولی که شخصیت های مرتبط با اسپایدرمن ضدقهرمان ها و شرورهای اصلی آن هستند. تا این لحظه فیلم انفرادی ونوم ساخته شده و دومی هم در دست تولید قرار دارد، سال آینده نیز موربیوس (Morbius) با اولین فیلم انفرادی خودش پا به این دنیای سینمایی اشتراکی میگذارد. اما فعلا موضوع بحث ما Venom 2 است، فیلمی به کارگردانی اندی سرکیس و با بازی هاردی، میشل ویلیامز، وودی هارلسون و احتمالا نائومی هریس در نقش شیریک.

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2: نائومی هریس ممکن است برای بازی در نقش شیریک انتخاب شود

سونی هنوز بطور رسمی تایید نکرده که فیلم Venom 2 قرار است در چه تاریخی پا به گیشه بگذارد، اما به احتمال قوی در ماه اکتبر ۲۰۲۰ پا به گیشه خواهد گذاشت، و تمام نشانه ها تایید می کنند که واقعـا این چنین برنامه ای وجود دارد؛ تام هاردی با انتشار یک پست اینستاگرامی تصویری از پشت صحنه Venom 2 را به اشتراک گذاشت و فاش کرد که تولید این فیلم اکنون آغاز شده است. البته هاردی این پست را خیلی زود فاش کرد که دقیقا معلوم نیست چرا، ولی خبرش باعث خوشحالی طرفداران شد — شایعه ها ادعا کرده بودند که تولید این فیلم همین روزها آغاز می شود.

Venom 2

بد نیست اشاره کنیم که تولید قسمت اول Venom در ماه اکتبر ۲۰۱۷ آغاز شد و تا ماه ژانویه ادامه داشت (یعنی حدود سه ماه)، پس تولید فیلم جدید هم احتمالا همین اندازه طول خواهد کشید. فاز تولید فیلم های کمیک بوکی معمولا یک سال قبل از اکران آغاز می شود، پس به احتمال قوی Venom 2 در پاییز سال آینده راهی گیشه خواهد شد، یعنی همان اکتبر ۲۰۲۰ (مهر ۹۹). البته سرکیس بعنوان یکی از بازیگران مهم The Batman انتخاب شده، و هنوز معلوم نیست که این قضیه چه تاثیری بر روی فاز تولید دومین فیلم انفرادی ونوم خواهد گذاشت. اگر تصویربرداری Venom 2 اکنون آغاز شده، پس Batman تا قبل از پایان ۲۰۱۹ پا به فاز تولید نخواهد گذاشت.

همچنین بخوانید | سونی مشغول توسعه ۵ تا ۶ سریال لایو-اکشن در بستر دنیای Spider-Man است؛

اما به نظر شما چرا تام هاردی این پست مهم را پاک کرد؟؟ خب، به احتمال قوی بدون اجازه سونی این خبر را فاش کرده بود و سپس از بالا دستور رسید که حذفش کند. کمپانی های فیلمسازی معمولا خیلی رسمی خبر شروع تولید پروژه های مهم را فاش می کنند، و احتمالا سونی هم برنامه خاصی برای اعلام این خبر دارد. ولی در کل اگر تولید Venom 2 واقعا شروع شده باشد، پس بزودی خبرهای خیلی خوبی به دستمان خواهد رسید!

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.