فیلم Venom 2: سونی حضور مرد عنکبوتی را انکار نمی کند!

کمپانی سونی پیکچرز تایید نمی کند که قرار است در فیلم Venom 2 (ونوم) شاهد حضور مرد عنکبوتی (با بازی تام هالند) از دنیای سینمایی مارول (MCU) باشیم، و البته این شایعه را تکذیب هم نمی کند. سونی حقوق یک سری از شخصیت های مارولی را در اختیار خودش دارد، و در میان این شخصیت ها فقط مرد عنکبوتی را با مارول استودیوز (Marvel Studios) به اشتراک گذاشته است، این شخصیت نیز قرار است در بستر MCU صاحب یک فیلم انفرادی دیگر شود و در یک فیلم تیمی هم نقش آفرینی کند. اما این استودیو منتظر بازگشت اسپایدرمن نمانده و با استفاده از شخصیت های مارولی تحت اختیار خودش استارت یک دنیای اشتراکی را زده است.

در سال ۲۰۱۸ بود که Venom به کارگردانی روبن فلیشر (سرزمین زامبی‌ها) روی پرده رفت، تام هاردی در این فیلم شخصیت اصلی داستان، ادی بروک، را به تصویر کشید. این فیلم به لطف موفقیت های تجاری (و نه هنری) خودش به سونی کمک کرد تا استارت دنیای سینمایی مارولی اختصاصی خود (SUMC یا دنیای شخصیت های مارولی سونی) را بزند. حال Morbius (موربیوس) که بر اساس کتاب های مصور موربیوس، خون‌آشام زنده ساخته شده و جرد لتو (Suicide Squad) ستاره اصلی آن است، و همچنین Venom 2، فیلم های بعدی این دنیای سینمایی هستند که در سال جاری میلادی (۲۰۲۰) راهی گیشه خواهند شد.

همچنین بخوانید | شایعه: تام هالند (مرد عنکبوتی) در Venom 2 حضوری کوتاه دارد

فیلم Venom با وود اینکه نتوانست نظر منتقدین را به سمت خودش جلب کند و‌ نقدهای واقعا بدی دریافت کرد، در گیشه بین المللی ۸۵۶٫۱ میلیون دلار فروخت و تبدیل شد به یک موفقیت تجاری برای سونی پیکچرز. در نتیجه این استودیو خیلی زود به Venom 2 چراغ سبز نشان داد، سپس بازگشت تام هاردی تایید شد و سونی اعلام کرد که ادامه Venom قرار است توسط اندی سرکیس کارگردانی شود، که او را بیشتر بعنوان یک بازیگر می شناسیم تا فیلم‌ساز. با وجود اینکه تاریخ شروع اکران Venom 2 هنوز بطور رسمی تایید نشده، این اعتقاد وجود دارد که تاریخ دوم اکتبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۱ مهر ۹۹) متعلق به این فیلم است، و البته چون فیلم مارولی سونی هم اکنون در فاز تولید به سر می برد بعید نیست که این اعتقاد حقیقت داشته باشد.

مرد عنکبوتی Venom 2

حال، این اواخر شایعه ها ادعا کرده اند که قرار است در Venom 2 شاهد حضور کوتاه (کامئو) مرد عنکبوتی با بازی تام هالند باشیم، و سونی نیز به این شایعه واکنش نشان داده است؛ جیکوب فیشر سردبیر سایت DiscussingFilm با یک توییت فاش کرده که سونی در جواب به اینکه آیا اسپایدرمن در Venom 2 حضور دارد یا نه، به “پاسخی نداریم” قانع شده است. حال اینکه سونی این شایعه را رد نکرده می تواند به این معنی باشد که احتمال حضور مرد عنکبوتی در Venom 2 وجود دارد.

همچنین بخوانید | فیلم Uncharted دوباره کارگردان خودش را از دست داد؛ (بخاطر مرد عنکبوتی)

البته شایعه ای منتشر نشده که ادعا کند تام هالند قرار است در Venom 2 حضور دارد، بلکه گفته شده هالند در حال مذاکره است تا در این فیلم حضوری کوتاه داشته باشد، پس ممکن است هنوز اتفاق خاصی رخ نداده باشد. و اگر مذاکرات سونی و‌ هالند به نتیجه برسد، این استودیو چیزی را فاش نخواهد کرد و بطور قطع این قضیه را مثل یک‌ راز نگه می دارد تا طرفداران را غافلگیر کند. بد نیست اشاره کنیم که اسپایدرمن قرار بود در قسمت اول حضور داشته باشد، اما مارول اجازه وقوع این اتفاق را نداد، ولی حالا ظاهرا حضور پیتر پارکر در Venom 2 در قرارداد جدید سونی و مارول ذکر شده است.

خلاصه مطلب اینکه مرد عنکبوتی ممکن است در Venom 2 حضور داشته باشد، و اگر این اتفاق رخ دهد بطور قطع فیلم مارولی جدید سونی تبدیل به یک موفقیت تجاری دیگر خواهد شد؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline