فیلم Venom 2: وودی هارلسون برای بازی در نقش کارنیج بازمیگردد!

اگر فیلم Venom را دیده باشید و صحنه پایانی آن را به یاد بیاورید، قطعا خوشحال می شوید که بشنوید رابرت ریچاردسون فیلم‌بردار Venom 2 گفته وودی هارلسون در این فیلم حضور دارد و قرار است شخصیت کارنیج را به تصویر بکشد؛ اولین فیلم انفرادی ونوم در پاییز سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت، این فیلم نقدهای بدی را دریافت کرد اما در عوض با استقبال مردم روبرو شد و توانست به فروش قابل توجه ای دست پیدا کند، و استارت یک فرانچایز مارولی جدید را بزند. حال سونی مشغول کار بر روی ادامه این فیلم است، در اولین و مهم ترین قدم هم اندی سرکیس را برای کارگردانی آن انتخاب کرده اند.

در صحنه پس از تیتراژ فیلم Venom بود که ادی بروک به یک زندان رفت تا شخصی به نام کلیتوس کسدی را ملاقات و با وی مصاحبه کنـد. در کتاب های مصور، کسدی یک قاتل سریالی و مشهورترین میزبان کارنیج است، این سیمبیوت در عالم کمیک رکورددار آدم‌کشی است و میزبان های زیادی داشته. وودی هارلسون کسی است که در فیلم Venom این شخصیت را به تصویر کشید، این صحنه به نظر می رسید که نوید دهنده حوادث پیش رو باشد، به همین دلیل ما انتظار داریم که در Venom 2 ادی و رفیقش ونوم مقابل کارنیج خونخوار قرار بگیرنـد.

همچنین بخوانید | ترسی گیبسون تایید کرد که در فیلم مارولی Morbius حضور دارد؛

تا این لحظه، فقط بازگشت تام هاردی و میشل ویلیامز برای Venom 2 بطور رسمی تایید شده است، اما به نظر می رسد که آقای هارلسون هم قرار است در ادامه حضور داشته باشد. رابرت ریچاردسون که بعنوان فیلم‌بردار در این پروژه حضور خواهد داشت، طی مصاحبه اخیرش به فیلم Venom 2 اشاره کرده، این فیلم‌بردار کاربلد در صحبت های خودش فاش کرد که وودی هارلسون نیز قرار است برای بازی در نقش کلیتوس کسدی بازگردد؛ که خبری فوق العاده محسوب می شود.

وودی هارلسون

فیلم Venom با موفقیت های تجاری خودش استارت دنیای سینمایی مارولی کمپانی سونی را زد، ما از این فرانچایز با نام Spider-Verse یاد می کنیم چون تمام شخصیت های آن از کتاب های مصور مرد عنکبوتی نشات گرفته اند. فیلم بعدی این دنیای اشتراکی Morbius the Living Vampire (موربیوس، خون‌آشام زنده) نام دارد که جرد لتو ستاره اصلی آن و بازیگر نقش دکتر موربیوس می باشد. بعد از اکران Morbius ما موفق به تماشای Venom 2 خواهیم شد، و با توجه به اینکه مرد عنکبوتی حالا از دنیای سینمایی مارول جدا شده، احتمالا Spider-Man 3 هم در بستر همین دنیای اشتراکی ساخته خواهد شد.

همچنین بخوانید | سونی هنوز قصد دارد فیلم مارولی Black Cat را بسازد؛

بازگشت هارلسون اتفاقی غیرمنتظره نیست، ولی هنوز بطور رسمی توسط خود سونی تایید نشده است، پس فعلا نمی توانیم خیلی قاطعانه در مورد بازگشت وی صحبت کنیم. ولی در کل طرفداران ونوم به شدت خواستار حضور کارنیج در Venom 2 هستند، پس به احتمال قوی سونی طبق میل طرفداران عمل خواهد کرد. با وجود اینکه ونوم خودش یک شخصیت شرور است، کارنیج شرور اصلی فیلم بعدی خواهد بود که می تواند دشمن خوب و چالش برانگیزی برای ادی و ونوم باشد. در انتهای انتها باید اشاره کنیم که احتمال حضور مرد عنکبوتی در این فیلم و متحد شدنش با ونوم وجود دارد، این اتفاق قبلا در کتاب های مصور مارول رخ داده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline