فیلم Venom با ورود به چین گیشه ها را در هم شکست!

فیلم مهیج و تماشایی Venom محصول کمپانی سونی طی روز جمعه پا به سینماهای کشور پهناور چین گذاشت و توانست با عملکرد فوق العاده خودش یک رکورد تازه را به جا بگذارد؛ پرفروش ترین روز افتتاحیه برای یک فیلم ابرقهرمانی انفرادی در تاریخ کشور چین؛ که قطعا رکوردی عادی محسوب نمی شود.

فیلم انفرادی ونوم طی روز نخست در کشور چین ۳۴٫۲ میلیون دلار فروخت (شامل ۲٫۵ میلیون دلار از فروش طی شب پنجشنبه)، که رقم واقعا شگفت انگیزی برای این فیلم محسوب می شود. بد نیست اشاره کنیم که رکورد “پرفروش ترین روز افتتاحیه برای یک فیلم ابرقهرمانی انفرادی” پیش از این با ۳۰ میلیون دلار در اختیار فیلم سینمایی Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) قرار داشت، که با این شروع قوی در نهایت یک افتتاحیه ۹۳٫۶ میلیون دلاری را رقم زد و چین را با مجموع فروش ۱۸۰٫۷ میلیون دلاری ترک نمود.

در این میان، تنها جهت مقایسه، لازم به اشاره است Avengers: Age of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اولتران) طی روز نخست در چین ۳۳ میلیون دلار فروخته بود، که نهایتـا به یک افتتاحیه چینی ۱۵۵ میلیون دلاری، و مجموع فروش ۲۴۰٫۱ میلیون دلاری ختم شد. دیگر عناوین قهرمانی هم طی دو سال اخیر فروش خوبی را در چین تجربه کرده اند، مثلا Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و زنبورک) که طی روز نخست ۲۴ میلیون دلار فروخت و در نهایت به فروش ۱۲۱ میلیون دلاری دست یافت، یا Black Panther (پلنگ سیاه) و Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) که به ترتیب دز روز نخست ۲۲٫۷ و ۲۱٫۶ میلیون دلار فروخته بودند.

همچنین بخوانید| امتیاز سینماسکور Venom مشابه Spider-man 3 بوده است!

حال با توجه به شروع ۳۴ میلیون دلاری Venom در چین، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجموع فروش آن بعد از سه روز به حدود ۱۰۵ میلیون دلار برسد، و در نهایت این کشور را با مجموع فروش حدودا ۲۰۰ میلیون دلاری — یا حتی بیشتر — ترک کند. البته این فقط یک پیش بینی ساده است و تا دو روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؛ بنابراین فروش Venom در چین می تواند حتی فراتـر از این ارقام باشد که در آن صورت خبری فوق العاده برای کمپانی سونی و فرانچایز مرتبط با اسپایدرمن آنها خواهـد بود.

ونوم 2018

تا پایان روز یکشنبه، مجموع فروش فیلم جدید تام هاردی به ۵۶۵ میلیون دلار می رسد، بدون در نظر گرفتن کشور چین. حال یک افتتاحیه چینی مثلا ۱۰۰ میلیون دلاری را تصور کنید، که فروش بین المللی Venom را تا تنها دو روز دیگر به بیشتر از ۶۵۰ میلیون دلار می رساند. با این حساب، ونوم می تواند گیشه را در پایان با فروش کلی ۷۰۰ یا ۷۵۰ میلیون دلاری ترک کند، در حالی که با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شده است.

همچنین بخوانید| تام هاردی برای حضور در سه فیلم Venom قرارداد بسته است!

یک زمان همه از جمله خود سونی نگران بودند که Venom با استقبال مردم روبرو نشود، اما همان لحظه که پا به سینماها گذاشت حتی با وجود دریافت نقدهای منفی، مردم برای تماشای آن به گیشه ها هجوم آوردند و از این بیگانه چسبناک حمایت کردند؛ پس، ساخت Venom 2 و ادامه یاقتن فرانچایز مرتبط با اسپایدرمن سونی اتفاق هایی هستند که طی چند سال آینده “بطور قطع” رخ خواهند داد!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline