امتیاز سینماسکور Venom مشابه Spider-man 3 بوده است!

فیلم سینمایی Venom بطور رسمی یک B+ را از سوی CinemaScore (سینماسکور) دریافت کرده، امتیازی مشابه با فیلم Spider-Man 3 (مرد عنکبوتی). فیلم Venom اهمیت زیادی دارد، چون کمپانی سونی این بار واقعا در آستانه افتتاح دنیای سینمایی اختصاصی خودش قرار گرفته، یک دنیای اشتراکی مرتبط با شخصیت های کتابهای مصور Spider-Man که Venom به کارگردانی روبن فلیشر قرار است استارت آن را بزنـد؛ این فیلم کاوشی دارد در داستان رویارویی ادی بروک (با بازی تام هاردی) و یک سیمبیوت بیگانه به نام ونوم.

در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی مشهور هستیم، از جمله میشل ویلیامز در نقش Anne Weying، ریز احمد در نقش Dr. Carlton Drake، اسکات هیز در نقش Roland Treece و جنی سلیت در نقش Dora Skirth. فیلم انفرادی ونوم همچنین شخصیت کارنیج (با بازی Woody Harrelson) را به ما معرفی می کند که انتظار داریم شرور اصلی قسمت دوم باشد. این فیلم اگر در گیشه با استقبال خوبی روبرو شود، نه تنها صاحب یک یا دو ادامه خواهد شد بلکه راه را برای ساخت فیلم سینمایی Morbius the Living Vampire با بازی جرد لتو هموار می کند، همچنین امکان ساخت فیلم های Silver Sable و Black Cat هم زیاد می شود.

همچنین بخوانید | فیلم Venom در اولین روز اکران ۳۲٫۷۵ میلیون دلار فروخت؛ ونوم گیشه را بلعید!

بد نیست اشاره کنیم که CinemaScore فعالیت خودش را از سال ۱۹۷۸ آغاز نمود، این سرویس با جمع آرای مخاطبین یک فیلم به آن امتیاز می دهد. این سایت به طور تصادفی افرادی که فقط یک فیلم را تماشا کرده اند را انتخاب می کند و از آنها می خواهد تا بین A+ تا F به فیلم مورد نظر امتیاز دهند. این روش امتیازگیری تضمین می کند فقط کسانی که فیلم را دیده اند به آن امتیاز داده اند، یعنی خیلی بهتر از دیگر سرویس های آنلاین است که هر کسی می تواند در آنها شرکت کند.

Venom 3

فیلم Venom بعد از اینکه پا به گیشه گذاشت بطور رسمی یک B+ را از سوی CinemaScore دریافت کرد، که نشان می دهد بیشتر مردم از تماشای آن لذت برده اند. این امتیاز چندان ضعیف نیست و فیلم های ابرقهرمانی دیگری هم بوده اند که با چنین امتیازی روبرو شدند؛ مثل فیلم Thor محصول مارول استودیوز یا Justice League (لیگ عدالت) و Suicide Squad (جوخه انتحار) محصول وارنر بروس. فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) یک B گرفته بود، در حالی که Fantastic Four (ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) با یک C- شروع بکار کرد. اگر بخواهیم Venom را با فیلم های کمیک بوکی سونی هم مقایسه کنیم، بد نیست به یاد بیاوریم که The Amazing Spider-Man 2 و Spider-Man 3 هم امتیازی مشابه دریافت کرده بودند، اما بقیه فیلم بیشتر با A یا A- روبرو شدند.

همچنین بخوانید | یک افتتاحیه بین المللی ۱۷۵ میلیون دلاری برای فیلم Venom پیش بینی شده؛

فیلم Venom به دل مخاطبین خودش نشسته و واقعا هم از آن استقبال خوبی صورت گرفته، به همین دلیل انتظار داریم که از نظر تجاری عنوان پرفروش و موفقی باشد؛ این در حالی است که منتقدین نظر متفاوتی نسبت به این فیلم دارند و امتیاز ۳۲% راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) نشان می دهد که اصلا به دل منتقدین ننشسته. ولی چیزی که همیشه مهم به نظر می رسد مخاطب است، چون مردم می توانند موفقیت یا شکست یک فیلم را رقم بزند و نظر آنهاست که همواره اهمیت دارد. حالا شما یک فیلم بساز که فقط نقد منفی دریافت کند اما یک میلیارد دلار بفروشد، آیندگان قطعا از آن بعنوان یک فیلم موفق یاد خواهند کرد!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.