فیلم Venom در اولین روز اکران 32.75 میلیون دلار فروخت؛ ونوم گیشه را بلعید!

طی روز گذشته با انتشار یک گزارش فاش کردیم که فیلم سینمایی Venom با نقش آفرینی تام هاردی غروب پنجشنبه پا به گیشه های آمریکای شمالی گذاشت و در ﭘﯿﺶنمایش ۱۰ میلیون دلار فروخت، این فروش نوید یک افتتاحیه قدرتمند را به ما داد، یک افتتاحیه که شاید بزرگ ترین در ماه اکتبر باشد. اما حالا، طبق گزارش تازه باکس آفیس این فیلم قرار است عملکرد فراتر از انتظاری داشته باشد.

باکس آفیس رقم فروش فیلم Venom طی روز نخست نمایش در آمریکای شمالی را ۳۲٫۷۵ میلیون دلار اعلام کرده است، پس این فیلم می تواند به راحتی رکورد “بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ در ماه اکتبر” را به نام خودش ثبت کند — رکوردی که اکنون با ۵۵٫۷ میلیون دلار به فیلم سینمایی Gravity تعلق دارد. حال، طبق فروش قدرتمند در روز نخست، ما انتطار داریم که Venom یک افتتاحیه سه روزه ۸۰ میلیون دلاری یا حتی بالاتر را در آمریکای شمالی رقم بزند. این فیلم یک “B+” از سوی CinemaScore دریافت کرده که نشان می دهد طی روز نخست نمایش چندان به دل طرفداران ننشسته است، اما با این وجود استقبال خوبی از آن صورت گرفته.

همچنین بخوانید | یک افتتاحیه بین المللی ۱۷۵ میلیون دلاری برای فیلم Venom پیش بینی شده؛

ما می توانیم عملکرد Venom را با Justice League (لیگ عدالت) مقایسه کنیم، که طی روز نخست نمایش ۳۸٫۴ میلیون دلار فروخت و یک افتتاحیه آمریکایی ۹۳ میلیون دلاری را رقم زد؛ البته لیگ عدالت واقعا موجب دلسردی طرفداران شد وگرنه هیچوقت با چنین رقم کمی کار خودش را آغاز نمی کرد. Justice League در نهایت به مجموع فروش داخلی ۲۲۹ میلیون دلاری و فروش بین المللی ۶۵۷ میلیون دلاری دست یافت، این رقم برای Venom که تولیدش تنها ۱۰۰ میلیون دلار هزینه داشته عالی به نظر می رسد.

Venom 2018

فیلم سینمایی A Star is Born (ﺳﺘﺎﺭﻩﺍﯼ ﻣﺘﻮﻟﺪ ﻣﯽﺷﻮﺩ) محصول وارنر بروس تنها رقیب Venom در گیشه است، اما چندان قوی نیست که پیروز این رقابت شود. این فیلم طی روز نخست نمایش در آمریکا ۱۵٫۸ میلیون دلار فروخت و انتظار داریم که فروشش بعد از سه روز به بالاتر از ۴۰ میلیون دلار برسد. برخلاف Venom که با امتیازهای پایینی روبرو شده، A Star is Born به لطف آرای طرفداران طی روز افتتاحیه یک “A” را از سوی CinemaScore دریافت کرده است. ﺑﺮﺩﻟﯽ ﮐﻮﭘﺮ ﻭ ﻟﯿﺪﯼ گاگا دو بازیگر اصلی این فیلم هستند.

همچنین بخوانید | شخصیت های اصلی Venom در پوستر و تصاویر جدید نمایان هستند

این یک شروع واقعا قدرتمند برای فیلم سینمایی Venom است و امیداوریم که طی روزهای آینده هم با چنین استقبال گرمی از سوی طرفداران روبرو شود. علت نگرانی همه از فروش موفق یا عدم موفق Venom این است که آینده دنیای سینمایی مرتبط با اسپایدرمن کمپانی سونی تا حد زیادی به موفقیت های فیلم انفرادی ونوم بستگی دارد؛ از آنجا که با نقدهای منفی زیادی روبرو شده، پس چشم همه به گیشه دوخته شده است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. جعفر می گوید

    کاش ۶۰۰ یا ۷۰۰ میلیون فروش کنه تا ادامش رو بسازن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline