باکس آفیس: فیلم سینمایی Venom بعد از سه هفته 500 میلیون دلاری شد

مجموع فروش بین المللی فیلم سینمایی Venom از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد؛ این فیلم علمی-تخیلی در ابتدا با تعدادی نقد منفی روبرو شد اما جلوی فروش آن را نگرفت و به همین ترتیب فیلم جدید روبن فلیشر توانست خودش را بعنوان یک عنوان موفق نشان دهد، طی سومین تعطیلات آخرهفته هم فروش Venom تحسین برانگیز بوده است.

از زمانی که ونوم با فیلم سینمایی Spider-Man 3 به کارگردانی سم ریمی محصول ۲۰۰۷ پا به سینما گذاشت، طرفداران انتظار داشتند که باری دیگر شاهد حضور این شخصیت در سینما باشند؛ بنابراین زمانی که اعلام شد سونی قصد دارد یک فیلم انفرادی برای ونوم بسازد، توجه افراد زیادی به سوی این پروژه جذب شد. بعد از اینکه تولید Venom به پایان رسید هم توجه های بیشتری جلب فیلم شد. قبل از شروع اکران، تام هاردی طی یک مصاحبه فاش کرد که ۴۰ دقیقه از فیلم در مرحله تدوین حذف شده است، همین قضیه طرفداران منتظر را به شدت نگران کرد. بعد از اکران هم وضعیت بهتر نبود و Venom با نقدهای منفی زیادی روبرو شد، از Rotten Tomatoes هم امتیاز ۳۰ درصد را گرفت.

همچنین بخوانید | امتیاز سینماسکور Venom مشابه Spider-man 3 بوده است!

حال، شاید Venom از نظر هنری فیلمی فوق العاده و تحسین برانگیز نباشد، ولی در گیشه با استقبال خوبی روبرو شده و فروش بالای آن خبر از نگاه مثبت مردم نسبت به فیلم می دهد. در پی همین استقبال؛ طبق گزارش تازه باکس آفیس، فیلم سینمایی Venom تاکنون در سراسر جهان مجموعا ۵۰۸ میلیون دلار فروخته است، یعنی بطور رسمی فروش آن از مرز نیم میلیون دلار گذشته در حالی که هنوز یک ماه هم از شروع اکرانش نگذشته است. با این حساب، شاید فیلم مورد پسند منتقدین قرار نگرفته باشد، اما از نظر تجاری به حدی موفق بوده که سونی را برای توسعه رسمب دنیای سینمایی اختصاصی خودش مجاب کند.

کمپانی سونی پیکچرز برنامه ویژه ای برای دنیای سینمایی اختصاصی خودش دارد و شکست Venom می توانست آینده را تغییر دهد، اما حالا استودیو می تواند با خیال راحت مشغول برنامه ریزی برای آینده شود. کارگردان که همین حالا هم برنامه هایی برای قسمت های بعدی دارد و سونی هم قطعا مشکی با پول بیشتر ندارد، پس می توانیم انتظار داشته باشیم تا در آینده باز هم شاهد حضور این ضدقهرمان در سینما باشیم…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.