توصیف تیزر Venom در همایش کامیک-کان: شرور فیلم نمایان شد!

کمپانی سونی پیکچرز طی همایش کامیک-کان سن دیگو یک تیزر جدید از فیلم سینمایی Venom را به نمایش گذاشت که اکنون قصد داریم نگاهی اجمالی به آن داشته باشیم. فیلم سینمایی Venom که پاییز امسال پا به گیشه می گذارد در واقع اولین فیلم انفرادی شخصیت ونوم و همچنین نخستین فیلم در دنیای اسپایدرمن کمپانی سونی است که اگر به موفقیت برسد می تواند یک آینده خیلی خوب را برای طرفداران کتاب های مصور و همچنین فیلم های Spider-Man رقم بزند. تام هاردی بازیگر نقش اصلی این فیلم است که توسط ﺭﻭﺑﻦ ﻓﻠﯿﺸﺮ (ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺯﺍﻣﺒﯽﻫﺎ) کارگردانی شده.

اواخر سال جـاری میلادی فیلم سینمایی Venom پا به گیشه می گذارد، سونی نیز اوایل سال یک تیزر تریلر از این فیلم منتشر کرد تا استارت بازاریابی برای آن را زده باشد. در نخستین تیزر خود ونوم مشاهده نشد، بنابراین چندان مورد استقبال طرفداران این شخصیت مارولی قرار نگرفت و انتقادهای زیادی از آن شد. زمانی که سونی نسخه کامل تریلر را منتشر کرد، بخاطر حضور خود ونوم در آن با واکنش های خیلی بهتری روبرو شد. حـال با توجه به واکنش های مثبت طرفداران نسبت به فیلم Venom تا این نقطه، سونی آن را به کامیک-کان آورده است.

طی پنل Sony Pictures که در آن انیمیشن سینمایی Spider-Man: Into the Spider-Verse (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ: ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ) هم نمایشی برای خودش داشت، تیزری از فیلم Venom به نمایش گذاشته است. از این ویدیوی نشان داده شده بعنوان یک تریلر طولانی یاد شده، با صحناتی ناتمام که به احتمال زیاد شاهد انتشار آنلاین آن نخواهیم بود. طبق شنیده ها این تیزر خشن، سرگرم کننده و تاریک است، در آن شاهد حضور تام هاردی بعنوام ادی بروک/ونوم بوده اند که نمایش درخشانی از خودش باقی گذاشته است. طبق ادعای حاضرین در همایش، این تریلر جدید همچنین حاوی صحناتی طولانی و کامل تر از اولین تیزر بوده است که ظاهر بهتری داشته اند. اما بخش جالب این تریلر جایی است که نشان می دهد ونوم در حال مبارزه با یک سیمبیوت دیگر می باشد، که تایید شده شخصیت کمیک بوکی رایوت (Riot) است و احتمالا ریز احمد در نقشش ظاهر شده.

همچنین بخوانید: اولین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی Venom؛ ونوم از نمای نزدیک!

ونوم 2018

تریلر Venom با قدم زدن ادی بروک به یک خواربارفروشی و صحبت با زنی که آنجا کار می کند آغاز می شود. او به ادی می گوید که خوب به نظر نمی رسد… بعدا در خانه، ادی یک دیسک در پخش کننده DVD خودش قرار می دهد، روی کف زمین دراز می کشد و در خلسه فرو می رود، و فلش هایی از او که در حال فرار درون جنگل است به نمایش گذاشته می شود. او صورت خودش را روی کاناپه می کشد… ادی خوب به نظر نمی رسد و شخصی را صدا می زند، به او می گوید که احساس بیماری می کند. او ناگهان بیدار می شود. بعدا، او در یک کوچه قدم می زند و روی شیشه یک ماشین انعکاس ونوم را مشاهده می کند…

در این میان، شخصیت ریز احمد به نام کارلتون دریک که در Life Foundation کار می کند، در حال آزمایش بر روی انسان ها با سیمبیوت هاست: یک مرد وقتی با یک سیمبیوت ترکیب می شود بشدت تغییر شکل می دهد. او اعتقاد دارد ترکیب انسان ها و سیمبیوت ها آینده تکامل است. دریک یک سیمبیوت را بر روی ادی امتحان می کند، و ادی سپس گروهی از مردان را در آپارتمان خودش شکست می دهد. موتور او بین دو ماشین خرد می شود، اما ونوم جلوی مرگ ادی را می گیرد. ونوم و ادی درباره برنامه های بعدی خودشان صحبت می کنند؛ ونوم می گوید زندگی قدیمی او به پایان رسیده اما ادی دوست ندارد فقط مردم را بکشد. ونوم پدیدار شده است پس او و ادی می توانند رو در رو صحبت کنند. ونوم ادی را بهبود می دهد و آنها ترکیب می شوند.

همچنین بخوانید: اطلاعاتی تازه از دنیای اسپایدرمن کمپانی سونی (Spider-man Universe)

دریک به مخلوق خودش افتخار می کند. در این میان ادی از قدرت های منشا گرفته از ونوم استفاده می کند… آن وین (با نقش آفرینی Michelle Williams) معشوقه ادی زیاد درباره قدرت های وی مطمئن نیست. سپس فراهمشی از صحنات اکشن به نمایش گذاشته می شود… در یک صحنه ونوم با Riot مبارزه می کند سپس تریلر با یک صحنه از همان فروشگاه ابتدایی خاتمه میابد. یک مرد در حال آزار زنی است که در آنجا کار می کند و ونوم تهدید می کند که صورتش را می خورد. مرد می گوید “چه غلطی داری می کنی؟” و سپس مانند پوستر فیلم نیمی از صورت ونوم بیرون می زند و آنها می گویند “ما ونوم هستیم.” در نهایت سر مرد را می خورند، ادی نمایان می شود و به زن شب بخیر می گوید.

در انتها باید اشاره کنیم اکران فیلم سینمایی Venom قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر آغـاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط با این فیلم مهیج و تماشایی باشید، همچنین تریلر رسمی بعدی.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline