پوستر ژاپنی زبان Venom از تریلر آن ترسناک تر است!

اگر فکر می کنید تازه ترین تریلر منتشر شده از فیلم سینمایی Venom به اندازه کافی ترسناک نبوده، بهتر است نگاهی به پوستر ژاپنی این فیلم که توسط سونی پیکچرز منتشر شده بیاندازید تا متوجه شوید یک سیمبیوت بیگانه (symbiote) چقدر می تواند وحشتناک باشد. این پوستر فقط به خود ونوم اختصاص داده شده و ادی بروک را در آن مشاهده نمی کنیم؛

چند سال قبل بود که سونی تلاش کرد یک دنیای سینمایی اختصاصی برای مرد عنکبوتی شکل دهد اما در انجام این کار چندان موفق نبود، ولی خیلی زود بعد از نمایان شدن پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول (MCU)، سونی اعلام کرد که قصد دارد یک فیلم سینمایی برای شخصیت ونوم بسازد که هیچ ارتباطی با اسپایدرمن و دنیای سینمایی مارول نخواهد داشت. حال این فیلم قرار است خودش استارت یک دنیای سینمایی را بزند که در آن فیلم هایی برای شخصیت های مرتبط با کمیک های مرد عنکبوتی ساخته می شود. به این ترتیب Venom در لیست موردانتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۸ قرار گرفته و انتظار داریم که به فروش خوبی هم دست پیدا کند.

همچنین بخوانید: تریلر جدید Venom نوید سیمبیوت های بیشتر را می دهد

طی همایش کامیک-کان سن دیگو بود که تریلری از این فیلم به نمایش درآمـد، این تریلر طبق شنیده ها تماشایی پشت درهای بسته CCSD 2018 باقی ماند و ما فقط توصیف آن را شنیدیم. اما خیلی زود سونی یک تریلر جدید از فیلم Venom را بصورت آنلاین منتشر کرد که واقعا مهیج و تماشایی بود، بواسطه آن موفق شدیم نگاهی متفاوت به این فیلم داشته باشیم. این تریلر به مـا نوید یک عنوان علمی-تخیلی فوق العاده را داد و از همیشه بیشتر به فیلم انفرادی ونوم امیدوار شدیم. حال سونی پیکچرز اقدام به انتشار یک پوستر ژاپنی کرده است؛

Venom 2019

از بازیگران فیلم سینمایی Venom می توانیم به تام هاردی و ریز احمد، میشل ویلیامز (بزرگ ترین شومن روی زمین) در نقش آن وینگ، اسکات هیز (فرزند خدا)، رید اسکات و جنی سلیت اشاره کنیم. همچنین تایید شده که وودی هارلسون (سرزمین زامبی ها) در فیلم Venom حضور دارد، او به احتمال زیاد شخصیت کلتوس کسدی را به تصویر می کشد که یک قاتل سریالی روانی است و بعدا تبدیل به کارنیج می شود.

همچنین بخوانید: صحنه پس از تیتراژ Deadpool 2 نوید بازگشت ولورین را می دهد!!

در Venom، تام هاردی شخصیتی به نام ادی بروک را به تصویر می کشد، یک روزنامه نگار که به دنبال داستان بزرگ بعدی خودش میگردد. این تحقیقات او را به سوی Life Foundation هدایت می کند، سازمانی که کشف می کند سیمبیوت ها که بیگانه های بی شکلی هستند برای زنده ماندن نیاز دارند با دیگر موجودات زنده ترکیب شوند. یکی از این سیمبیوت ها به ادی می چسبد، که به او قدرت های فرابشری می دهد و از وی ضدقهرمان ونوم را می سازد.

اکران فیلم سینمایی Venom قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر آغـاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط با این فیلم مهیج و تماشایی باشید، همچنین تریلر رسمی بعدی.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline