فیلم سینمایی Venom سونی صاحب گروه سنی PG-13 می شود، نه R

از زمانی که فیلم سینمایی Blade (تیغه) در سال ۱۹۹۸ پا به گیشه گذاشت، تعداد کمی از فیلم های ساخته شده بر پایه کتاب های مصور کمپانی مارول با درجه بندی سنی بزرگسال (R-rated) روی پرده رفتند، در واقع این اواخر فقط Deadpool و Logan درجه Rهای مارولی بوده اند. اما موفقیت های چشمگیر فیلم های Deadpool و همچنین Logan آخرین فیلم انفرادی ولورین باعث شد که استودیوهای فیلم سازی به خودشان بیایند و متوجه شوند که این چنین فیلمهایی هم فروش می کنند. ما انتظار داشتیم که سونی برای فیلم Venom (ونوم) این خط را دنبال کند، اما ظاهرا این کمپانی در نظر دارد فیلم های Spider-Verse خودش را مناسب برای گروه سنی PG-13 بسازد.

در این فیلم شاهد حضور ونوم، شرور کمیک های Spider-Man و دشمن دیرینه مرد عنکبوتی، هستیم که با ادی بروک همراه می شود. تام هاردی در نقش ادی ظاهر شده که تاکنون وی را چندین بار بواسطه تریلر و تصاویر منتشر شده از Venom با ظاهرش جدیدش مشاهده کرده ایم. این فیلم قرار است استارت یک دنیای سینمایی را بزند که ظاهرا Sony’s Universe of Marvel Characters (دنیای سونی شخصیت های مارول) نام گرفته، سونی در بستر این دنیای اشتراکی اقدام به تولید فیلم هایی بر پایه شخصیت های کتاب های مصور Spider-Man می کند.

حال، با توجه به اینکه با تماشای تریلرهای Venom حس کردیم این فیلم تمرکز خودش را بر روی ابعاد ترسناک شخصیت ونوم قرار داده، انتظار می رفت که هنگام درجه بندی به فیلم یک R بزرگ تعلق بگیرد اما حالا خبرهای تازه منتشر شده ادعای متفاوتی دارند.

همچنین بخوانید: سونی یک نام عجیب برای دنیای فیلمهای مرتبط با اسپایدرمن خودش دارد!

طبق یک گزارش های تازه منتشر شده، مدیران سونی احساس کرده اند که شاید یک روز موقعیت برای ایجاد یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با دنیای سینمایی مارول (MCU) فراهم شود [مخصوصا بین ونوم و اسپایدرمن]، که گروه سنی بزرگسال بطور کل مانع این اتفاق به شدت مورد انتظار می شود. بنابراین سازندگان Venom فقط کافیست کمی از تاریکی بکاهند و به روشنی بیافزایند تا PG-13 را به راحتی دریافت کنند.

Venom Vs Spider-Man

از طرفی، بیشتر طرفداران شخصیت ونوم و اسپایدرمن بچه ها هستند، این بچه ها برای دیدن فیلم باید با اولیای خودشان به سینماها بروند و همین اتفاق فروش Venom را چند برابر می کند، پس گروه سنی PG-13 می تواند به موفقیت تجاری این فیلم کمک کند، اما اگر با درجه سنی R روی پرده برود فقط بزرگ ترها مخاطب آن هستند و این قضیه رسیدن به فروش بالا را سخت می کند. البته Venom هنوز بطور رسمی صاحب رده بندی سنی نشده، ولی اگر سونی بیخیال یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ احتمالی شود، انتظار داشته باشید که اولین فیلم ونوم با R روی پرده برود.

همچنین بخوانید: تریلر Venom ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩﺗﺮﯾﻦ تریلر در فرانچایز Spider-Man بوده است


فیلم سینمایی “ونوم” بـا نقش آفرینی تام هاردی و ریز احمد قرار است از تاریخ پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر پا به گیشه بگذارد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline