کارگردان Venom نمی داند فیلمش R-rated خواهد بود یا PG-13

روبن فلیشر کارگردان فیلم سینمایی Venom می گوید نمی داند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Spider-Man در نهایت درجه سنی PG-13 یا R را دریافت خواهد کرد؛ گزارش های قبلی ادعا می کردند که فیلم ممکن است تاریکی و خشونت کافی برای دریافت درجه سنی R (بزرگسالان) را داشته باشد، اما برای بسیاری عجیب خواهد بود اگر سونی استارت این فرانچایز به شدت مورد انتظار را یک درجه سنی بزند که مخاطبین خودش را محدود می کند. پیش بینی شده که Venom قرار است در گیشه با استقبال خوبی روبرو شود، اما درجه سنی می تواند بر روی این استقبال تاثیر منفی یا مثبت بگذارد.

ونوم، شخصیت شرور پرطرفدار کتاب های مصور Spider-Man برای انجام کارهای خونین و خشن خودش شهرت دارد؛ به همین دلیل بسیاری امیدوار هستند در فیلم هم اینطور باشد و در نهایت با درجه سنی R پا به گیشه بگذارد. در این فیلم با ادی بروک (تام هاردی) همراه می شویم، یک خبرنگار که طی تحقیقات خودش با سیمبیوتی بیگانه برخورد می کند و وی را در بر میگیرد، در نهایت به ادی قدرت های ابرانسانی می دهد و از او یک ضدقهرمان می سازد — او یک شرور نیست در فیلم Venom. با انتشار تریلرهای اخیر توجه طرفداران به ظاهر متفاوت تام هاردی جلب شده، صدای او هم خیلی جالب و شنیدنی است، به خاطر همین نظرات مثبت این امید وجود دارد که فیلم با استقبال داغی روبرو شود اما طبیعت خشن و تاریک داستان ممکن است کمی قضیه را پیچیده کند — فیلم های درجه R به جز چند مورد معمولا خوب فروش نمی کنند.

همچنین بخوانید: تام هاردی برای حضور در سه فیلم Venom قرارداد بسته است!

طی یک گفتگوی جذاب با مجله Total Film، کارگردان ونوم فاش کرد از گروه سنی فیلم جدیدش مطمئن نیست. این کارگردان ادعا کرد که تلاش زیادی صورت گرفته برای اینکه مطمئن شوند این نسخه از شخصیت ونوم با کمیک ها متناسب باشد. فلیشر گفت که تلاششان بر این بوده تا Venom به ریشه های کمیک بوکی خودش خیلی نزدیک باشد، پس نمایش شخصیتی که سر مردم را می ترکاند و مغز آدم ها را می خورد، می تواند باعث شود که فیلم یک R دریافت کند.

ونوم 2018

فلیشر در صحبت هایش از احترام به کمیک های ونوم اشاره کرد، یعنی اینکه سعی شده تا فاصله فیلم و کمیک از هم زیاد نشود، پس باید انتظار نمایش خشونتی مشابه کمیک ها را داشته باشیم؛ این یعنی فیلم برای بچه ها مناسب نیست. ولی در نهایت این قضیه تماما به کمپانی سونی بستگی دارد، چون آن ها قصد افتتاح یک دنیای سینمایی را دارند و اولین فیلم هم از اهمیت خیلی زیادی برخورددار است.

همچنین بخوانید: سونی فیلم های Nighwatch و Jackpot را هم می سازد!

ولی سونی اگر قصد موفقیت را دارد باید Venom را با گروه سنی PG-13 روی پرده ببرد، چون فیلم های R-rated مخاطبینی محدودی دارند و پرفروش کردن آنها کار ساده ای نیست. کمپانی Fox در انجام این کار موفق بود، فیلم های Logan و Deadpool برای بزرگسالان ساخته شدند و به فروش خوبی هم دست پیدا کردند، ولی Fox فرانچایز خودش را از همان ابتدا با فیلم های درجه R شروع نکرد. از طرفی Logan آخرین فیلم مجموعه ولورین بود و اگر هم خوب نمی فروخت کمپانی چیزی را از دست نمی داد — البته به جز پول. برای Deadpool هم فاکس ریسک کرد و برنده شد، ولی معلوم نیست که سونی هم اینقدر خوش شانس باشد.

در نهایت باید اشاره کنیم اگر مدیران سونی در نظر بگیرند شاید یک روز موقعیت برای ایجاد یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با دنیای سینمایی مارول (MCU) فراهم شود [مخصوصا بین ونوم و اسپایدرمن]، که گروه سنی بزرگسال بطور کل مانع این اتفاق به شدت مورد انتظار می شود، تمام تلاش خودشان را می کنند تا به Venom یک PG-13 بدهند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline