درجه سنی و مدت زمان فیلم Venom فاش شد؛ ظاهرا

گروه سنی فیلم سینمایی Venom و مدت زمان آن به احتمال زیاد فاش شده است؛ این روزها بیشتر فیلم های ابرقهرماتی بزرگ دنیا با گروه سنی PG-13 پا به گیشه می گذارند، اما در این میان فیلم هایی هم هستند که با گروه سنی خشن تری روی پرده می رونـد. طی چند سال اخیر، فیلم هایی مثل Deadpool و Logan تایید کردند که عناوین ابرقهرمانی درجه بزرگسال (R-rated) هم می توانند به موفقیت های تجاری و هنری دست پیدا کنند. حال، با توجه به اینکه کمپانی Sony قصد دارد فرانچایز اختصاصی خودش را افتتاح کند، خیلی از طرفداران دوست دارند بدانند که استودیو چه مسیری را در پیش خواهد گرفت.

وقتی صحبت از ساخت فیلم برای شخصیتی مثل ونوم به میان بیاید، قطعا می توانیم درجه R بودن آن را در نظر بگیریم، مخصوصا با توجه به اینکه فیلم هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد. هرچند، ماه قبل یک گزارش ادعا کرد که مدیران سونی در نظر دارند تا فیلم Venom را با گروه سنی PG-13 روی پرده ببرند، چون ممکن است در آینده فرصتی برای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ونوم با مرد عنکبوتی پیش بیاید. این قضیه کمی برای طرفداران گیج کننده شده بود، مخصوصا با توجه به اظهارات روبن فلیشر (جوخه گانگستر) کارگردان فیلم که نمی دانست چه اتفاقی قرار است رخ دهد. اما حالا، درجه سنی فیلم سینمایی Venom بطور رسمی تایید شده است.

همچنین بخوانید: فیلم Venom در لیست مورد انتظارترین عناوین پاییزی Fandango قرار گرفته است!

صفحه رسمی فیلم در وبسایت AMC Theaters درجه سنی آن را PG-13 و مدت زمان را ۱۱۲ دقیقه ذکر کرده است. باید اشاره کنیم که MPAA (انجمن سینمایی آمریکا) گروه سنی فیلم Venom را هنوز رسما تایید نکرده، پس ممکن است این اطلاعات را فعلا نوشته باشند تا زمانی که گروه سنی و مدت زمان رسمی فاش شوند. البته ما پیگیر اخبار هستیم و شما را در جریان اطلاعات تازه قرار خواهیم داد، ولی در این مورد خود سونی هم درجه سنی PG-13 را برای فیلم جدید خودش تایید کرده است، پس فقط مهر تایید MPAA باقی می ماند.

Venom

حتما وقتی تریلرهای Venom را تماشا کردید متوجه شدید که ونوم هنگام کشتن دشمنان خودش خشونت زیادی خرج می کند و این صحنه ها با چه جزئیات دقیقی به نمایش گذاشته می شونـد، اما با این وجود گروه سنی PG-13 کاملا عقلانی به نظر می رسد. سونی در این مورد به یک موفقیت بزرگ نیاز دارد تا سوخت اولیه برای استارت رسمی دنیای سینمایی مرتبط با شخصیت های کمیکهای Spider-Man باشد، پس محدود شدن فیلم می تواند به ضرر آن تمام شود. بجز فیلم ریبوت Jumanji که موفقیت های زیادی را کسب کرد، سونی در حال حاضر فرانچایز بزرگی ندارد، پس آنها امیدوار هستند که بعد از چند بار تلاش شکست خورده یک حرکت ابرقهرمانی درست انجام دهند. سونی انتظار دارد که در زیر سایه موفقیت های Venom، شخصیت های دیگری مثل گربه سیاه، سمور نقره‌ای، نایت واچ، سیلک و بقیه هم صاحب فیلم های انفرادی خودشان شوند.

همچنین بخوانید: سونی فیلم های Nighwatch و Jackpot را هم می سازد؛

فیلم Venom پیش بینی شده که می تواند به فروش بالایی دست یابد و یک عنوان پرفروش باشد؛ که در این صورت سونی می تواند با خیال راحت دنیای سینمایی مارولی خودش را خلق کند، اما اگر خوب نفروشد قطعا تمام برنامه های سونی برای آینده را تحت تاثیر قرار خواهد داد. باید اشاره کنیم که اکران این فیلم از جمعه ۱۳ مهر ماه (Oct 05, 2018) آغاز خواهـد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline