تام هاردی برای حضور در سه فیلم Venom قرارداد بسته است!

تام هاردی ستاره فیلم سینمایی Venom که در نقش ادی بروک و این سیمبیوت مشهور ظاهر می شود، با سونی برای حضور در سه فیلم بعنوان این شخصیت قرارداد بسته است. این اواخر فرانچایزهای ابرقهرمانی در هالیوود خیلی عادی شده انـد، و بیشتر استودیوهایی که اقدام به خلق چنین فرانچایزهایی می کنند با بازیگران اصلی خودشان قراردادهایی بلندمدت می بندند. مثلا قراردادهای سه فیلمی اکنون معمول هستند، البته در دنیای سینمایی مارول بیشتر قراردادها پنج یا هفت فیلمی هستند. حالا، با توجه به اینکه کمپانی Sony Pictures در تلاش است تا یک دنیای ابرقهرمانی بر پایه شخصیت های کمیک مارولی تحت اخیار خودش بسازد، کاملا منطقی است که با بازیگران اصلی فیلم های این مجموعه قراردادهای چند فیلمی ببندد.

سونی طی روزهای پایانی سال جاری میلادی با اکران فیلم سینمایی Venom استارت دنیای سینمایی اختصاصی خودش را می زند، که در آن شاهد حضور تام هاردی بعنوان ادی بروک هستیم — البته سرنوشت این دنیای سینمایی مقداری زیادی به موفقیت یا عدم موفقیت فیلم Venom بستگی دارد. در ضمن، ادی تنها شخصیت کمیک بوکی مشهوری نیست که بواسطه این فیلم به زندگی می آید؛ میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ معروف به شی-ونوم (She-Venom) ظاهر می شود و وودی هارلسون در نقش کلتوس کسدی معروف به کارنیج. بعد از Venom، سونی چندین پروژه مارولی مختلف در حال توسعه دارد، شامل فیلم های Black Cat و Silver Sable، فیلم سینمایی Morbius the Living Vampire و تعدادی دیگر. این کمپانی بطور جدی قصد افتتاح یک دنیای سینمایی مارولی اختصاصی برای خودش دارد، پس سعی می کند برای بهتر کردن شرایط از تمام شخصیت هایی که حقوق آنها را در اختیار دارد استفاده کند.

همچنین بخوانید: فیلم Venom در افتتاحیه آمریکایی بین ۵۵ تا ۸۵ میلیون دلار می فروشد!

طی یک گفتگو با مجله Total Film، از هاردی درباره فیلم های آینده متمرکز بر شخصیت ونوم به دنبال داستان خاستگاه ضدقهرمانی او طی سال جاری سوال شد. با وجود اینکه هاردی فاش کرد برای حضور در سه فیلم با سونی قرارداد بسته، او همچنین اشاره نمود هر ادامه ای برای Venom بستگی دارد به این دارد که فیلم نخست چه عملکردی داشته باشد. هاردی گفت “من برای آنچه شما می خواهید با آن انجام دهید آزاد هستم. ما برای سه فیلم قرارداد بسته ایم. بنابراین این خیلی زیاد یک پرونده باز است. ما خواهیم دید که مردم چه واکنشی نسبت به آن دارند. من فکر می کند یک شخصیت فوق العاده است. من بازی در نقش هر دو را دوست دارم… ما همه آماده ایم برای آن که یک دنیای مستقل باشد….” اما همانطور که هاردی گفت، بهتر است صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتـد.

ونوم 2018

همانطور که قبلا اشاره کردیم، بستن قراردادهای سه فیلمی در ژانر ابرقهرمانی اتفاقی عادی است، اما فقط به این ژانر ختم نمی شود و هر استودیویی که قصد تولید یک سری را دارد این کار را انجام می دهد. البته بعضی اوقات چنین قراردادهایی بسته می شود اما استودیو حتما نباید به آن عمل کند و ممکن است دیگر فیلم دومی نسازد. البته برعکس این قضیه هم ممکن است، مثلا در دنیای سینمایی مارول قرارداد بسیاری از بازیگران پایان یافت اما برای حضورهای اضافی قراردادها دوباره تمدید شد. بازیگران فیلم Fantastic Four محصول ۲۰۰۵ کمپانی فاکس قرن بیستم برای حضور در سه متعهد شده بودند اما استودیو تصمیم گرفت با دو فیلم به فرانچایز پایان دهد؛ پس اینکه هاردی یک قرارداد سه فیلمی بسته به معنی قطعی بودن ساخت Venom 2 نیست.

همچنین بخوانید: تریلر جدید Venom نوید سیمبیوت های بیشتر را می دهد


تا این نقطه تریلرهای Venom با واکنش های مثبتی روبرو شده اند، همچنین انتظار می رود که در گیشه هم مورد استقبال طرفداران قرار بگیرد. کارگردان فیلم “از همین حالا” برنامه هایی برای ساخت ادامه دارد و همچنین گفته شده که فیلم نخست شرایط را برای ساخت قسمت دوم مهیا خواهد کرد. اما تمام این موارد در حال حاضر فقط حدس و گمان هستند، پس تا زمانی که Venom پا به گیشه نگذارد و عملکرد آن را نبینیم نمی توانیم قاطعانه در مورد آینده صحبت کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline