شخصیت های اصلی Venom در پوستر و تصاویر جدید نمایان هستند!

کمپانی Sony Pictures دو پوستر و تعدادی تصویر جدید از فیلم سینمایی بشدت موردانتظار Venom منتشر کرد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی دقیق تر به شخصیت های اصلی این فیلم داشته باشیم. طرفداران کمیک های Spider-man اکنون سالهاست که منتظر تولید یک فیلم برای شخصیت ونوم هستند و در نهایت سونی این خواسته آنها را برآورده کرده است. روبن فلیشر (Zombieland و Gangster Squad) کسی است که روی صندلی کارگردانی این فیلم نشسته، تا داستان خاستگاه یک سیمبیوت بیگانه به نام ونوم که با ادی بروک (تام هاردی) ترکیب می شود را روایت کند.
   

فیلم سینمایی Venom قرار است با درجه سنی PG-13 پا به گیشه بگذارد، اما از آنجا که ونوم، شخصیت شرور پرطرفدار کتاب های مصور اسپایدرمن، برای انجام کارهای خونین و خشن خودش شهرت دارد، طرفداران امیدوار بودند که در فیلم هم این خشونت وجود داشته باشد و در نهایت با درجه سنی R پا به گیشه بگذارد، ولی اینطور نشد. البته سونی می توانست شرایط را برای تولید یک فیلم +۱۷ سال مهیـا کند، اما به فروش بالا رساندن چنین فیلمی کار سختی است و از طرفی دیگر احتمال وقوع یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین ونوم و مرد عنکبوتی را غیرممکن می کرد.

همچنین بخوانید: فیلم Venom در لیست مورد انتظارترین عناوین پاییزی Fandango قرار گرفته است!

در این فیلم با ادی بروک همراه می شویم، یک خبرنگار که طی تحقیقات خودش درباره یک موسسه علمی با سیمبیوتی بیگانه برخورد می کند و وی را در بر میگیرد، این ترکیب عجیب در نهایت به ادی قدرت های ابرانسانی می دهد و از او یک ضدقهرمان می سازد — او یک شرور نیست و بلکه قهرمان فیلم خودش است. با انتشار تریلرهای اخیر توجه طرفداران به ظاهر متفاوت تام هاردی جلب شده، صدای او هم خیلی جالب و شنیدنی است، به خاطر همین نظرات مثبت این امید وجود دارد که فیلم با استقبال داغی روبرو شود. یکی از بخش های جالب فیلم جدالی است که بین ونوم و ادی وجود دارد، چون ادی دوست ندارد یک شرور باشد و ونوم یک شرور عاشق خونریزی است!! — پس تا رسیدن به جمله “ما ونوم هستیم” احتمالا بحث و جدل هایی وجود خواهد داشت.

Venom 2018

Venom

Venom

Venom 2018

Venom

از بازیگران فیلم سینمایی Venom علاوه بر تام هاردی می توانیم به ریز احمد در نقش دکتر کرلتون دریک که مشغول آزمایش بر روی سیمبیوت هاست، میشل ویلیامز (بزرگ ترین شومن روی زمین) در نقش آن وینگ، اسکات هیز (فرزند خدا)، ﺳﻢ ﻣﺪﯾﻨﺎ، ﻣﯿﺸﻞ ﻟﯽ در نقش دونا دیگو، ﺭﻭﻥ ﺳﻔﺎﺯ ﺟﻮﻧﺰ (لوک کیج)، ﺳﻮﭖ ﺍَﻟﯿﻮﮐﻮ، رید اسکات و جنی سلیت اشاره کنیم. همچنین تایید شده که وودی هارلسون (سرزمین زامبی ها) در فیلم Venom حضور دارد، او به احتمال زیاد شخصیت کلتوس کسدی را به تصویر می کشد که یک قاتل سریالی روانی است و بعدا تبدیل به کارنیج می شود.

همچنین بخوانید: تام هاردی برای حضور در سه فیلم Venom قرارداد بسته است

فیلم Venom پیش بینی شده که می تواند به فروش بالایی دست یابد و یک عنوان پرفروش باشد؛ که در این صورت سونی می تواند با خیال راحت دنیای سینمایی مارولی خودش را خلق کند، اما اگر خوب نفروشد قطعا تمام برنامه های سونی برای آینده را تحت تاثیر قرار خواهد داد. باید اشاره کنیم که اکران این فیلم از جمعه ۱۳ مهر ماه (Oct 05, 2018) آغاز خواهـد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.