یک افتتاحیه بین المللی 175 میلیون دلاری برای فیلم Venom پیش بینی شده؛

پیش بینی شده که فیلم سینمایی Venom با بازی تام هاردی می تواند طی افتتاحیه بین المللی خودش ۱۷۵ میلیون دلار بفروشد؛ کمپانی Sony اکنون چند سال است که تلاش می کند شرایط را برای ساخت یک دنیای سینمایی اشتراکی اختصاصی فراهم کند. زمانی که Amazing Spider-Man 2 پا به گیشه گذاشت هدف انجام این کار را داشتند اما شکست خوردنـد، سپس مرد عنکبوتی را به دنیای سینمایی مارول سپردند. اما بعد از مشاهده موفقیت های بزرگی که پیتر پارکر (با بازی Tom Holland) با ورودش به MCU کسب کرد، علاقه آنها دوباره نمایان شد و تصمیم گرفتند فیلم سینمایی Venom را برای یک شروع تازه بسازند. حال سونی انتظار دارد که این فیلم با استقبال خوبی روبرو شود تا براحتی استارت دنیای سینمایی مرتبط با Spider-Man خودش را بزنـد.

اوایل پیش بینی شده بود که Venom با ورودش به گیشه می تواند رکورد بزرگ ترین افتتاحیه در ماه اکتبر را بزند. فیلم سینمایی Gravity با فروش داخلی ۵۵ میلیون دلاری اکنون صاحب این رکورد است، اما برای فیلم Venom پیش بینی شده که می تواند طی سه روز نخست اکران در آمریکای شمالی بیشتر از ۶۰ میلیون دلار بفروشد؛ پس قادر است این رکورد را به نام خودش ثبت کند. حال پیش بینی شده که فیلم جدید تام هاردی می تواند در گیشه های بین المللی هم عملکرد خوبی از خودش نشان دهد.

همچنین بخوانید | شخصیت های اصلی Venom در پوستر و تصاویر جدید نمایان هستند!

طبق یک گزارش تازه از سوی ددلاین، پیش بینی شده که فیلم سینمایی Venom طی سه روز نمایش خودش در سراسر جهان مجموعـا بین ۱۶۰ تا ۱۷۵ میلیون دلار می فروشد. برای ایالات متحده هم باید انتظار یک آخرهفته افتتاحه ۶۰ تا ۶۵ میلیون دلاری را داشته باشیم. شروع بکار Venom در ۵۹ کشور مختلف خواهد بود (بدون در نظر گرفتن ایالات متحده؛ اکران در چین، ژاپن و فرانسه هم این هفته آغاز نمی شود)، پس طی این آخرهفته در خارج از خاک آمریکا بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلیون دلار می فروشد.

Venom 2018

اگر Venom بتواند طبق این پیش بینی ها عمل کند، این می تواند یک شروع خوب [نه عالی] برای اولین فیلم فرانچایز جدید کمپانی Sony Pictures باشد. آخرین فیلم ابرقهرمانی که پا به گیشه گذاشت Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) و در ماه جولای بود، پس Venom این امکان را دارد تا به عنوان یک ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ در گیشه بدرخشد، فعلـا بدون هیچ رقیب قدرتمندی. البته متاسفانه Venom در همین ابتدای را با یک سری نقدهای منفی روبرو شده و همین قضیه می تواند نظر مردم را نسبت به تماشای این فیلم طی افتتاحیه تغییر دهد، که به نفع سونی نـخواهد بود.
  

همچنین بخوانید | درجه سنی و مدت زمان فیلم Venom فاش شد؛ ظاهرا

خلاصه کلام اینکه Venom باید یک اکران موفق را پشت سر بگذارد، چون سونی حساب ویژه ای بر روی این فیلم باز کرده و آینده فرانچایز جدید تا حد زیادی به موفقیت های آن بستگی دارد؛ البته تا چند روز دیگر همه چیز روشن خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. مهدی می گوید

    وقتی نزدیک ۴۰ دقیقه از فیلم رو حذف میکنن طبیعیه که متای ۳۶ دریافت میکنه.دعا میکنم فروش نکنه تا درس عبرتی باشه برای سونی.

  2. آرش اسکندری
    آرش اسکندری می گوید

    ولی اگه فروش کنه بهتره.
    برای فیلمای بعدی، نه خود ونوم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline