شخصیت ونوم ممکن است در دیگر فیلم های Spider-Verse سونی دیده شود!

0

پیتر پارکر با نقش آفرینی تام هالند اکنون جزو جدایی ناپذیر دنیای سینمایی مارول است — حتی شنیده ایم که قرار است نقش پررنگی در آینده [فاز چهارم] داشتـه باشد — و به همین علت کمپانی سونی نمی توانـد از وی در فیلم های مرتبط با کمیک های Spider-Man خودش استفاده کند [فعلا تحت عنوان Spider-Verse شناخته می شوند]. البته هنوز بطور رسمی تایید نشده که پیتر پارکر و ونوم هیچوقت با هم روبرو نمی شوند — چون سونی ممکن است برای دنیای خودش یک اسپایدرمن جدید را معرفی کند. البته بعید نیست در نهایت معلوم شود Spider-Verse و MCU آنقدرها هم که فکر می کنیم از هم دور نیستند!!

در یک مقاله که بتازگی توسط وبسایت Esquire منتشر شده خواندیم اگر فیلم سینمایی Venom (ونوم) به کارگردانی روبن فلیشر (جوخه گانگستر) عملکرد خوبی از خودش نشان دهد، به دنبال شروع اکران در ماه اکتبر سال جاری، تام هاردی بازیگر نقش ادی بروک می تواند در فیلم های بعدی این فرانچایز هم حضور داشته باشد. بنابراین در صورت موفقیت ونوم، ما ممکن است در فیلم های بعدی Spider-Verse شاهد حضور این ضدقهرمان باشیم، با این حساب Venom تازه شروع کار است.

همچنین بخوانید: پوستر ژاپنی زبان Venom از تریلر آن ترسناک تر است!

فیلم سینمایی Silver & Black (نقره و مشکی) با حضور دو شخصیت فرعی از کتاب های مصور پرطرفدار Spider-Man، گربه سیاه و سمور نقره‌ای خیلی وقت پیش بود که بطور رسمی از سوی کمپانی سونی تایید شد، اما اکنون ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن در حال بازنویسی است؛ Morbius (موربیوس) با نقش آفرینی جرد لتو (جوخه انتحار) نیز اکنون به همراه فیلم هایی برای میستریو و کراون شکارچی نیز شنیده ایم که در حال توسعه هستند. تمایل سونی برای ساخت ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهای اسپایدرمن به سال ۲۰۰۷ بازمیگردد، زمانی که در فیلم Spider-Man 3 شخصیت ونوم را معرفی کرد. هرچند طی یک دهه گذشته با وجود تلاش های فراوان، اقدامهای سونی برای راه اندازی یک دنیای سینمایی اشتراکی بر پایه کمیک های مارول بی نتیجه ماند. حال، با توجه به فراهم شدن امکان تولید Venom کمپانی سونی می تواند هدف قبلی خودش را مجددا دنبال کند و یک دنیای اشتراکی فوق العاده بسازد.

ونوم شخصیت خیلی پرطرفداری است و با توجه چیزهایی که در تریلرهای منتشر شده Venom هم دیده ایم می توانیم بگوییم که فیلمی تماشایی و مهیج از آب درآمـده، و می تواند در جذب مخاطب موفق باشد و تبدیل به یکی از عناوین پرفروش امسال شود. از طرفی تام هاردی جزو پرطرفدارترین بازیگران هالیوود است که حضورش می تواند به موفقیت Venom کمک کند، پس اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، استفاده از ونوم و ادی بروک در فیلم های بعدی Spider-Verse می تواند به بیشتـر مورد توجه قرار گفتن آنها کمک کند.

همچنین بخوانید: حضور جرد لتو در فیلم Morbius تاثیری بر روی نقش جوکر وی ندارد


در Venom، تام هاردی شخصیتی به نام ادی بروک را به تصویر می کشد، یک روزنامه نگار که به دنبال داستان بزرگ بعدی خودش میگردد. این تحقیقات او را به سوی Life Foundation هدایت می کند، سازمانی که کشف می کند سیمبیوت ها که بیگانه های بی شکلی هستند برای زنده ماندن نیاز دارند با دیگر موجودات زنده ترکیب شوند. یکی از این سیمبیوت ها به ادی می چسبد، که به او قدرت های فرابشری می دهد و از وی ضدقهرمان ونوم را می سازد. اکران فیلم سینمایی Venom قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر آغـاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.